Barvení řas a kosmetika - Hlučín

Nejen oči jsou stěžejní dominantou našeho obličeje. Můžete mít sebedokonalejší make-up, přesto Váš výraz tváře může být nevýrazný, a jakoby mu něco chybělo. Celý problém může spočívat v neupraveném, respektive nevytvarovaném obočí.

Barvení řas a kosmetika Hlučín

Správně upravené obočí může omladit výraz tváře, zvýraznit přednosti Vašeho obličeje, a naopak může odpoutat pozornost od partií, které mohou být slabými místy. Do úpravy obočí se můžete pustit i sama, máte-li to správné náčiní, odvahu, a netřese se Vám ruka. Ovšem samotné odhodlání, chuť a pevná ruka mnohdy nestačí, či spíše nezaručí výsledek, kterého byste chtěla dosáhnout. Místo upraveného obočí také můžete pouhopouhým jediným zásahem napáchat skutečně více škody, než užitku. A co pak? Pokračovat v započatém díle, kdy Vám pak třeba nezbude nic jiného, než dlouhé měsíce čekat, než prázdná místečka obočí opětovně dorostou? Experimentovat a riskovat skutečně nemusíte. Ani nemusíte stát před rozhodnutím „hop anebo trop“. Svěřte se do rukou profesionální kosmetičky, která Vám odborně a zkušeně upraví, nabarví obočí. Nejenže si můžete být jisté, že k žádné „nehodě“ nedojde, navíc si báječně odpočinete. Čeká Vás krása a relaxace zároveň.

Profesionální úprava obočí Hlučín

Zatímco oči jsou dominantou obličeje, obočí je rámem. I obraz, sebehezčí je „prázdný“, neúplný, pokud je bez vhodného, kvalitního orámování. Možná se Vám zdá, že jít na kosmetiku jen kvůli úpravě obočí, je zbytečné, nevyplatí se, je marnivostí. Zkuste však jednou zajít, a je poměrně velká pravděpodobnost, že pak budete docházet pravidelně. O případnou zbytečnost, či marnivosti Vás pak již ani nenapadne uvažovat. Pozitivní proměna Vašeho obličeje totiž může být značná, a to bez „chirurgického zásahu“. Samozřejmě je však třeba mít kontakt na zkušenou kosmetičku, která své práci rozumí. A možná, že na úpravu obočí nejdete z důvodu velké citlivosti na bolest. Profesionální úprava obočí však může být v porovnání s úpravou doma o poznání méně bolestivá. Kosmetička má ten správný grif a rychlost při trhání nadbytečných chloupků, že o bolesti, jako takové, snad ani nemůže být řeč.

Úprava a barvení obočí v Hlučíně

Obrátíte-li se na profesionální kosmetičku, pak se bude moci Vaše obočí pochlubit perfektním tvarem. V případě potřeby je také možné obočí nabarvit. Díky tomu bude obočí plného tvaru, bez případných „hluchých“ místeček. Obecně, při úpravě obočí, je důležité zachování přirozenosti. Rozhodně by nemělo být cílem se držet pravidla čím hustší, tmavší, výraznější, tím lepší. Pokud ze salónu, kam se chcete objednat, odchází klientky s obočím, které ani s přivřenými očima nejde přehlídnout, jak doslova bije do očí, pak zpozorněte, a snad se raději poohlédněte někde jinde. Upravené obočí by mělo být přirozeně klenuté, a respektovat proporce Vašeho obličeje. Nepřirozený tvar obočí může napáchat více škody, než užitku.

Barvení řas Hlučín

Vedle úpravy obočí si můžete také nechat nabarvit řasy. Díky nabarveným řasám dojde k přirozenému zvýraznění barvy Vašich očí. Žádné nerovnoměrné množství barvy, které slepí řasy, či otisk barvy na jemné kůžičce pod očima, se konat nebude, na rozdíl od používání řasenky. Rozhodnete-li se pro nabarvení řas, pak můžete Vaši řasenku, kterou běžně používáte, odložit stranou, a to buď na týdny, nebo v podstatě na stálo. Nabarvené řasy Vám mohou vydržet i měsíc, tj. do doby, než opětovně zajdete za kosmetičkou. Upravené, nabarvené obočí spolu s nabarvenými řasami mohou být natolik dominantní, že v podstatě nebude třeba žádného dalšího líčení, kromě snad lehkého make-upu, pokud Vás trápí nějaké ty barevné nedokonalosti, a trochu pudru se zdravíčkem. Na závěr pak lesk, a svěží look je hotový.

