Chemický peeling Třebíč a okolí

Trápí vás vzhled vaší pleti a pokožky a hledáte efektivitu, jednoduchost ošetření, ale také bezpečnost a cenu, která vás nevyvede z rovnováhy? Potom zkuste chemický peeling, který dokáže vaše problémy jednoduše a rychle vyřešit.

Chemický peeling Třebíč a okolí

Po krásné a zdravé pleti touží většina dívek a žen. Pokud ani vy nepatříte mezi tu hrstku žen, ke kterým byla příroda štědrá a nadělila jim bezchybnou pleť, nemusíte být smutné. I pro vás existuje řešení, a tím je kosmetické studio. Kosmetické studio nabízí zákaznicím chemický peeling, čistění pleti ultrazvukem, ošetření biostimulačním laserem, případně ošetření bioptronovou lampou. A to není zdaleka vše. Kosmetické studio můžete navštívit také v případě, že máte zájem o úpravu obočí, barvení řas, barvení obočí, depilaci, o ošetření pleti, ať už základní nebo nadstandardní, atd.

Chemický peeling RENOPHASE – co to je?

Chemický peeling je velmi účinná technika, která zajišťuje exfoliaci a kožní obnovu, slouží k buněčné regeneraci a poskytuje vysokou kožní toleranci. Chemický peeling se používá pro obnovení a zlepšení vzhledu povrchu kůže. Jde o neinvazivní metodu, kterou vyhledávají ženy, ale i muži v případě zájmu o projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, nebo pro odstranění pigmentových skvrn. Chemický peeling je vhodný také pro ty, kteří trpí příliš mastnou pokožkou.

Omlazení a regenerace pokožky chemickým peelingem Třebíč

Jde o velmi rychlý a přitom vysoce účinný postup, který se používá k omlazení a regeneraci pokožky nejen obličeje, ale také krku a dekoltu. Chemický peeling může pomoci i těm, kteří mají nehezkou pokožku na hřbetu rukou nebo zad. Chemický peeling může využít každý, kdo očekává rychlé zlepšení vzhledu své pleti, např. po poškození pleti sluncem. Tato technika trvá pouze několik minut. Při této metodě bývá použito peelingové směsi určitých látek. Chemický peeling se rozlišuje dle hloubky narušení pleti a podle délky působení na chemický peeling povrchový, středně hluboký a hluboký.

Pro koho je chemický peeling vhodný?

Máte-li v plánu zlepšit stav vaší pleti, je potřeba se pořádně zamyslet na tím, co od chemického peelingu očekáváte a jak si představujete vaši pleť po této metodě.

Měli byste vědět, že chemický peeling zcela určitě nenahradí chirurgický zákrok, který vaši pleť dokonale vyhladí a vy tak budete bez vrásek. Chemický peeling ale může výrazně zlepšit vaši pleť a tím i celkovou vaši vizáž a vy budete vypadat podstatně mladší a budete se tím pádem i dobře cítit. A proto, pokud očekáváte zlepšení stavu vaší pleti, její vyhlazení a omlazení, jste právě vy vhodným kandidátem pro ošetření pleti chemickým peelingem. Pokud se chcete dozvědět, zda je chemický peeling právě pro vás vhodný a zda vám pomůže, navštivte kosmetické studio, kde vám poradí. Právě první konzultace je totiž velmi důležitá, neboť se dozvíte, zda je pro vás chemický peeling vhodný a kolik procedur je vám doporučeno.

Příprava na chemický peeling

Než bude vaše pleť chemickým peelingem ošetřena, je potřeba kosmetičce sdělit, jaké jsou vaše představy o celkovém výsledku. Pokud máte na vaší pleti jizvy po akné, které jsou dosti hluboké, nebo jsou na vaší pleti viditelné hluboké vrásky, je možné, že vám kosmetička doporučí nějaký účinnější způsob jejich odstranění. Kosmetička před samotným peelingem zhodnotí vaše problémy a hlavně váš stav kůže. Kosmetička vás také seznámí s vhodnými kosmetickými přípravky, které zdravý vzhled vaší pleti jen podpoří, které vaši pleť připraví na proceduru, a které budete zřejmě používat několik dní před ošetřením chemickým peelingem.

