Ultrazvuková liposukce

Přebytečná kila a s nimi spojené jevy, jako je třeba celulitida. Nejen toto trápí mnoho žen, ale i muži si stěžují na stále se zvyšující hmotnost. Je to důsledek dnešní uspěchané doby, ale jak kila redukovat, když právě není čas? Liposukcí.

Hubnutí a relaxace při liposukci

Právě v dnešní rychlé době, kdy není času nazbyt, nemá mnoho lidí energii ještě vyvíjet aktivitu při sportu, který by zredukoval kila nabraná díky sedavému či jinak statickému zaměstnání. Naštěstí existuje spousta** procedur**, které pomohou kila odbourat, aniž byste se více namáhali. Navíc můžete krásně relaxovat, odpočinout si, načerpat nové síly a vaše tělo se zbaví toxinů, které ho nadměrně zatěžují.

Jednou z metod je liposukce. Může být klasická, operační, jak ji běžně známe, ale některým tato metoda invaze nevyhovuje, proto přišla na řadu neinvazivní metodika, která vám zaručí rovněž úbytek kil a navíc se u procedury krásně uvolníte. To vše bez skalpelu.

Jednou z neinvazivních metod je i ultrazvuková liposukce, která bývá též nazývána** metodou třetí generace**.

Ultrazvuková liposukce neboli kavitace

Všechny neinvazivní metody liposukce mají za cíl vytvořit co nejvhodnější alternativu k zákrokům, kde se již využívá skalpel. V případě neinvazivní liposukce jde o to, aby přístroj z povrchu zapůsobil na tukovou tkáň, rozboural ji, aniž by přitom nějak poškodil vaše tělo různými ranami.

Co se děje před ultrazvukovou liposukcí?

Před zákrokem samotným musíte vypít dostatečné množství tekutin, protože se jedná i o formu lymfodrenáže, kde se vám odplavují tuky z těla ven a to pomocí lymfatických a močových cest, tudíž je třeba vytvořit odvodní cestu. Odborník s vámi nejprve probere váš zdravotní stav, dá vám vědět, jak bude procedura probíhat a zároveň dostanete doporučení, jak si tělo udržovat. Pokud si nyní myslíte, že je jasné, že zhubnete, když budete držet dietu, tak tomu tak není. Správná životospráva vám tak rychle nedokáže odbourat tuky. Ale zároveň také musíte počítat s tím, že nic není zadarmo, a pokud budete mít nezdravý životní styl, tak se kila prostě vrátí.

Jak probíhá ultrazvuková liposukce?

Až se položíte na lehátko, tak vám profesionál natře tělo gelem, který zefektivňuje proces. Poté vám masíruje kůži a stroj tak působí na bázi podtlaku, kdy se umožňuje ultrazvukovým vzruchům dostat se hlouběji pod kůži. Tato vyslaná energie pak rozbije tukovou tkáň, jejíž části se potom odvádějí z těla ven. Jak je to možné? Tukové tkáň se totiž rozdělí na jednotlivé buňky a naruší se jejich stěny. Ty už nemají výdrž být usazené, ale musí se vyloučit, čemuž pomáhá vylučovací systém. Ten se rovněž aktivuje pomocí ultrazvuku, a tím se pak snázeji odvádí i odpadní látky.

V této fázi přijde na řadu ultrazvuková lymfodrenáž, která úplně vyvede zbytky tkáně z těla ven. Zároveň se tak čistí vaše tělo, což pomůže i k odbourávání celulitidy. Protože se vám aktivují tyto cesty, tak je možné, že se vám bude chtít v průběhu zákroku na toaletu. V tom případě se nebojte si říci o přestávku. Navíc, tím, jak se aktivuje metabolický systém, tak se zrychluje a bude i nadále pracovat svižněji, což pomůže udržet si hmotnost.

Kavitace vám zabere asi 45 minut a neskýtá žádná omezení v podobě rekonvalescence. Můžete si na ni proto odskočit třeba v polední pauze. Uvidíte, že načerpáte energii a budete se cítit 5 centimetrů nad zemí.

Aby byl efekt viditelný, tak se musí metoda opakovat a to asi po 10-ti dnech. Ideální je, když půjdete 3x až 6x, přičemž výsledkem bývá v průměru úbytek zhruba o 5 až o 6 centimetrů v daných partiích (břicho, boky, hýždě nebo stehna).

Vacu shape pro hubnutí a odbourání celulitidy

Procedura Vacu shape vychází z klasického fitness a relaxační metody např. baňkování, kdy na vaši kůži působí podtlak. Vy si vlezete do jakési kabinky, která vám zakrývá dolní polovinu těla. Uvnitř kabinky je klasický běžící pás, jež znáte jako rozehřívací stroj z fitnesscentra. Po něm  chodíte. Účinek se umocňuje tím, že zatímco chodíte, tak kabina vytváří podtlak, čímž se aktivují struktury vaší kůže, které se zpevňují a odbourává se celulitida. Tělo se tak prohřívá a potí, a tím se následně vylučují škodliviny. Spalováním tuků se tak snižuje vaše hmotnost, odbourává se celulitida, zlepšuje se pevnost, pružnost a barva kůže. To vše můžete mít za optimální dobu 30 minut. Zároveň tím, že vyvíjíte aktivitu, se vám zlepšuje vaše fyzická kondice, a tudíž pro vás nebude problém si váhu posléze udržet.

Vibro Plate, cvičení na vibrační plošině

Oblíbený fitness nástroj ze sady vibračních plošin, které si oblíbila řada lidí. Na stroji klasicky cvičíte, ale tím, jak vysílá vibrace, tak umocňuje efekt vašeho cvičení. Jak je to možné? Využívá funkce mimovolních tělesných reflexů. Když cvičíte klasicky, tak zatínáte a aktivujete svaly. Vibro Plate ale díky vlnění rozhýbe i jiné svalstvo, které by bylo v nečinnosti a tím ho zpěvňuje a celkově napomáhá lepší figuře. Zároveň jednotlivé vlny vás nutí udržovat balanc, což také vede k zatínání více svalů.

Na Vibro Plate můžete dělat klasické cviky jako dřepy, ale třeba i kliky. V tomto typu cvičení lze obsáhnout všechny skupiny svalů od horních po dolní. Stačí jen 10 minut a máte stejný efekt a výsledky, jako kdybyste cvičili jednu hodinu až hodinu a půl klasicky.

Už víte, kterou metodu zvolit? Jděte s dobou a využijte moderních technologií. Pokud máte nějaké to kilo navíc a nechcete se trápit cvičením, tak si odpočiňte při kavitaci. Nebolí, není finančně náročná a navíc vám pomůže i v boji proti celulitidě. Navíc její velkou výhodou je, že je neinvazivní, tak pokud jste doteď nešli na liposukci, protože jste se báli skalpelu, tak nyní máte možnost zhubnout bez otoků a modřin. Procedura je šetrná nejen k vašemu tělu, ale i časovým možnostem, takže odejdete bez obvazů, nemusíte se trápit elastickým prádlem a můžete metody využít kdykoli budete chtít.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18907 (novesluzby.cz#22739)


Přidat komentář