Brazilský keratin - kadeřnictví Brno

Trápí vás poškozené vlasy a žádné přípravky vám nepomáhají? Vyzkoušejte revoluční metodu Brazilského keratinu. Tato vlasová kúra dokáže uzdravit vaše vlasy do hloubky, narovná je a dodá jim lesk a hebkost.

Upravené vlasy jsou důležitou součástí každé ženy, která dbá na svůj zevnějšek. Ale bohužel ne každá z nás se může chlubit zdravými a krásnými vlasy. Když vás trápí vlasy zničené, krepaté a celkově poškozené, můžete se rozhodnout vyzkoušet speciální vlasovou kúru a to Brazilský keratin. Zbavte se jednou provždy suchých, lámavých a poškozených vlasů. Dejte vašim vlasům možnost, aby byly zdravé a to znamená také krásné. A také myslete na to, že ke zdravým vlasům patří vyvážená strava s dostatkem vitamínů a minerálů, pobyt v čistém prostředí, vyvarování se stresu, žádné drastické diety a správná péče o vlasy. Správná péče může znamenat také aplikaci Brazilského keratinu. Brazilský keratin vám mohou odborným způsobem aplikovat v kadeřnickém salónu v Brně.Co je to Brazilský keratin

Jak už napovídá samotný název, tento přípravek byl vyvinut v Brazílii. Oblíbenost tohoto přípravku se velmi rychle rozšířila po Latinské a Střední Americe a poté Brazilský keratin dosáhl úspěchu také v Severní Americe a v Evropě. A k čemu se tedy Brazilský keratin používá? Brazilský keratin je revoluční metoda, která dokáže narovnat, vyhladit a uzdravit vaše poškozené vlasy. Keratin obnoví vitalitu vlasů a zpevní je po vnější i vnitřní struktuře. Zatím žádný jiný produkt na vlasy nedokáže vlasy ošetřit v takové kvalitě jako Brazilský keratin.

Brazilský keratin - kadeřnictví Brno

Brazilský keratin vám zaručí, že po jeho aplikaci budou vaše vlasy velmi jemné, rovné a také přirozeně lesklé. S tímto přípravkem se vám v mnohém usnadní každodenní péče o vlasy. K úpravě vlasů již nebudete muset požívat vlasovou žehličku a přípravky pro jejich narovnání. Aplikace Brazilského keratinu trvá přibližně 2 hodiny a jeho účinky můžete pozorovat až po dobu 3-4 měsíců. Brazilský keratin je vlasová kúra, která obsahuje organickou látku keratin. Keratin je přirozeně součástí lidských vlasů. Tato látka dodává vlasům pevnost, lesk a ochranu zvenku i zevnitř. Brazilský keratin je přírodní produkt, který neobsahuje chemické látky. A tak na rozdíl od chemického narovnání vlasů, vaše vlasy nepoškozuje, netřepí se po něm konečky a nedochází k vypadávání vlasů.

Kdo by měl použít Brazilský keratin

Brazilský keratin je vhodný pro všechny typy vlasů. I ženy, které mají vlasy chemicky ošetřeny (melírem nebo barvením) mohou tento přípravek použít a podpořit tak zdraví svých vlasů. Aplikací Brazilského keratinu dojde k hloubkové obnově vlasů. Tento vlasový přípravek je vhodný pro všechny, kteří chtějí mít své vlasy zdravé, hebké, rovné a poddajné. Brazilský keratin je vlasová kůra, která zajistí, že se vám vlasy nebudou lámat, budou lépe dorůstat a jejich úprava vám zabere mnohem méně času. Když vás trápí zničené a suché vlasy, určitě vyzkoušejte tento revoluční přípravek.

Jak probíhá aplikace Brazilského keratinu

Před aplikací Brazilského keratinu je nutné nejdříve vlasy umýt čistícím šampónem, který se nechá chvíli působit. Vlasy se následně nechají proschnout a prosuší se fénem. Poté se na jednotlivé prameny nanáší Brazilský keratin a vlasy se rozčesávají. Keratin se nesmí nanášet přímo u hlavy. Vlasy se nakonec vyfoukají do sucha a vyžehlí speciální žehličkou.

Aplikace tohoto vlasového přípravku trvá přibližně od 1,5 hodiny až do 4 hodin. Vždy záleží na tom, jak dlouhé a husté vlasy máte. Keratin se z vlasů postupně vymývá, ale jeho účinek se může podpořit speciálními šampóny a kondicionéry. Brazilský keratin ve vlasech vydrží přibližně 3 až 4 měsíce. Výsledky této vlasové kůry jsou viditelné ihned po jeho aplikaci.

Keratin se může aplikovat současně s barvením vlasů nebo 3 týdny před barvením. Aplikace Brazilského keratinu je vhodná také až po prodloužení vlasů. Chcete-li se pyšnit krásnými vlasy, doporučuje se keratin aplikovat 2x až 4x ročně. Pravidelná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů.

Jak pečovat o vlasy po aplikaci brazilského keratinu

Chcete-li, aby byl účinek Brazilského keratinu co největší, počkejte s umýváním vlasů až 3. den po aplikaci keratinu. Vlasy by se také 3 dny po aplikaci neměli namáčet v bazénu ani vodě. Když se vám stane, že se vám vlasy namočí, je dobré je co nejdříve vysušit fénem. Vlasy by se také neměli až do prvního umytí dávat do gumičky, neměly by se používat laky, gely a sponky. Po aplikaci Brazilského keratinu nechte tedy vlasy volně, neupravujte je a nepoužívejte žádné přípravky.

Jak správně pečovat o vlasy? Jak mýt vlasy?

Péče o vlasy zahrnuje správné mytí vlasů, používání vhodných kosmetických přípravků a správnou úpravu vlasů. Zdravé vlasy také vyžadují zásah kadeřníka, i když se mnohé ženy právě tomuto velmi vyhýbají.

Mezi zásady správného mytí vlasů patří, že před tím, než začněte vlasy umývat je důležité vlasy rozčesat. Nikdy si neumývejte vlasy zacuchané. Vlasy a celou pokožku hlavy namočte nejdříve teplou vodou a naneste šampón. Konečky prstů byste měla masírovat pokožku hlavy přibližně půl minuty. Šampón by nejdříve neměl pěnit, takto poznáte, že jste se zbavila z vlasů mazu a špíny. Teprve při druhém nanesení šampónu dochází k pěnění. U mytí vlasů je velmi důležité jejich správné opláchnutí. Z vlasů se nakonec vymačká voda a zavinou se do ručníku. Vhodný výběr je především výběr šampónů s pH neutrálním. Takovýto šampón nepoškozuje vlasy. To, jak často si vlasy umývat záleží vždy na tom, jak často se vám vlasy mastí a špiní. Ale pozor, odborníci tvrdí, že příliš časté mytí vlasů způsobuje větší produkci mazu. Váš kadeřník vám určitě rád pomůže s výběrem vlasové kosmetiky speciálně pro váš typ vlasů. Péče o vlasy vyžaduje také kondicionér.

Správná péče o vlasy vyžaduje také správný způsob jejich česání. Pročesání dodá vašim vlasům lesk, ale vybírejte vždy správný typ hřebenu nebo kartáče. Pamatujte na to, že nevhodný typ kartáče může vaše vlasy poškodit. Kartáče a hřebeny by měly mít zaoblené zoubky, aby nedošlo k poškození vlasů. Také si nepročesávejte vlasy ihned po umytí, vlasy nechte nejdříve proschnout a pročesávejte je hřebenem s jednou nebo dvěma řadami zubů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19015 (novesluzby.cz#23733)


Přidat komentář