Shiatsu masáže v Praze

Chcete se na chvíli vzdálit hektickému světu, nechat práci a starosti stranou a věnovat se jen své mysli a své tělesné schránce? Tak v tom případě vyzkoušejte shiatsu masáž.

Ve chvíli, kdy se už cítíme vyčerpaní a unavení, cítíme zdravotní problém, je třeba vysadit a znovu načerpat sil pro každodenní život. Nemusíme si brát dovolenou a odjet k moři, ale řešením může být například masáž. Dopřejme si chvilku klidu a relaxace.

Shiatsu masáž, masér Praha

Masáž se provádí tlakem na různých bodech těla podél energetických drah, které jsou spojovány s funkcí životně důležitých orgánů. Pracuje se na rozpouštění energetických bloků tak, že se energie dodává do míst, která jsou prázdná. Přeplněná místa se naopak uvolní. Masáž je ale prováděna bez nepříjemné bolesti. Vzhledem k tomu, že zkušený masér naslouchá tělu klienta, je každá masáž jiná, to znamená, že je přizpůsobená jeho potřebám.

Shiatsu podporuje proces sebeuzdravování. Na harmonickém toku této energie závisí tělesná a duševní pohoda člověka. Tato masáž uvolňuje napětí a citlivost a podporuje životní sílu. Spojuje intuitivní naladění, dýchání a držení těla. V důsledku masáže shiatsu dochází k prokysličení tkání, odtoku toxických látek, snížení bolesti a prohřátí. Při masáží může někdo pociťovat mravenčení, příjemné teplo nebo emociální uvolnění. Masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie a probíhá přes pohodlné oblečení na zemi na futonu (pohodlná matrace).

Při jakých potížích si dopřát masáž shiatsu

Masáže urychlují rekonvalescenci po nemoci, nebo po operaci, mohou pomoci v těhotenství, pomáhají při bolestech v kříži a bedrech, řeší problémy s krční páteří, migrénami, nespavostí, odstraňují chronickou únavu, psychické potíže, trávicí potíže, vysoký krevní tlak, problémy s menstruací. Masáže mohou pomoci při alergiích a dýchacích potížích.

Účinky masáže shiatsu jsou relaxační, osvěžující a zároveň posilující. Masáž posiluje zdraví a můžeme ji brát i jako prevenci. Může pomáhat v době životní krize a překlenutí těžkého životního období. Masáž má smysl i u zdravého člověka, protože mu navodí pocit vnitřní rovnováhy, energie, síly a sebedůvěry.

Lámete si hlavu s originálním dárkem k narozeninám, nebo výročí? Darujte 90 minut příjemné relaxace a uvolnění při masáži shiatsu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18952 (novesluzby.cz#23955)


Přidat komentář