Kosmetické ošetření pleti Plzeň

Každá žena by se od určitého věku měla pravidelně starat pečlivě o svou pleť. Nejen používat kvalitní kosmetiku, ale také navštěvovat kosmetická studia a svou pleť si doslova hýčkat. Odvděčí se Vám mladistvým a zdravým vzhledem.

Krásná a mladistvá pleť odráží dobrý zdravotní stav člověka. Ten, kdo žije zdravě, kdo o sebe pečuje a věnuje svému vzhledu dostatečnou péči, se může pyšnit krásnou pletí a pokožkou celého těla. Někomu stačí se jen dostatečně vyspat a mít pravidelný přísun vitamínů a tekutin, někdo musí přidat ještě kvalitní kosmetiku, a některé ženy i muži raději dávají přednost profesionální kosmetické péči.

Aby si člověk udržel krásnou a zdravou pleť, je potřeba se o ni pravidelně starat a pečovat o ni. Pleť člověka vypovídá o jeho vnitřním zdraví. I kvalitně opečovávaná pleť je neustále vystavena nadměrnému zatížení v podobě smogu, extrémním povětrnostním podmínkám, kouři a stresu. To vše má vliv na to, jak člověk vypadá a jaký je na něj pohled.

Každá pleť vyžaduje každodenní pravidelnou péči, kterou je však potřeba čas od času doplnit i péčí profesionální, jež poskytují** kosmetická studia Plzeň**.

Kosmetické ošetření pleti - Plzeň

Kosmetické ošetření dokáže s Vaší pokožkou doslova divy. Pokud se objednáte do kosmetického studia paní Marie Dvořákové, nejenže se dočkáte naprosto špičkových kosmetických služeb, které Vaši pleť rozzáří, omladí, vypnout a vyživí, ale také na Vás čeká velmi příjemné prostředí a atmosféra, která Vás dobře naladí, a Vy se budete do tak útulného studia velmi rádi vracet. Paní** Marie Dvořáková** poskytuje služby, mezi které patří mezoterapie – dermaroller, chemický peeling, omlazení bez skalpelu, dermabraze, křišťálová terapie, protivráskový program, kompletní ošetření pleti, čištění problematické pleti, lymfatická masáž obličeje a krku, barvení obočí a řas.

Do kosmetického studia se objednávejte telefonicky na čísle: +420 606 748 138 , nebo se přijďte podívat osobně na adresu: V Bezovce 1028/3, Plzeň - Jižní Předměstí, kde se můžete rovnou s paní Marií Dvořákovou dohodnout na termínu a službách, které Vám vyhovují. Všechny nabízené služby včetně jejich podrobného popisu najdete na internetových stránkách studia:** http://www.kosmetika-dvorakova.com/**

**LASEROVÝ A KOSMETICKÝ INSTITUT
**

Mezoterapie Plzeň - omlazení pleti

Především ženám záleží na tom, jak vypadají. Vizáž je pro ně mnohdy velmi důležitá a do určité míry ovlivňuje i jejich úspěšnost v běžném životě. Žena, která dobře vypadá, která o sebe dbá a pečuje, dokáže v profesním životě najít lepší uplatnění než ta, které na svém vzhledu nezáleží a nic pro sebe nedělá. Pokud jste se rozhodla také podpořit svůj vzhled a cítit se a vypadat dobře, pak Vám doporučujeme kosmetickou metodu zvanou mezoterapie. Jedná se o téměř novou metodu kolagenní indukční terapie, kterou kosmetička provádí dermarollerem neboli přístrojem, který v sobě obsahuje velké množství malých jehliček vyrobených z ušlechtilé oceli, díky kterým dochází k peercing mezoterapii. Mezoterapii je možné provádět buď injekčně drobnými mikrovpichy, nebo novou metodou peercing-dermarollerovou mezoterapií. Díky této metodě jsou do pokožky vpravovány potřebné vitamíny, kyselina hyaluronová nebo depigmentační séra, která Vaši pleť výrazně omladí a ozdraví.

Jaký je průběh mezoterapie?

Séra vybere zkušená kosmetička přesně dle toho, co Vás na Vaší pleti trápí, co byste chtěli změnit a jakého stavu pleti byste rádi dosáhli. Pokud je Vaše** pleť suchá a vrásčitá**, zvolí jiné látky, než když je Vaše pleť přehnaně mastná. Zvolené sérum je zpracováno do kůže a následně je rolováno dermarollerem. Mezoterapii je možné provádět na obličeji na krku a dekoltu, nebo na rukou. Poté, co Vám bude výkon proveden, Vám kosmetička aplikuje na ošetřené místo zklidňující masku a hydratační krém. Samotný kosmetický** zákrok trvá 5 – 8 minut,** celková procedura včetně příprav a následné ošetření pleti trvá 45 minut. Mezoterapii je nutné k dokonalému výsledku zopakovat 3 – 4x a cena se pohybuje od 1500 do 3000 Kč.

