Brazilský Global keratin - kadeřnictví Břeclav

Můžete mít sebedokonalejší make-up, sebedražší nejmodernější oblečení, ale nekvalitní sestřih, špatně nanesená barva apod. může výsledný dojem výrazně změnit, a to k horšímu.

Nejen make-up a oblečení jsou naší vizitkou

Nechcete nic ponechat náhodě, co se týká Vašich vlasů? Ostatně, není se čemu divit. Vlasy jsou totiž naší pýchou a ozdobou. Kromě toho, vlasy nedorostou do týdne či měsíce a ne zrovna povedená změna se může negativně promítnout do našeho soukromého, ale i profesního života.

Profesionální a zkušení kadeřníci

Říká se, že chybami se člověk učí, či že každý začátek je těžký. Pro některé případy je však lepší taková rčení nepodporovat. Není vůbec důvodu, abyste se zrovna Vy vydali k někomu, kdo prvně drží v rukách nůžky.

Brazilský keratin Břeclav– regenerace, ozdravení, narovnání

Obdivujete v reklamách modelky s lesklými, hladkými a viditelně hebkými a měkkými vlasy? Říkáte si však, že se bezpochyby jedná o nějaký reklamní trik, a že ve skutečnosti disponují dívky, ženy „standardním“ stavem vlasů?

Nemusí však tomu tak být. Je možné, že si nechaly ošetřit vlasy brazilským keratinem, který představuje revoluční novinku na Evropském trhu.

Typy vlasů, které je možné nechat ošetřit keratinem

Ať už jste brunetkou, blondýnkou, rusovláskou, můžete vyzkoušet na vlastní kůži, respektive vlastní vlasy, jaká výjimečná změna u Vás nastane. A je také vcelku jedno, jste-li majitelkou rovných, vlnitých, kudrnatých, zdravých, či naopak narušených, porézních vlasů. Účinky BRAZILSKÉHO GLOBAL KERATINU zaznamenáte prakticky ihned po aplikaci.

Doba působení keratinové kůry

Zajímá Vás, zda hladkost, měkkost, hebkost, lesk a vyzařující zdravost, nebude ta tam po prvním umytí vlasů? Pak pro Vás máme opět pozitivní zprávu. Keratinová kůra Vám vydrží až na dobu několika měsíců. K vymytí brazilského keratinu skutečně dojde, ale toto vymytí může trvat až pět měsíců.

Životnost keratinové kůry můžete dokonce i prodloužit. Stačí si nechat v kadeřnictví, kde Vám ošetřili vlasy keratinem, doporučit speciální vlasovou kosmetiku, se stávající se z šampónu a kondicionéru.

Účinky brazilského keratinu

Výše jsme již v podstatě naznačili, na jaký výsledek se budete moci těšit, necháte-li si ošetřit vlasy keratinem. Největší změny mohou zaznamenat ti, u kterých jejich vlasy doslova volají „o pomoc“. Trápí-li Vás například vlasy porézní, narušené neustálým barvením, nevhodným fénováním, či kulmováním, pak budete překvapené, jakého lesku, hebkosti a měkkosti vlasy po ošetření dosáhnou.

Možnosti barvení vlasů u Global keratin kůry

Která z dívek, žen si nebarví vlasy, ať už dlouhotrvající barvou, nebo alespoň přelivem. Barvení však není jen rozmarem a touhou po změně. Díky kvalitní barvě totiž můžeme efektně zamaskovat šediny. Ostatně, proč přiznávat, že naši kštici zdobí stříbřité vlasy.

Rozhodnete-li se pro Global keratin kůru, pak se nemusíte vzdát možnosti barvení vlasů. Máte dvě možnosti. Buď si vlasy necháte nabarvit před samotnou kůrou, nebo po ošetření vlasů keratinem vyčkáte dva týdny, a pak se objednáte na obarvení.

Prodlužování vlasů, kadeřnictví Břeclav

Málokterá dívka, žena je se svojí kšticí spokojená. Která z žen by si nepřála mít zdravé, husté, lesklé, ale i dlouhé vlasy. Vhodná výživa, vitamínové doplňky, kvalitní vlasová kosmetika se rozhodně pozitivně promítne do stavu Vašich vlasů. Mohou vypadat o poznání zdravější, lesklejší. Ovšem, aby Vám dorostly do takové délky, kterou byste si přály, se podařit nemusí, ač je Vaše snaha sebevětší. Vaše trápení však může rázem skončit. Stačí se obrátit na kadeřnické studio, které nabízí prodlužování vlasů.

Typy prodlužovaných vlasů

V kadeřnictvích, která se specializují na prodlužování vlasů, se liší jednak v nabízených metodách prodlužování, ale také typech prodlužovaných vlasů. Setkat se můžete s vlasy umělými a přírodními.

Prodlužování umělými vlasy

Kvalitní umělé vlasy jsou sice od pravých prakticky k nerozeznání, na druhou stranu však disponují řadou nevýhod. Kupříkladu jsou méně odolné, než vlasy pravé. Pokud si barvíte vlasy, pak na tuto činnost s umělými vlasy zapomeňte. Krom toho, umělé vlasy si ani moc nerozumí s fénem, či kulmou.

Prodlužování přírodními vlasy

U přírodních vlasů však nezaznamenáte výše zmíněné nevýhody, jako u vlasů umělých. Zajímá Vás, kdo byl „dárcem“ vlasů, které můžete mít následně Vy? Setkat se můžete s vlasy evropskými, indickými a asijskými. Většina kadeřnictví nabízí vlasy evropské. Jsou totiž svoji strukturou velmi podobné s Vašimi vlasy. Co se týká asijských vlasů, ty jsou těžší a poněkud nepoddajné. Rády se také cuchají. Indické vlasy jsou, co do kvality lepší v porovnání s vlasy asijskými, zato se však také cuchají a rády se vlní.

Kvalitní prodloužení vlasů v Břeclavi

Rozhodnete-li se pro prodloužení vlasů, nemusíte se bát, že by došlo k poničení, či dokonce zničení Vašich stávajících vlasů. Máte však v okolí někoho, kdo si poté, co si nechal po určité době sundat prodloužené vlasy, musel své vlastní vlasy ostříhat nakrátko? Pak je však třeba hledat viníka ve špatně zvolené metodě, v nezkušenosti kadeřníka, ne však v samotném prodloužení jako takovém. V profesionálním kadeřnickém studiu se Vám nestane, že by došlo k újmě u Vašich vlastních vlasů.

Keratinová metoda prodloužení vlasů Břeclav

Jedna z metod prodloužení vlasů je metoda keratinová. U ní si můžete být ve spojení s profesionálním kadeřníkem jisti, že nijak nedojde k narušení Vašich vlasů. Jedná se o metodu, kdy dojde k roztopení tepelné-keratinové hmoty a společně s prodlouženým pramínkem vlasů, se pak spojí s přírodním vlasem. U keratinové metody se také nemusíte obávat, že by byly jednotlivé spoje při běžném pohledu viditelné.

Posunutí prodlužovaných pramínků vlasů

Z prodloužených vlasů se můžete těšit nejen týdny, ale i dlouhé měsíce. Je však třeba pamatovat na to, že po určité době po prodloužení, je nutné opětovně zajít do kadeřnického salónu a nechat si pramínky posunout. Vaše vlastní vlasy totiž rostou a spoje se pak postupně posouvají dolů. Počítejte zhruba, že po cca třech měsících navštívíte kadeřníka. Záleží však na vždy na rychlosti růstu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19012 (novesluzby.cz#23690)


Přidat komentář