Brazilský keratin Praha - narovnání a regenerace vlasů

Většina žen zcela jistě touží po krásných, zdravých a lesklých vlasech. Dnes tato možnost existuje i pro ty ženy, které mají vlasy z nějakého důvodu poškozené. Jedná se o aplikaci brazilského keratinu, který dovede Vaše vlasy doslova k dokonalosti.

Jak účinně narovnat a uhladit vlnité vlasy?

Brazilský keratin je poměrně nová, ryze přírodní metoda péče o vlasy. Jedná se o metodu, díky které dochází k hloubkové regeneraci vlasů, k jejich omlazení a v neposlední řadě dochází také k jejich ozdravení. Brazilský keratin navrací vlasům sílu, lesk a hebkost. Mezi další výjimečné schopnosti tohoto produktu patří i to, že velice účinně dokáže uhladit i vlnité a porézní vlasy, s účinností i několika měsíců. Tento unikátní přípravek také chrání vlasy, před škodlivými vlivy prostředí a udržuje je zdravé a silné. Keratin je schopný ochránit vlasy například i před mořskou vodou. Keratin lze s úspěchem aplikovat na všechny typy vlasů, včetně těch, jež jsou chemicky ošetřeny například melírem, či barvou. U této metody platí, že čím víc jsou vlasy poškozené, tím víc je její blahodárný vliv patrnější. Pomocí brazilského keratinu je také možné si nechat prodloužit vlasy.

Z čeho je brazilský keratin vyroben?

Jak vyplývá z názvu, brazilský keratin má svůj původ v Brazílii, odkud poměrně rychle expandoval do USA a dále pak v podstatě do celého světa, včetně České republiky. Keratin je protein, který se nachází v kůže, vlasech a nehtech. Brazilský keratin pochází z čistě přírodních zdrojů a je složen z přírodní formy keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Brazilský keratin je zcela bez vedlejších účinků a splňuje i přísné normy Evropské unie. Brazilský keratin neobsahuje vůbec žádná umělá barviva ani syntetické parfémy. Aplikace keratinu v kadeřnickém studiu či salonu trvá přibližně 1,5 až 4 hodiny.

Jaké jsou účinky brazilského keratinu?

Brazilský keratin velmi blahodárně působí na lidské vlasy v mnoha směrech. Jeho obrovský přínos spočívá zejména v účinné regeneraci a ochraně vlasů. Keratin dokáže uzdravit i velmi poškozené vlasy, přičemž platí, že čím víc jsou vlasy poškozené, tím je výsledný efekt této metody více patrný. Díky němu se poškozené vlasy přestávají lámat, dostávají sílu, hebkost, lesk a dorůstají zdravé do požadované délky. Metoda je vhodná například po poškození vlasů chemickými přípravky, jako je časté barvení, apod. Díky brazilskému keratinu je možné uhladit i vlasy, které tak vydrží po několik měsíců. Brazilský keratin také velice účinně chrání vlasy před poškozením různými škodlivými vlivy. Mezi takové vlivy, před kterými dokáže keratin vlasy ochránit, patří například mráz, UV sluneční záření, vítr, chlorovaná a především mořská voda, apod. Z těchto důvodu není špatné si nechat brazilský keratin aplikovat například před letní dovolenou u moře.

Regenerace ultrazvukovou žehličkou na vlasy Praha

Ultrazvuková žehlička na vlasy patří mezi nejmodernější prostředky sloužící k péči o Váš účes. Díky této žehličce získají vlasy až o 60 % lepší absorpci výživy nebo barvy. Tahle žehlička také uhladí vlasové šupinky a vlasy se stanou lesklými a krásnými s přirozenou a úžasnou barvou. Jedná se o zařízení s moderní technologií, za niž klasické tepelné vlasové žehličky výrazně zaostávají. Lze ji použít pro zpracování hloubkově působících vlasových kúr a také pro vnitřní nebo povrchovou regeneraci vlasů. Její použití je opravdu široké, lze ji aplikovat jak na zdravé, tak i na poškozené vlasy, jak na mokré, tak i na suché a v neposlední řadě se výborně hodí na keratinovou léčbu vlasů. Tahle moderní žehlička vyživuje vlasy i zevnitř, urychluje obnovení poškozených vlasů, dále je omlazuje a oživuje. Ultrazvuková žehlička také pozitivně ovlivňuje vypadávání a ztrátu vlasů.

Aplikace keratinové metody Praha

Aby byl účinek keratinu dokonalý, je důležité si jej nechat aplikovat v profesionálně vybaveném kadeřnickém salonu. Před aplikací se nejprve čistícím šamponem bez použití kondicionéru umyjí vlasy, ty se dále vysuší buď ručníkem, nebo fénem při střední teplotě. Brazilský keratin se nanáší rovnoměrně na vlasy a poté se rozčeše jemným hřebenem, aby ho nikde nezůstalo větší množství. Při nanášení brazilského keratinu se používá žehlička na vlasy, kdy je nejideálnější nejmodernější ultrazvuková žehlička. Použitím této žehličky zůstanou vlasy lesklé, rovné a keratin pronikne hlouběji do vlasového stvolu. Po aplikaci této metody není vhodné tři až dny si mýt vlasy anebo je mít jakkoliv sepnuté. Brazilský keratin se během následujících dvou až čtyř měsíců z vlasů vymývá, přičemž je možné tento proces zpomalit používáním speciálních šampónů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.

Prodloužení vlasů pomocí brazilského keratinu Praha

Brazilský keratin, jak již bylo nastíněno, se také používá k prodlužování vlasů. Vlasy je možné do požadované délky prodloužit pomocí nahřáté keratinové spojky, než působí jako lepidlo. Poté, co keratinová spojka nahřeje, slepí k sobě pravé vlasy s prodlužovanými, následuje rozčesání vlasů a tím i odstranění zbytku keratinu. O takto prodloužené vlasy je nutné dobře pečovat, což Vám v salonu zcela jistě poradí. Výhodou takto prodloužených vlasů je mimo jiné i to, že je možné je opakovaně použít. Prodloužené vlasy je možné i barvit apod. Jakmile dojde k tomu, že vlasy odrostou, je možné je tzv. rebond systémem opakovaně prodloužit, což je mnohem levnější záležitost než prvotní aplikace.

Přípravky s obsahem keratinu

Aby byla péče o vlasy po aplikaci brazilského keratinu co nejlepší, je vhodné používat speciální šampony a kondicionéry. Existují také přípravky, které obsahují čistý keratin a také rostlinné kmenové buňky, které vyživují kompletně celý vlas. Díky těmto přípravkům získají vlasy hebkost a lesk. Hydratační kondicionér s obsahem keratinu také významně hloubkově regeneruje poškozené vlasy. Kvalitní a speciální vlasová kosmetika dodá Vašim vlasům ochranu, zdraví, lesk a sílu. O použití té nejvhodnější kosmetiky se poraďte v kadeřnickém salonu, kde si ji také můžete většinou i zakoupit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19010 (novesluzby.cz#23678)


Diskuze a zkušenosti

Irena | 29.03.2013 07:51
Re: Brazilský keratin Praha - narovnání a regenerace vlasů Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, na kolik cca Kč, by u Vás v kadeřnictví vyšlo prodlužování vlasů + barvení mých vlastních vlasů, aby moc nešel poznat přechod mezi mými vlasy a těmi prodlužovanými. Vlasy k prodloužení mám na bázi keratinu, mam jich 100 ks a měří 50 cm. Děkuji předem za odpověď S pozdravem


Přidat komentář