Výhody a možnosti nákupu optiky online

Online optika nám nabízí široký sortiment výrobků, které si můžeme vybírat z pohodlí našeho domova. Velká výhoda tohoto způsobu nákupu optiky je také v tom, že máme možnost si vybírat mezi různými slevami a výhodami.

Online optika nám dává šanci si vybírat také podle cenového rozhraní, které vyhovuje pouze našim požadavkům.  Můžeme si vybrat přesně takové brýle, jaké nám budou stylově a dioptricky vyhovovat pomocí dokonalého softwaru, který je speciálně vyvinut pouze pro tyto účely. Tak máme jistotu, že objednané brýle jsou ty správné a dobře padnoucí. Také máme možnost si vybrat mezi různými dodavateli a podobně. Online optika je velmi dokonalé řešení pro každého z nás bez rozdílu věku. A to je veliká výhoda, kterou nám tento obchod nabízí. Jaké jsou možnosti u online optiky:

Výběr brýlí v online optikách

Tento druh obchodu nám nabízí širokou škálu možností, objednat si různé druhy brýlí na různé využití. Brýle si můžeme vybrat podle postupného návodu. Nebo dokonalou metodou pomocí systému, který využívá již mnoho online obchodů. Pomocí tohoto systému si můžeme také vybrat i samozabarvovací sklíčka. Tyto brýle jsou vždy kvalitní a originál. Díky nákupu přes internet a na základě lékařského předpisu si můžeme také nechat vyrobit brýle na zakázku. To ocení zejména nemocní lidé, kteří se nemohou dostavit do kamenné prodejny optiky.

Nákup dioptrických brýlí v online optice

Dioptrické brýle je možné si nechat vyrobit pomocí online optiky. Pokud nebudeme spokojeni s konečným výsledkem dioptrických brýlí, je možné brýle vrátit do 14 dnů a daný online obchod nám vše upraví tak, aby nám brýle dobře seděly a bylo vše v pořádku. Zákazníci jistě ocení široký výběr různých druhů brýlových obrouček, různých velikostí, tvarů a barev. Obroučky jsou:

 • Pánské
 • Dámské
 • Dětské

Nákup slunečních brýlí online

Sluneční brýle, které nám chrání zrak a které jsou zároveň skvělým módním doplňkem, se dají také objednat online. Většina internetových obchodů s optikou má proto tento typ brýlí také ve své nabídce. Z pohodlí domova si je můžeme vybírat nejen podle stylu, ale také podle kvality a různých značek. Sluneční brýle se také vyznačují podle stupně UV.

Online nákup čoček

Kontaktní čočky jsou v přímém dotyku s naším okem, proto tento sortiment je důležitý objednávat pouze u kvalifikovaných odborníků. Nikdy bychom si neměli tyto čočky kupovat mimo obchody k tomu určené. Tak předejdeme závažným očním onemocněním. Kontaktní čočky bychom si měli vždy pořizovat buď u očních optiků, kvalifikovaných online obchodů a očních lékařů, jelikož jedině oni dokonale znají naše problémy s očima. Oční čočky se dělí:

 • Pevné čočky
 • Tvrdé čočky
 • Měkké čočky

V některých online obchodech si můžeme zakoupit kontaktní čočky za velmi zvýhodněné ceny. Rychlost dodání čoček z online obchodu je různá. Převážně však máte čočky do druhého dne doma. Existují i případy expresního kurýra, který vám může čočky dopravit již do 3 hodin od objednání.

Online optika a prodej sportovních brýlí

Online optika nám také nabízí dokonalý výběr ohledně sportovních brýlí. Tyto brýle bychom si měli vždy důkladně vybírat a kupovat pouze takové, jaké budou vyhovovat našemu typu sportu. Pomocí online optiky máme dokonalou šanci si celou nabídku sportovních brýlí v klidu projít a vybrat si ty pravé sportovní brýle i co se kvality týče. Sportovní brýle si kupujeme podle kvality a obrouček. Rovněž si však můžeme koupit pouze barevné výměnné filtry a optické adaptéry.

