Brazilský keratin a prodlužování vlasů - kadeřnictví Plzeň

Pokud máte z nějakého důvodu poškozené vlasy, které se lámou a třepí, například po návratu od moře apod., a nevíte si rady s jejich nápravou, je pro Vás určena metoda brazilského keratinu. Díky této metodě se stanou Vaše vlasy opět krásnými.

Jak uzdravit poškozené vlasy?

Brazilský keratin je produkt na bázi přírodního keratinu, který dodá vlasům sílu, lesk, hebkost a poškozeným vlasům navrací jejich zdraví. Jedná se tedy o metodu, díky které se přírodní cestou narovnají vlasy, dochází k jejich omlazení a v neposlední řadě i k jejich ozdravení. Aplikací přírodního keratinu se tak kromě uzdravení vlasů zároveň i uhladí vlnité a porézní vlasy, s účinností i několik měsíců. Brazilský keratin má schopnost významně vlasy regenerovat a také chránit před škodlivými vlivy, kterými mohou být například slunce či mořská voda. Tuto úžasnou metodu je možné aplikovat na všechny typy vlasů, i na ty, které jsou chemicky ošetřeny melírem, barvením, apod. Čím více máte poškozené vlasy, tím více je pozitivní účinek brazilského keratinu patrný, protože u poškozeného vlasu proniká hlouběji do vlasového stvolu.

Brazilský keratin a prodlužování vlasů – Plzeň

Jestliže máte zájem posílit a do hloubky zregenerovat své vlasy unikátní metodou brazilského keratinu, musíte navštívit kvalitní a profesionální kadeřnické studio. Mezi takové profesionální salony, kde brazilský keratin aplikují, patří i kosmetický salon Wendy, kde působí paní Veronika Vítová. Mimo brazilský keratin nabízí tento salon zákazníkům i další služby, které jsou na velmi vysoké úrovni. Jedná se především o kompletní kadeřnické služby, mezi které patří i nabídka** prodlužování vlasů**, ale také třeba** nehtová modeláž a manikúra, pedikúra, zdobení nehtů, zábaly** apod.

Co je brazilský keratin

Jak již samotný název napovídá, brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii, odkud se rozšířil dále do celého světa, včetně České republiky. Samotný keratin je protein, který je jednou z hlavních složek kůže, vlasů či nehtů. Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, jehož složení spočívá na přírodní bázi keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Samotná procedura u kadeřníka trvá mezi 1,5 až 4 hodinami, přičemž záleží na délce a hustotě vlasů. Brazilský keratin je zcela bez vedlejších účinků, o čemž také svědčí fakt, že splňuje velmi přísné normy Evropské unie. Mezi další výhody této unikátní metody lze uvést, že u originálního brazilského keratinu nedochází k rozpadu a členění proteinu, a také to, že neobsahuje žádná umělá barviva ani syntetické parfémy.

Postup aplikace brazilského keratinu

Aplikaci tohoto léčebného procesu vždy přenechejte profesionálům, kteří mají s touto metodou dostatečné zkušenosti. Při aplikaci brazilského keratinu je nutné nejprve umýt vlasy čistícím šamponem bez kondicionéru a následně je vysušit ručníkem a fénem při střední teplotě. Po tomto se vlasy rozdělí do čtyř tzv. sekcí, kdy se do každé z nich štětečkem od kořínků vlasů nanese postupně keratin. Aby se brazilský keratin rovnoměrně nanesl na vlasy a nikde ho nezůstalo přebytečné množství, je nutné vlasy rozčesat jemným hřebenem a vlasy následně zcela vysušit.

Dále se používá keramická žehlička na vlasy, která je zahřátá asi na 230 stupňů, díky čemuž zůstanou vlasy lesklé a rovné. Po provedení celého procesu by Vás měli v kadeřnickém salonu upozornit na to, že se vlasy mohou mýt až po třech až čtyřech dnech a že se v té době nesmí nosit sepnuté. Jak je již výše zmíněno, doba procedury se pohybuje mezi 1,5 až 4 hodinami, v závislosti na hustotě a délce vlasů. Jestliže si necháte aplikovat brazilský keratin, obnovíte odolnost vlasů, avšak postupným mytím se během dvou až čtyř měsíců z vlasů vymývá. Jeho životnost lze podpořit řadou speciálních šampónů a kondicionérů, jež obsahují hydrolyzovaný keratin.

Regenerace vlasů keratinem Plzeň

Význam brazilského keratinu na naše vlasy je v článku již uveden, ale pro úplnost je dobré jej zrekapitulovat. Keratin tedy především vlasy regeneruje, uzdravuje, vlasy se přestávají lámat a dorůstají do požadované délky. Díky keratinu je možné na několik měsíců dokonce uhladit i vlnité vlasy.Brazilský keratin velice účinně ochraňuje vlasy před různými škodlivými vlivy, mezi které patří mráz, slunce, mořská voda, vítr, chlorovaná voda, apod. Z tohoto důvodu je vhodné nechat si aplikovat keratin například před odjezdem na dovolenou k moři. U brazilského keratinu platí, že čím jsou vlasy více poškozené, tím je jeho účinek výraznější, protože keratin proniká hlouběji do vlasového stvolu.

Prodlužování vlasů, kadeřnictví Plzeň

Prodlužování vlasů patří v současné době mezi zákazníky k velmi oblíbeným a vyhledávaným službám. Díky technikám prodloužení vlasů může mít každá žena či dívka dlouhé a krásné vlasy, které jí bude každý závidět. Jedná se o techniky prodloužení vlasů, kdy se vlastně napojí Vaše přirozené vlasy s umělými vlasy anebo dnes se stále častěji používanými vlasy pravými. Díky moderním technikám prodloužení vlasů je možné mít opravdu dlouhé vlasy s maximálním objemem. Moderní kosmetické a kadeřnické salony používají různé techniky prodlužování vlasů, při kterých se aplikují především evropské vlasy, které nejsou příliš náročné na péči a mají poměrně dlouhou životnost. Prodloužené vlasy se chovají obdobně jako vlasy přirozené, je možné je normálně mýt, foukat, žehlit či dokonce barvit nebo odbarvovat. Odbarvování je ale určitě lepší nechat na profesionálech.

Jak lze prodlužovat vlasy?

Vlasy je možné prodlužovat například pomocí nahřáté keratinové spojky. Jakmile se vlasy napojí pomocí nahřáté keratinové spojky, následuje jejich rozčesání a odstranění zbytků keratinu. Aby** prodloužené vlasy** vydržely co nejdéle v dobré kvalitě, je nutné se o ně pečlivě starat. Veškeré informace o péči o prodloužené vlasy Vám zcela jistě sdělí v kadeřnickém salónu, kde si vlasy prodlužujete. Po odrostu vlasů je možné posunout prodloužené vlasy pomocí rebond systému, kdy je cena takového zákroku již mnohem menší, než u prvního prodloužení. Velkou výhodou tohoto systému tak je, že je možné prodloužené vlasy opakovaně použít. Samozřejmě existují i další způsoby prodlužování vlasů, které mají také své nesporné výhody, například technika HAIR TALK a jiné. Při technice HAIR TALK jsou vlasy nabízeny ve formě pásků asi ve dvaceti barevných odstínech, které jsou protialergické a medicínsky testované. I zde je možné pásky použít víckrát, jen je nutné je vyčistit a nanést nové lepidlo.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19008 (novesluzby.cz#23651)


Přidat komentář