Kosmetika a prodlužování řas - Hradec Králové

K dokonalosti patří krása, a proto se ženy svěřují do rukou kosmetiček. Toužíte po prodloužených řasách nebo máte problémy s líčením? Neváhejte a oslovte kosmetičku, která Vám pomůže.

Snem každé ženy je být krásná. Aby se jim mohl splnit, musí některé z nich podstupovat různé omlazující kůry či chirurgické zákroky apod. Ne vždy je však takový razantní způsob nutný. Stačí o sebe pravidelně pečovat formou ošetření pleti, manikúry či prodlužování řas.

Prodlužování řas v Hradci Králové

Chcete mít dlouhé, husté a přirozeně zatočené řasy?

Prodlužování řas je moderní metoda, kdy se umělá řasa lepí na Vaše přírodní řasy, tzn., že vždy jedna syntetická řasa je přilepena na jednu řasu vlastní. Takto upravené řasy působí velmi přirozeně. Prodlužování řas se stává stále oblíbenější, a proto na ně reagují také kosmetické salony nabízející stále nové a nové metody tohoto druhu zkrášlení. Jednou z takových metod v současné době je prodlužování řas metodou Lash Perfect. S Lash Perfect líčení řas bude patřit minulosti, sport a plavání už nebudou představovat problém. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru. Jsou extrémně lehké, proto je na očích ani neucítite. Vhodné pro ženy všech věkových kategorií.

Tyto řasy jsou velmi lehké a pohodlné na nošení. Pokud se aplikují profesionálně, tak nikdy nepoškodí vaše přírodní řasy, které můžou být poškozeny běžnými samoaplikovatelnými falešnými řasami či za použití nekvalitních volně prodejných produktů k prodlužování řas.

Lash Perfect řasy přirozeně ztmaví. Budou hustší, delší a viditelnější, bez nutnosti líčení řasenkou. Pokud o ně dbáte a pravidelně se staráte, můžou vydržet několik týdnů. Doporučujeme udržovat plnost řas pro docílení perfektního vzhledu, pravidelným doplňováním. Prodloužené řasy můžou být profesionálem kdykoliv odstraněny. Lash Perfect je registrovanou evropskou značkou. Je vlastněna společností The Eyelash Design Company (Velká Británie) a uznávaným odborníkem v oblasti výuky, vývoje i výzkumu, a právě to zajistí, že všechny řasy budou bezpečně a správně aplikované.

Lash Perfect řasy jsou určeny pro profesionální použití a musí být aplikovány pouze vyškolenými a certifikovanými stylistkami. Jen tak lze zajistit požadovanou bezpečnost a kvalitu. Lash Perfect stylistka je zárukou toho, že budou umělé řasy správně aplikovány na řasy přírodní za použití Ultimate Lash Perfect lepidla a skutečně profesionální techniky Lash Perfect.

Výhody prodlužování řas

 • Řasy působí jemně, přirozeně, ale také i velmi výrazně – dle použitého materiálu
 • Bez řasenky a rozmazávání líčení
 • Sport a plavání už nepředstavují problém
 • Nespočet variací, délek, síly, 3 varianty zatočení i možnost barevných řas
 • Ideální pro zvláštní příležitosti jako svatby, fotografování
 • Korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
 • Možnost zdobení krystaly Swarovski a glitry
 • 100 % efekt, řasenkou nedosažitelný
 • Aplikace řádně vyškolenou a certifikovanou stylistkou

Jak dlouhý je efekt řas Lash Perfect?

Prodloužené řasy jsou semi-permanentní s výdrží** 4 a více týdnů** v závislosti na životním cyklu vaší vlastní řasy. Pro docílení perfektního vzhledu řas, je třeba doplnění v rozmezí 3-5 týdnů, protože i řasy, stejně jako Vaše nehty a vlasy neustále rostou a obměňují se. Lash Perfect řasy jsou k dispozici v různých velikostech tak, aby vyhovovaly vašim představám a zároveň byly maximálně přirozené.

Ošetření pleti Hradec Králové

Každý z nás, by měl o svou pleť řádně pečovat a to právě proto, že se čím dál více objevují již u malých dětí kožní problémy. Problémy s pokožkou tak má téměř každý z nás. Filozofie kosmetiky by měla být jednoduchá. Mělo by se jednat o přírodní materiály, které nám pomohou k dokonalosti naší pleti. K tomu, abychom si mohli vhodnou kosmetiku vybrat, však musíme nejprve zjistit, jaký typ pleti máme. S tím nám pomůže diagnostika pleti, kterou nám provedou buďto u kožního lékaře či v menší míře u kosmetičky.

S čím nám ošetření pleti pomůže?

Pravidelné ošetření pleti bychom neměli zanedbávat. Pravidelně bychom měli tedy navštěvovat svou kosmetičku, která nám provede ošetření obličeje, dekoltu a krku. Pleť nám vyčistí a hlavně si můžeme být jisti, že použije pouze kvalitní kosmetiku, která nám vyhovuje. Kromě toho můžeme svou kosmetičku požádat o radu, jak se o svou pleť starat doma, v závislosti na stavu naší pokožky a potřebě pleti jako takové. Součástí kosmetického ošetření je masáž, díky níž jsou odváděny toxiny z lymfatického systému, čímž se nám zlepšuje krevní oběh a dochází k uzdravování pleti zevnitř. Kosmetická masáž nás rovněž uklidní a pomáhá ke zpomalení stárnutí pokožky.