Ošetření chemickým peelingem Třebíč a okolí

Metoda ošetření chemickým peelingem je naprosto bezbolestná, a proto není žádné znecitlivění nutné. Jen někdy se může stát, že ucítíte během ošetření lehounké štípání. Po skončení procedury chemického peelingu může být vaše pleť nebo pokožka jiné části těla mírně zarudlá a také se na ní můžou vytvořit malé stroupky. Během několika málo dní, asi týdne až dvou, se pokožka začne postupně olupovat. Po dobu ošetřování chemickým peelingem byste se neměli vystavovat přímému slunci a bude vám doporučena kosmetika, kterou budete používat na peelingem ošetřenou pleť.

Jak dlouho výsledek po chemickém peelingu vydrží?

K tomu, abyste se cítili neustále mladě, a vaše pokožka vypadala zdravě a svěže, bude potřeba chemický peeling čas od času zopakovat. Pleť se chemickým peelingem zregeneruje, ale jen stěží zabráníte jejímu stárnutí a tvorbě mimických vrásek. Ovšem to, jak dlouho výsledek chemického peelingu vydrží, záleží vždy na stavu vaší pleti a na tom, jak vaše pleť reaguje na provedené procedury. Zpravidla se doporučuje alespoň 5 ošetření, aby byl stav vaší pleti žádoucí. Každé ošetření se může opakovat již po týdnu.

Co můžete očekávat od chemického peelingu?

Princip chemického peelingu spočívá v postupném olupování buněk kůže, jejich rychlejší zrání, vyhlazení a omlazení pleti. Chemický peeling dozajista zlepší regeneraci buněk kůže. Výsledným efektem chemického peelingu je hladší pleť, hydratovaná, jemnější. Po chemickém peelingu bude vaše plet rozjasněná, bude zvýšená její hydratace a pružnost, dojde ke zmenšení pórů, chemický peeling vyhladí vrásky, stejně tak i jizvičky po akné, dojde k barevnému sjednocení pleti, odstraní projevy akné, nežádoucí pigmentaci a projevy stárnutí vaší pokožky.

Biostimulační laser Třebíč a okolí

Laser představuje světlo, které je opatřeno specifickými vlastnostmi. Každé světlo má velký vliv a blahodárný význam pro živé buňky. Buňka, která je živočišného charakteru, není schopna zpracovat denní světlo, jako např. rostliny, ale velmi dobře dokáže zpracovat světlo právě laseru. Laserové světlo dokáže velmi efektivně urychlit metabolismus buněk, což se zřetelně projevuje při hojení ran.

Kdy je vhodné použít biostimulační laser?

Tento typ laseru je vhodný pro všechny typy pleti. Typ kůže člověka závisí na mnoha faktorech, které ho ovlivňují, jako např. na dědičnosti, na hladině hormonů a ve velké míře také na způsobu života. Člověk, který pravidelně holduje alkoholu, nikotinu a vůbec vede rušný noční život, asi nebude mít pleť na první pohled zdravou a krásnou. Pokožka je živý orgán a proto je možné, že její potřeby se budou měnit v závislosti na ročním období, apod. Účinnost tohoto typu laseru ovlivňuje a podstatným způsobem doplňuje i speciální laserová kosmetika, se kterou vás seznámí a kterou vám doporučí kosmetička. Měli byste vědět, že nezáleží na délce doby, po kterou bude vaše pleť ošetřována, ale záleží na četnosti ošetřování. A čím dříve s ozařováním začnete, tím lépe pro vaši pleť.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19001 (novesluzby.cz#23230)


Přidat komentář