Brýlové doplňky v online optice

V online optikách nám nabízí také brýlové doplňky**. Brýlové doplňky** jsou velmi potřebné s ohledem na dokonalý komfort pro nošení a ukládání našich brýlí. Dělí se na tyto skupiny:

 • Péče o brýle – sem patří například čistící hadříky, čistící spreje a čistící ubrousky. Všechny tyto produkty by měly být kvalitní, s antistatickými a protizamlžovacími účinky.
 • Pouzdra na brýle – pouzdra na brýle mohou být různá. Můžete si pořídit jak pevné nebo měkké pouzdro, tak i třeba pouzdra na kolo.
 • Šňůrky – šňůrky jsou vyráběny z různých druhů materiálů a barev.
 • Dioptrické lupy – lupy používají převážně starší lidé. Mohou tak mít dokonalé pohodlí při čtení třeba novin a podobně. Tyto lupy se dělí: velkoplošné, ruční a vyšívací lupy.
 • Roztoky na kontaktní čočky – roztoky jsou potřebné k ochraně čoček, ale hlavně vašich očí.

Poradenství při výběru brýlí při nákupu online

Online optika nám nabízí různé možnosti poradenství a popisů, jak si správně vybrat styl a velikost našich brýlí, pomocí online obchodů. Jakékoliv otázky nám zodpoví vyškolení optici, pokud máme nějaké zdravotní problémy, tak nám poradí oční lékař. U některých online obchodů si můžeme brýle také vyzkoušet v kamenných obchodech dané online optiky. Pokud se nám například stane, že nám nové brýle nevyhovují, můžeme je do 14 dnů vrátit.

Akce a novinky v online optikách

Online optika nám dává neuvěřitelnou možnost různých akcí, novinek a bonusů. V online obchodech můžeme také dostat až neuvěřitelné slevy, které nám kamenný obchod jen těžko nabídne. Nebo různé nabídky nových trendů obrouček, které můžeme vidět ještě dříve, nežli se dostanou do kamenných obchodů. Proto můžeme být mezi prvními, kdo je bude nosit.

Poskytované služby nákupu brýlí online

Mezi** kvalitní služby online optiky** se zařazuje jejich dokonalost sortimentu a vlídnost i okamžitý komfort pro lidi. Online obchodníci, nám vychází vždy maximálně vstříc, tak abychom byli nadmíru spokojeni. Dokážou nás velmi dokonale navést na způsob, jak si správně brýle vybrat. A to je velmi důležité. Jejich služby odpovídají dokonalému komfortu pro lidi. V některých online optikách můžeme mít při nákupu již od 2000,- Kč dopravu zdarma.

Záruční doby u nákupu v online optikách

Stejně jako u kamenných obchodů, platí to samé i u online optiky, co se záruční a pozáruční doby týče. Někde nám nabídnou 24 měsíců a jinde celou dobu záruky po dobu co brýle nosíme. Vždy záleží na daném online obchodu. Také můžeme brýle vrátit do 14 dní bez udání důvodu, ale nesmí být poškozené.

Platba a objednávky při nákupu brýlí online

Platba a objednávky jsou základem každého obchodu. Je vhodné říci, že pokud zadáváme své osobní údaje při objednávce, potom jsou tyto údaje pouze pro objednávkový účel daného obchodu a nikdy nebudou zneužity. Objednávku si můžeme udělat pomocí telefonického nebo emailového spojení. Veškeré objednané zboží nám je odesláno do druhého dne. Ovšem pokud si necháme udělat brýle na zakázku, potom je vždy objednávka vázána na složitosti zakázky. Platbu je možné provádět dobírkou, platební kartou nebo bankovním převodem.

Online optiky jsou dokonalostí dnešní doby. Máme tak možnost si vybírat z velikého sortimentu zboží těchto obchodů. Dávají nám velikou šanci se orientovat také v různých změnách, výhodách a cenových slev i hitů. Základem těchto optik je dokonale vstřícný přístup všech operátorů a operátorek v těchto obchodech. Pohodlí, které tyto online optiky nabízejí je přínosná pro všechny z nás bez omezení věku. A to je nedocenitelná dokonalost online optik.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18881 (novesluzby.cz#22281)


Přidat komentář