Chemický peeling Plzeň, zlepšení vzhledu pokožky

Hledáte způsob, jak jednoduše, rychle, bezbolestně a hlavně velmi účinně omladit svou pleť? Pak jistě vyzkoušejte** chemický peeling**. Tato kosmetická procedura spočívá v tom, že Vám kosmetička nanese** kyselinu glykolovou** na ošetřované místo a další aktivní látky, kterých je potřeba pro omlazení pleti. Chemický peeling Vaši pokožku zbaví vrchní vrstvy buněk, které nebyly zdravé a které měly na pokožku škodlivý vliv. Aplikované látky dokážou efektivně proniknout do hlubších vrstev kůže, kde dojde k hloubkové stimulaci a regeneraci buněk. Chemický peeling dokáže výrazně zlepšit celkový vzhled pokožky, odstraní projevy akné, známky stárnutí pokožky, atd.

LASEROVÝ A KOSMETICKÝ INSTITUT

Omlazení bez skalpelu - jak vypadat mladě?

Chcete také** vypadat mladě**, mít pružnou a pevnou pokožku bez vrásek a bez nerovností, ale máte strach podstoupit facelifting? Proč se zbytečně stresovat, když stejného výsledku můžete jednoduše dosáhnout i jednodušeji, rychleji a především bez skalpelu? Omlazení bez skalpelu je metoda, která spočívá v injekčních výplňových materiálech. Jde o hit poslední doby a těší se velké oblibě jak mezi mladými zájemkyněmi, tak i mezi ženami středního a staršího věku. Omlazení bez skalpelu slouží k odstranění nosoretních rýh a vrásek, uplatní se také při modelaci obličeje, pokud máte zájem o zvětšení rtů, o podepření koutků úst, apod. Vaše pleť bude již po prvním ošetření omlazená a zjemněná. Při této metodě zákaznice necítí žádnou bolest a** efekt je okamžitý**. Díky omlazení bez skalpelu můžete velmi rychle a efektivně zastavit stárnutí.

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové - horká novinka na trhu estetické dermatologie. Provádí v našem studiu paní doktorka s dlouholetou praxí a skvělými výsledky u našich klientek. Injekční výplně provádíme jako jediní v ČR speciální švýcarskou kosmetikou, která má delší působení oproti konkurenčním přípravkům.

Mikrojehličkování Plzeň

Jedná se o velmi přirozené ošetření pleti, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu. Ošetření může být opakováno bez omezení každé 4 týdny. Tato nová metoda dermoterapie, při níž se jemnými vpichy do pokožky zanáší sérum kyseliny hyaluronové, je vhodná pro všechny typy pleti.

Dermabraze Plzeň, odstranění odumřelých buněk kůže

Jedná se o obrušování vrchní vrstvy pokožky, díky kterému se odstraní odumřelé buňky. Dermabraze spočívá v mikroskopickém obrušování vrchní vrstvy pokožky, ke kterému dochází za použití speciálních kotoučků, které jsou opatřené diamantovými zrnky. Tato metoda je velmi účinná a jejím cílem je opět omladit a uzdravit pleť.

LASEROVÝ A KOSMETICKÝ INSTITUT

Křišťálová terapie Plzeň

Necháváte se rády hýčkat? Dopřáváte svému tělu zasloužený relax? Libujete si v masážích? Tak proč tuto péči nedopřát i Vaší pleti? Vyzkoušejte křišťálovou terapii, která spočívá ve vyhlazující energetické masáži obličeje a dekoltu, ke které se používají čisté křišťály.

Jak se zbavit vrásek?

Kterému člověku se vyhýbají vrásky? Každý, kdo dosáhne určité věku, se vráskám nevyhne. Některé jsou od smíchu, některé drobné vrásky nad rty mívají lidé, kteří kouří, a pak přicházejí** klasické vrásky** přirozeně s věkem. Někomu se může zdát, že ho vrásky zdobí, jiní se s nimi nechtějí smířit a kupují různé krémy a jinou kosmetiku, aby se vrásek alespoň z části zbavili. V dnešní době existuje ošetření zaměřené přímo na redukci vrásek. Jde o povrchové odlíčení, povrchové čištění pleti, následuje ošetření diamantovou dermabrazí, depilace horního rtu a brady, obarvení obočí a řas tonizace a mnoho dalších kosmetických výkonů, které ve svém souhrnu představují protivráskový program. Co tak darovat protivráskový program své mamince k Vánocům díky dárkovému poukazu, který si můžete zakoupit v kosmetickém studiu? Kterou ženu by takový dárek nepotěšil? Dopřejte sobě nebo svým blízkým to, co si zaslouží.

LASEROVÝ A KOSMETICKÝ INSTITUT

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19068 (novesluzby.cz#24205)


Přidat komentář