Jakou barvu na barvení obočí a řas?

Dohodnete-li se s kosmetičkou, že si necháte nabarvit obočí, řasy, pak Vám profesionální kosmetička doporučí takovou barvu, která harmonizuje nejen s barvou Vašich vlasů, ale také s Vaším celkovým typem. Pokud máte příliš světlé obočí, je možné ho ztmavit, a naopak. Zkušená kosmetička vybere takový odstín barvy, který bude co nejpřirozenější k Vám samotným.

Jak zabránit podráždění očí z řasenky

V čem spočívají stěžejní výhody nabarvených řas? V prvé řadě budete stále upravená, ať už jste nalíčená, nebo ne, a současně při jakémkoli počasí, při pobytu u vody apod. S nabarvenými řasami se již nebudete muset hlídat, zda se Vám náhodou barva řasenky nerozmazala. Vyhnete se nevzhlednému slepení řas. Ušetříte nemalé finance za opakované pořizování řasenky. Nebudete se muset potýkat s podrážděnými očima, pokud nosíte kontaktní čočky. A to stále nejsou ještě všechny výhody, které se Vám nabízí, a ze kterých se můžete těšit.

Relaxační a liftingové masáže pleti Hlučín

Ráno a večer, kdy si nanášíte příslušný pleťový krém, je dobré ho nejen jemně vklepat do obličeje, ale také se zaměřit na masáž. Profesionální kosmetické masáži se však domácí, co do účinnosti, nevyrovná. Dokonce ani sebelepší masážní přístroj nemůže poskytnout takovou péči obličeji, jako jemné prsty kosmetičky. Při relaxačních a liftingových masáží, respektive masáží obecně, získáte minimálně 2 v 1. Nejenže zaznamenáte pevnější, hladší, zářivější pleť, ale navíc si úžasně odpočinete, načerpáte ztracenou energii. Konečně budete mít pocit „vypnout“ a nechat jen tak plout myšlenky.

Jaké jsou účinky liftingové masáže pleti

A vypnutí bude hned dvojího charakteru. Vypnout může nejen Vaše duše.** Liftingová masáž** je účinná v otázce stárnutí pleti, kdy podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost jemné pokožky, snižuje napětí v obličejových partiích. To, že každý den komunikujeme, určitým způsobem se tváříme (usmíváme, mračíme, jsme v napětí, smutné apod.), se projeví v podobě jemných linek, vrásek. Naše mimika se pak uhnízdí na naší tváři, čímž můžeme zaznamenat na sobě předčasné stopy stárnutí. A právě liftingová masáž může ve významné míře snížit zmíněné napětí, přispět k vyhlazení vrásek, které si způsobujeme mimikou. Současná má liftingová masáž hloubkové, detoxikační účinky.

Hloubkové čištění pleti Hlučín

Pro zdravou pleť je nezbytné její každodenní čištění, odličování. Dokonce, i když se nelíčíte, je žádoucí, abyste si pleť ošetřila čistícími pleťovými přípravky, určenými pro Váš typ pleti. Během dne, ale i večer se na pleť dostane spousta nečistot, které nemusí být pouhým okem viditelné. Zkuste si však vzít navlhčený odličovací tampon, a ráno po probuzení jím přejet po obličeji. Uvidíte, jak budete překvapené, kolik nečistot, prachu, ale možná ještě i make-upu, na něm ulpělo. Vedle „domácího odličování“, je dobré pravidelně také docházet ke kosmetičce na hloubkové čištění pleti. Při něm dochází nejen k povrchovému očištění, ale především k hloubkovému, kdy se uvolní nečistoty z pórů. Dojde také k změkčení zrohovatělé vrstvě kůže, odstranění odumřelých buněk. Díky uvedenému pak může Vaše pleť volně dýchat, a v plném měřítku přijmout vyživující látky z pleťových přípravků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id19035 (novesluzby.cz#23878)


Přidat komentář