Brazilský keratin a prodlužování vlasů - kadeřnictví Mladá Boleslav

Asi každá žena touží mít lesklé a zdravé vlasy, které budou její chloubou. Dnes naštěstí existuje metoda brazilský keratin, díky které je možné takových vlasů dosáhnout. Brazilský keratin nejen vlasy vyživuje a regeneruje, ale také účinně ochraňuje.

Brazilský keratin v kosmetickém salonu na Mladoboleslavsku

Brazilský keratin je produkt, který má blahodárné účinky pro výživu a regeneraci vlasů. Brazilský keratin má svůj původ v Brazílii, odkud se poměrně v krátké době rozšířil do severní Ameriky a dále pak do celého světa, včetně České republiky. Samotný keratin je v podstatě protein, který se nachází ve vlasech, kůži a nehtech. Brazilský keratin je vyrobený z čistě přírodních zdrojů, přičemž se jedná o složení keratinu vyrobeného na přírodní bázi, dále pak kolagenu, kokosu a čokolády. Jak je již nastíněno, tento unikátní produkt velmi účinně navrací vlasům sílu, lesk, hebkost a do hloubky je regeneruje. Jedná se o čistě přírodní produkt, který neobsahuje žádná syntetická barviva nebo parfémy. Aby byl účinek tohoto výrobku co nejlepší, je nutná aplikace v profesionálním kadeřnickém či kosmetickém salonu Mladá Boleslav.

Brazilský keratin a prodlužování vlasů - Mladá Boleslav

Jelikož se jedná o stále populárnější metodu péče o vlasy, existuje nespočet kadeřnických salónů, kde brazilský keratin nabízejí. Jak je již výše uvedeno, je nutné pro aplikaci zvolit opravdu profesionální salon s odborně vyškoleným personálem. Mezi takové salony se řadí také kadeřnictví kde si můžete být jisti vysoce profesionálním přístupem a kvalitními službami.

Regenerace vlasů pomocí brazilského keratinu

Brazilský keratin je produkt, který má schopnost léčit a posilovat unavené a narušené vlasy. Pokud jsou vaše vlasy poškozeny například častým barvením, odbarvováním, mořskou vodou nebo se třeba třepí, apod., je nejvyšší čas přistoupit k aplikaci brazilského keratinu. U této metody platí, že čím více jsou vlasy poškozené, tím je výsledný efekt patrnější, protože u poškozeného vlasu pronikají účinné látky hlouběji do stvolu. Mimo léčivého procesu je také možné prostřednictvím brazilského keratinu přírodní cestou narovnat i velmi vlnité vlasy a to až na dobu několik měsíců. Brazilský keratin také ochraňuje vlasy před škodlivými vlivy, jako je UV sluneční záření, mořská voda, chlorovaná voda, vítr nebo mráz. Tuto metodu je možné aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených barvením či melírováním. Po ošetření keratinem budou Vaše** vlasy opět silné, lesklé a hebké**.

Aplikace brazilského keratinu a následná péče o vlasy

Samotná aplikace této metody trvá v profesionálním salonu přibližně 1 a půl až 4 hodiny, přičemž záleží na délce a hustotě vlasů. Výsledný efekt se na poškozených vlasech projeví téměř okamžitě. Před započetím procedury je nutné vlasy umýt speciálním čistícím šamponem bez kondicionéru a poté je vysušit ručníkem či fénem. Vlasy se následně rozdělí a od kořínků se postupně štětečkem nanáší keratin. Aby byl nanesen na vlasy rovnoměrně a nikde ho nezůstalo přebytečné množství, je potřeba vlasy jemným hřebenem rozčesat. Při aplikaci se také používá speciální žehlička, díky které zůstanou vlasy rovné a lesklé.  Během následujících měsíců se keratin z vlasů postupně vymývá, přičemž je možné tento proces zpomalit používáním zvláštní vlasové kosmetiky s obsahem hydrolyzátu keratinu. První umytí vlasů po aplikaci je doporučeno asi po třech dnech, což platí i o tužidlech, gelech, ale také gumičkách, sponkách, apod.

Prodlužování vlasů pomocí keratinu Mladá Boleslav

Jestliže toužíte po dlouhých a krásných vlasech a nechce se Vám čekat, až dorostou, je možné si je nechat v kvalitním kadeřnickém salonu prodloužit. Dnes existuje nespočet metod prodlužování vlasů, mezi které patří i prodlužování díky keratinu. Vlasy se touto metodou prodlužují pomocí nahřátých keratinových spojek, kdy po nahřátí a spojení vlasů, se rozčesáním odstraní ze spojky zbytek keratinu. Obrovskou výhodou této metody je, že se jedná o pevné, hladké a malé spoje, které nejsou nijak vidět, nevytváří žádné hrbolky a přidělané vlasy krásně drží. K tomuto prodlužování je ideální použít vlasy evropského, nejlépe středoevropského typu, které jsou vysoké kvality. Takto prodloužené vlasy by se měly pečlivě pročesávat speciálním kartáčem s měkkými štětinami, aby nedošlo k nějakému poškození keratinových spojů. Velký důraz by měl být také kladen na důkladné rozčesání vlasů před mytím a při sušení by se neměli cuchat ručníkem. Při foukání horkým vzduchem a žehlení žehličkou je třeba brát dávat pozor na keratinové spoje a chránit je před spálením. Jak pečovat o takto prodloužené vlasy, by Vás měli informovat v kadeřnictví, kde Vám tuto metodu aplikují.

Objemová trvalá Mladá Boleslav

Objemová trvalá, která se také nazývá Headlines, zaručuje zvýšení objemu vlasů až na dobu 6 – 8 týdnů. Tento typ trvalé vytvrzuje strukturu vlasů, čímž ji dodává objem a také maximální pružnost, díky čemuž jsou vlasy připraveny pro kreativní účesy. V kadeřnickém salonu by Vám měl profesionál vybrat ideální variantu této trvalé určenou právě pro Váš typ vlasů, ať již máte vlasy barvené, melírované, silné či normální. Samotná objemová trvalá probíhá asi 45 minut, kdy kadeřník natáčí široké prameny vlasů na zvláštní natáčky nebo papiloty a poté se na vlasy aplikují další speciální přípravky, například ustalovací emulze, apod. Jakmile se vlasy po stanovené době působení opláchnou, jsou připraveny k tvarování objemného účesu dle přání zákazníka. Použitím natáček a papilotů je možné vlasům dodat tvar jemných vln, kterými se zajistí více pružnosti a objemu celého účesu. Touto metodou je možné vlasy za pomoci různých přípravků libovolně tvarovat, ať již do vlnitého nebo hladkého objemného účesu. Výhodou Headlines také je, že účes v požadovaném tvaru výborně drží.

Permanentní narovnání vlasů Mladá Boleslav

Jste majitelkou neposedných vlasů, které se rády kroutí, vlní, kudrnatí nebo krepatí? Toužíte po krásných hladkých vlasech? Žehličku na vlasy sice máte, ale efekt rovných hladkých vlasů Vám vydrží jen chvíli a navíc nemáte čas si vlasy každý den žehlit? Každodenní žehlení navíc vlasy poškozuje. Nemusíte se každé ráno při pohledu do zrcadla cítit bezradně. Nemusíte vymýšlet nové a nové způsoby jak vlasy vhodně svázat do drdolu apod. Můžete vyzkoušet metodu permanentního narovnání vlasů. Stačí pouze oslovit kadeřnici, která se na** metodu permanentního narovnání vlasů** specializuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19014 (novesluzby.cz#23704)


Přidat komentář