Brazilský Global keratin - Zlín

Máte problém s neposednými a poničenými vlasy? Dejte jim hloubkovou péči, která je zrevitalizuje a vzpruží. Představujeme vám metodu brazilského Global keratinu, která je novinkou.

Vlasy jsou během života hodně zatěžovány a navíc dnes, kdy existuje spousta zkrášlovacích metod, je zapotřebí jim zajistit hloubkovou péči. Barvení, žehlení, trvalá, fénování, zátěže z ovzduší nebo vlasových přípravků. Tím se vlasy opotřebují a potřebují stejně tak pravidelnou regeneraci. Také ale je potřeba jednou za čas udělat skutečně intenzivní proceduru, která se postará vlasy v každé vrstvě struktury vlasu. Dnes existuje spousta metod, díky kterým se vaše vlasy opět stanou svěží, snadno upravitelné a hlavně zdravé. To je totiž základ. Dne vás proto seznámíme s jednou z nejosvědčenějších metod péče o vlasy. Ta využívá keratinu, protože je to základní složka vlasu nebo i nehtů. Jak může kreatin působit a jakou kúru můžete využít? Uvidíte.

Nyní vás více seznámíme s metodou** brazilského Global keratinu** se složkou Juvexin.

Metoda brazilského Global keratinu se složkou Juvexin

Jedná se o keratinovou sloučeninu, která chrání a obnovuje vlasy. Tyto účinky jsou vědecky prokázány. Od ostatních keratinů se Juvexin liší tím, že je čistě přírodní. Další produkty na trhu jsou vyrobeny z hydrolyzovaného nebo zpracovaného keratinu, kde jsou dlouhé řetězce aminokyselin rozbité. Tím se ztrácí schopnost bílkovin vázat keratin k vlasům. Navíc obsahují rakovinotvorný formaldehyd.

Kvalitní vlasové přípravky, nabídka

Následující přípravky splňují normy pro trh Evropské unie:

  • Global Keratin Juvexin Pro line Hair Taming System Strawberry
  • Global Keratin Juvexin Pro line Hair Taming System Chocolate
  • Global Keratin Juvexin Hair Taming System Moisturizing Conditioner
  • Global Keratin Juvexin Hair Taming System Moisturizing Shampoo
  • Global Keratin Clarifying Shampoo

Brazilský Global keratin v kadeřnictví Zlín

Nejdříve si představíme, proč je keratin vhodný pro péči o vlasy. Jak už jsme zmínili, keratin je přirozenou struktury vlasů a i nehtů, takže jeho využitím se vlasy regenerují složkou ze svého původu. Keratin najdete ve spoustě odvětví v péči o vlasy. Je v keratinových kúrách, dokonce se přidává i do přípravků na vlasy a takové prodloužené vlasy se nastavují za pomocí keratinových spojů. Ty jsou k vlasům nejšetrnější a nijak je nezatěžují a vytváří kompaktní spojení. Dnes se podíváme na brazilský Global keratin.

Brazilský keratin Zlín - regenerace vlasů

Metoda brazilského Global keratinu vychází z aplikací brazilského keratinu, které mají spousty specializací. Brazilský kreatin sám o sobě vzniká v roce 2006, samozřejmě v Brazílii. Jeho devizou je to, že je to nechemický přípravek. Hlavním cílem využití brazilského keratinu je regenerace a tvarování vlasů. Tím se myslí hlavně jejich narovnání, které bude trvat více měsíců. Molekuly keratinu navíc proniknou do vnitřní skladby každého vlasu a obnovují jej od základu. Po aplikaci dotyčný odchází s lesklými, hladkými a snadno upravitelnými vlasy.

Nechemické narovnání vlasů Zlín

Největší výhodou je to, že se jedná o nechemické narovnávání vlasů. Chemie totiž vlasy zatěžuje a poškozuje a tím pádem jde o tu zátěž, o které jsme mluvili. Keratin vlasy ale dokonale vyživí. Už se vám pak nestane, že budete mít roztřepené a krepaté vlasy, až kúra přestane mít efekt. To je totiž nevýhoda chemie. Ze začátku můžete mít sice hladké vlasy, ale jakmile s ztratí efekt, je jejich stav obvykle horší než před kúrou samotnou. Brazilský kreatin ale vlasy narovná bez poškození a vlivu na kvalitu vlasu. Neobsahuje žádné chemické látky. Výhodou je také to, že se můžete vrátit k původnímu vzhledu vlasů. Aplikace má efekt po dobu 3 až 4 měsíců.

Pro koho je brazilský Global keratin vhodný?

