Kryolipolýza a laserová lipolýza - Praha 5

Krásnou a štíhlou postavu si přeje mít každá žena. Ovšem sedavý způsob života, stres, nevhodná strava a nedostatečný pitný režim jsou věci, které postavu ničí. Pak je nutné hledat pomoc v salonech krásy.

Jak být krásná a štíhlá?

To je sen i přání každé ženy. Ovšem nejde o přání nesplnitelná. Ani když máte nějaká ta kila navíc. Moderní přístroje totiž umí zázraky na počkání a to trvalého charakteru. Člověk umí stále nacházet dokonalejší pomůcky, které usnadňují život, či přináší krásu a zdraví. V hubnutí to není jinak. A je pravdou, že pokud se zbavíte nadbytečných kilogramů, pak na tom budete podstatně lépe. Bude se vám lépe pohybovat, lépe dýchat, budete spokojenější, krásnější a navíc ušetříte. Budete si totiž kupovat menší velikost šatů. Výhodou moderních neinvazivních přístrojů na hubnutí je, že účinek hubnutí je trvalý. Tedy pokud neholdujete čokoládě, sladkému a tukům a nespotřebováváte jich denně nadmíru. Pak totiž opět přiberete. Při normální běžné stravě, bohaté na vitamíny a minerály a dostatečném pitném režimu vám kila nejen půjdou dolů, ale i vydrží na požadované úrovni. A přidáte-li pohyb, stačí procházky s cílovou stanicí, pak budete mít i stále dobrou náladu. A to myslím stojí za to.

Kryolipolýza Praha 5

Jde o novou a vysoce účinnou metodu, která umí pomoci lidem, kteří chtějí hubnout. A nejen to. Umí toho více. Velmi úspěšná je tato metoda i při ošetřování pleti. Kryolipolýza je neinvazivní metoda, tedy metoda, která se neprovádí operačním způsobem. Přesto patří nyní k nejefektivnějším a nejšetrnějším metodám. Celá metoda pracuje na principu zmražení tukových buněk, ale také ošetření a omlazení pleti v obličeji. Po kryolipolýze nebudete mít žádné otlaky ani modřiny. Nikdo na vás nepozná, že jste ji podstoupili. Přesto se účinek projeví.

Jak kryolipolýza pracuje?

Základem je destrukce tukových buněk. Toho se dosahuje moderním přístrojem nazvaným CooLipo Twin. Celá metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, které vede ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky následně dostanou signál, který spustí jejich postupné odumírání, odborně Apoptózu . Po odumření apoptotických buněk následuje postupné uvolňování lipidů a tím také pomalý zánik buněk. Nakonec tělo mrtvé buňky vyloučí přirozenou cestou. Na uvolněná místa se shlukují tukové buňky a tak se zmenšuje i tuková vrstva. Při zákroku se pracuje s chladem 0 - 4 °C. Tato teplota zaručuje odumření tukových buněk, ale zároveň i to, že okolní tkáň není nijak narušena ani poškozena.

Jak dlouho trvá kryolipolýza?

V průměru je nutné vyhradit si asi 60 minut času. Vychází to z toho, že naráz je možné ošetřit pouze 2 tělesné partie, a to tak, že na ošetřovanou partii je možné aplikovat kryolipolýzu maximálně 30 minut.

Kryo-elektroforéza Praha 5

Jde o další možnost, kde se s úspěchem používá** ošetření chladem**. I tato metoda patří mezi neinvazivní. Skvěle si poradí s problémy pleti jako je akné, nepravidelná pigmentace, celulitida, strie, ale i s vráskami, tukovými polštářky, povislou kůží či s dehydrovanou pokožkou. Ošetření probíhá tak, že aktivní složky jsou do hlubokých vrstev pokožky přiváděny pomocí pulsujícího proudu. To umožňuje využití 80 až 90% účinných látek. Po ošetření je pleť výrazně lepší, pružnější a celkově má lepší vitalitu.

Jedinečná laserová lipolýza Praha 5

Jde o další velmi účinnou metodu, která umí zcela bezpečně neinvazní metodou odstraňovat podkožní tuk a tak napomáhá k hubnutí a formování postavy. Využívá jedinečný přístroj** SLIM JETT,** který umí proniknout kůží až do hloubky 9 centimetrů. A to aniž by jakkoli kůži či okolní tkáně poškodil. Laserová technologie působí na tukové buňky světelným teplým paprskem. Jehož teplota je maximálně 37,5 °C, a tak rozhodně nemůže způsobit jakékoli popáleniny. Ovšem na tukové buňky má vliv podstatný. Zásluhou působení paprsku buňky ztrácejí kulatý tvar a intracelulární tuk se rozpouští do mezibuněčného prostoru. Na to je zpracován jako zdroj energie pro tělo. Samotné zdeformované tukové buňky se rozpadají na glyceroly a mastné kyseliny. Zásluhou chemických procesů těla pak přes játra odcházejí z těla ven. Celý proces tak vede k formování těla a k ozdravení pokožky.

Jak se laserová lipolýza aplikuje?

Na vybranou tělesnou partii se umístí diodové hlavice a upevní se pružnými pásy. Laserové sondy se připevní na nejbližší lymfatické uzliny a procedura může začít. Během ní klient může relaxovat, například posloucháním hudby. Pro dosažení nejlepšího výsledku je dobré proceduru opakovat. Výsledek úbytku podkožního tuku je velmi individuální. U každého klienta je jiný. Ale vždy pokud klient dodrží správný doporučený životní styl, je trvalého charakteru.

Trvalá depilace Praha 5

Jde opět o naprostou novinku, která se teprve nedávno začala objevovat v nabídce kosmetických salonů. Její účinek je opravdu trvalý a to u všech chloupků, vousů i vlasů. Celý přístroj pracuje pomocí jehel a speciálního počítačového programu, který má na výběr ze 432 programů. Z těch vybírá ten pravý pro každého klienta. To zajišťuje dosáhnutí vynikajících výsledků depilace. Trvalá depilace je vhodná opravdu pro každého. Výborných výsledků je dosaženo u mužů i žen, u všech barevných typů pleti, i u všech barev chloupků. Problémy nezpůsobují ani šedivé odstíny.

Mesobust, zpevnění poprsí Praha 5

Jde opět o neinvazivní metodu, která umí tentokrát** zpevnit poprsí.** Využívá metodu neinvazivní mezoterapie působící na principu fotoelektroporace. V podstatě jde o vyčištění pleti, následné vpravení aktivních látek přístrojem do pokožky prsou a vše se zakončí aplikací zpevňujícího krému. První výsledky začnou být viditelné po 6 až 9 ošetřeních.

Pro krásu jsme ochotné udělat cokoli. Ale nad domácími produkty na celé čáře dnes vyhrávají moderní metody a přístroje, které mají trvalé účinky. Abyste nenaletěli podvodníkům, je dobré se na jednotlivé terapie objednávat jen do kvalitních, referencemi prověřených salonů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19045 (novesluzby.cz#23965)


Přidat komentář