Líčení Hradec Králové, výběr vhodného líčení

Vybrat si vhodné líčení není pro nás ženy vůbec jednoduchou záležitostí. Není jednoduché zvolit vhodné barvy a dokázat je správně zkombinovat. Pravdou je, že se líčení liší v závislosti na ročním období či příležitosti, pro kterou se chceme nalíčit. Nikdo by se neměl řídit pravidly líčení příliš striktně. Každá z nás by se měla rozhodovat podle toho, co se nám líbí. Pokud se ženy nebojí, mohou vyzkoušet také kreace z časopisů pro ženy a pokud nám na nalíčení velmi záleží, můžeme se vždy svěřit do rukou kosmetičky. A co vše s líčením souvisí? Jak již bylo uvedeno výše, je výběr vhodného líčení omezen především příležitostí, pro kterou je líčení vybíráno a také musíme brát ohledy na oblečení a doplňky. Důležité je dokonale sladit líčení jako takové, barva nehtů, garderoby a módních doplňků. A právě s tím nám pomůže kosmetička, která se vyzná nejen v módních trendech, ale je schopna tyto trendy přizpůsobit našim zvyklostem a potřebám.

Depilace v salonu Hradec Králové

Depilaci používají mnohé ženy pravidelně a to je dáno hlavně tím, že se jedná o odstranění chloupků nad kůží. Proto se používá pojem EPILACE. A právě z toho důvodu je nutné tuto činnost pravidelně opakovat. Výhodou depilace je její rychlost a možnost, vykonat ji svépomocí v domácím prostředí. A jaké možnosti depilace ženy mají? Jedná se o možnosti použití pinzety, holicího strojku či depilačních strojků. Všechny tyto možnosti jsou jednoduše proveditelné, ale najdou se ženy, které si neprovádí depilaci doma a navštěvují za tímto účelem kosmetičku. A co vše lze depilovat? Jednoduše řečeno, lze depilovat celé tělo. Chceme-li aby byla depilace dokonalá, je vhodné svěřit se do rukou zkušené kosmetičky, která nám může provést depilaci horního rtu, brady, nohou, rukou, lýtek, břicha či stehen.

Pedikúra Hradec Králové, péče o chodidla

Běžnou péči pro chodidla by měla být také pedikúra, vždyť naše nohy nás nosí celý život. Profesionálně provedená pedikúra pomáhá udržovat chodidla zdravá, svěží a upravená.

Manikúra a péče o nehty Hradec Králové

Manikúru řadíme mezi kosmetické procedury, při nichž je pečováno o ruce, přičemž hlavní důraz je kladen na nehty. Co se při manikúře provádí? Hlavní důraz je kladen na čištění a zarovnání nehtů a také odstranění odumřelé kůže. Manikúra není prováděna pouze z kosmetických důvodů, ale také z důvodů lékařských. Lékaři je doporučena manikúra v případě, že jsou na rukou a především na nehtech zjištěny virové či plísňové infekce.

Přístrojová procedura

Tělo stárne stejně jako pleť obličeje, proto mu musíme věnovat náležitou péči, stejně jako pokožce obličeje. Tělové produkty opět pracují na principu převýchovy kůže, svojí komplexní řadou obnovují vlastní mládí pokožky. Paní Žabková nabízí nejmodernější a profesionální služby za pomoci revolučních technologií.

 • Lifting obličeje

Liftingová masáž obličeje dokáže vylepšit stav pokožky, podporuje regeneraci pleti, vyhlazuje vrásky a vylepšuje její kvalitu a elasticitu pokožky. Celkově pleť omlazuje. Výsledky však nejsou jen kosmetické, příjemný tlak na nervová zakončení v obličeji také snižuje napětí mimických svalů a navozuje pocit uvolnění a harmonie.

 • Trvalá epilace

Trvalá epilace existuje na našem trhu již mnoho let a dokáže odstranit chloupky opravdu na vždy. Trvalou epilací nové generace na všechny typy chloupků je E-light SK6. Jedná se o převratnou technologii kombinující intenzivní pulzní světlo s bipolární radiofrekvencí (tj. E-light). Díky tomuto spojení lze ošetřovat ještě širší škálu kožních problémů a trvale depilovat nejen tmavé chloupky. Vhodná pro ženy i muže.

 • Ošetření akné
 • Tvarování postavy

Program tvarování postavy probíhá formou individuálních konzultací a je založen na principu změny životního stylu. Je určen pro muže i ženy, kteří nepotřebují hubnout mnoho kilogramů, ale chtěli by vytvarovat a zpevnit postavu. Slouží pro zpevnění pokožky po těhotenství, omlazení dekoltu či boj s obezitou.

 • Laserová lipolýza

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Je určena pro ty, kteří sice dodržují zdravý životní styl a cvičí, ale potřebují** odstranit tuk** z tvrdě odolávajících míst nebo chtějí snížit celkové procento tělesného tuku.

 • Kryolipolýza

Kryolipolýza je velmi účinná metoda hubnutí a tvarování problematických částí těla, neinvazivní bezbolestná liposukce metodou zmražení tukových buněk a jejich přirozené odplavení lymfatickým systémem. Kryolipolýza je maximálně efektivní, bezpečný a tělu přirozený zákrok bez vedlejších účinků.

 • Thermal body contour (infračervená deka)

Thermal body contour je moderní systém umožňující formování postavy a redukci váhy bez jakýchkoli vedlejších účinků. Tato metoda používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubky až 10 cm pod povrch lidského těla, urychluje programy na hubnutí, formování postavy a celulitidu a spálíte 600 kalorií za 40 minut.

 • Bělení zubů

Šetrná metoda bez peroxidu, díky které vaše zuby budou bělejší až o 4 odstíny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19040 (novesluzby.cz#23912)


Diskuze a zkušenosti

Lenka | 23.02.2015 13:30
Re: Kosmetika a prodlužování řas - Hradec Králové Dobrý den, jak se u Vás prosím pohybují ceny na prodlužování řas? Vlezu se do 1000kč ?


Přidat komentář