Jak už z náznaků vyplynulo, jedná se o službu, která pomůže nositelům neposedných vlasů. Těmi mohou být kudrnatá kštice, krepaté vlasy, roztřepené konce, suché vlasy, poškozené vlasy díky chemii (barvy, trvalá, melír, klasické žehlení). Stejně tak, když máte nekvalitní vlasy bez života, lesku a podobně. Metoda se dá aplikovat i u lidí, kteří mají prodloužené vlasy. Nedoporučuje se aplikovat jen u těhotných a kojících žen a také dětí do 12 let.

Brazilský Global keratin - efekt

Výsledný efekt brazilského Global keratinu jsou rovné vlasy. Mohou být ale i vlnité, které se vytvarují a budou to elegantní lesklé vlny. Jemné a hladké vlasy budou zdravé, lesklé a podpoří se i jejich odolnost, což je potřeba hlavně u dlouhých vlasů.

Jak brazilský Global keratin chrání?

Jaké přínosy má brazilský keratin kromě tvarování vlasů? Doposud jsme se zabývali efektem, ale brazilský Global keratin má i ochrannou funkci. Už jsme zmínili, že má schopnost obnovit strukturu, regenerace a vlasy vyživí. Dokáže ale také chránit před sluncem a UV zářením, nenechá slanou mořskou vodu vaše vlasy poškodit, stejně tak vodu s obsahem chloru či zabrání vlivu větru nebo mrazu poškodit vaše vlasy.

Brazilský Global keratin – složení

Co je ale brazilský Global kreatin? Jedná se o vylepšený brazilský kreatin, který má vylepšené složení proti původní mutaci. Brazilský Global keratin má v sobě vonné složky jako je jahoda, čokoláda či máta. Vylepšením se jen zintenzivňuje účinek keratinu. Tento typ navíc není tepelně upravován, a tak nedojde k rozpadu proteinu, který vlasy pěstí. Dá se použít na všechny typy vlasů a vydrží 3 - 5 měsíců.

Brazilský Global keratin – aplikace

Jedná se o nenáročnou péči, která vám ušetří hodně času s úpravami vlasů, které musíte denně podstoupit. Brazilský Global keratin se aplikuje buď s barvením vlasů, nebo minimálně 3 týdny před barvením vlasů. Také se provádí po prodloužení vlasů. Celková péče o vlasy pomocí této metody trvá v rozmezí asi 1,5 až 4 hodin. Záleží na délce a hustotě vašich vlasů.

Jak často se brazilský Global keratin obnovuje?

Už jsme zmínili, že efekt trvá asi 3 - 5 měsíců, tudíž po této době je dobré proces zopakovat. Výhodou je, že se díky této péči vlasy nezatěžují, ale naopak, takže nemusíte čekat, než se vlasy zregenerují. Naopak, opakovaná aplikace (při nadměrném poškození lze aplikovat kúru třeba i 1x měsíčně) se zvyšuje kvalita vlasů, přestanou se třepit nebo lámat a budou dosahovat větších délek.

Brazilský Global keratin – následná péče

Po aplikaci brazilského Global keratinu se nesmí vlasy prvních 48 hodin umýt ani namáčet. 48 hodin trvá, než si JUVEXIN vytvoří silnější vazbu na vlasy. Umyjete-li vlasy dříve než po dvou dnech, větší část kúry se vymyje a výsledky aplikace keratinu nebudou mít dlouhodobé účinky.

Co se týká vlasové péče, nejlepší je používat přípravky, které vám v kadeřnictví doporučí. Existují totiž speciální přípravky, který efekt kúry jen prodlouží. Doporučuje se používat šampony a kondicionéry Global Keratin JUVEXIN.

Během prvních 48 hodin by se neměly vlasy vázat do culíku ani do sponky. Pokud se na vlasech vytvoří zlom (např. ve spánku) je nutné část vlasu, kde se zlom vytvořil, vyfoukat a poté narovnat žehličkou. Stejný postup se doporučuje, pokud vlasy během prvních 48 hodin navlhnou. Produkty pro styling je možno používat po prvním umytí vlasů.

Mít krásnou kštici nemusí být jen snem. Dnes máte k dispozici spousty aplikací, které vaše vlasy nejen zkrásní, ale skutečně vyživí, takže budete mít hřívu pěknou nejen na povrchu, ale i zevnitř. A to je nejdůležitější, protože pak se s vlasy manipuluje mnohem lépe. Pamatujte, že vlasy mají velmi důrazný vliv na vzhled. Tudíž o ně náležitě pečujte.

Rozdíl mezi japonským rovnáním a Global keratinem s JUVEXIN

Global keratin s JUVEXIN je založený na rovnací schopnosti, která se vymývá během 3 - 5 měsíců a chrání vlasy bez použití chemikálie. Japonské rovnání je založeno na lámání a uspořádání vnitřních pout vlasů. Po tomto procesu jsou vlasy trvale narovnány, ale nově rostoucí vlasy budou vždy vlnité. Dříve narovnaným vlasům se nikdy nevrátí původní tvar.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19013 (novesluzby.cz#23691)


Přidat komentář