Regresní terapie

Trápí Vás nějaké trauma z minulosti a nevíte si s ním rady? Nemůžete spát a špatně se soustředíte? Nebo chcete vyřešit problémy v partnerském vztahu? Pak můžete vyzkoušet regresní terapii.

Trpíte-li zdravotními nebo psychickými obtížemi a nedaří se Vám jich zbavit za pomoci lékařů, můžete vyzkoušet jiný způsob. Tímto způsobem je regresní terapie, která má skvělé výsledky, a to především proto, že hledá příčinu těchto problémů v minulosti.

Regresní terapie - odhalení traumat z minulosti


 

Podstata regresní terapie je ta, že se při ní pracuje s minulostí klienta. To znamená, že je založena na zjišťování prožitých traumat v minulosti, tedy v dětství, prenatálním období či minulém životě. Traumata, která jsou zakořeněna v hlubokém podvědomí. A právě prostřednictvím regresní terapie jsou tyto prožitky odhaleny a zjišťuje se dále, co nám toto trauma vyvolává v současnosti. Jakmile je odhalen důvod vyvolání stresu z tohoto traumatu, přistupuje se k jakémusi přepnutí či reorganizaci tohoto traumatizujícího zážitku, čímž dochází k postupnému odstranění zdravotních potíží.

Nejlepší volbou je navštívit paní Zuzanu Stuchlíkovou, která se zabývá regresní terapií a která své služby nabízí v NapajedlechRegresní terapie ovšem není jediná terapie, kterou paní Zuzana Stuchlíková nabízí. Můžete využít také služeb** léčení Shamballa** – tedy léčení na dálku.Pokud byste rádi nabízených služeb paní Zuzany Stuchlíkové využili, můžete se s ní spojit buď telefonicky na telefonním čísle: +420 604 478 191 nebo prostřednictvím emailové adresy: suzzanregrese@email.cz. Více se o paní Zuzaně Stuchlíkové a regresní terapii můžete dozvědět na www.regrese-suzzan.cz

 

Jaké potíže umí regresní terapie odstranit?

Tento druh terapie je velmi účinný právě díky tomu, že jeho prostřednictvím najdeme již zmiňované trauma v minulosti. Regresní terapie je světově uznávanou metodou a má velmi pevné odborné základy. A díky tomu, lze odstranit téměř všechny možné potíže. A které potíže to jsou? Jedná se o problémy s nevyjasněnými bolestmi hlavy, zad, nohou, žaludku, břicha atd. Dále pak dokáže zcela odstranit poruchy spánku, dýchací obtíže neurózy, pocit strachu z výšek, hloubek či lidí apod. Velmi účinná je tato metoda rovněž fobie z uzavřených a naopak otevřených prostor, špatné soustředění, smutek, apatii, vztahové problémy, agresi, alergii, astma, ekzémy a spoustu jiných, jinak neléčitelných potíží.

Jaký je průběh regresní terapie?

Samotný průběh regresní terapie je velice příjemný. Probíhá v příjemném a klidném prostředí. Na vyřešení vašich potíží, může stačit i jedna regresní terapie, není nutné jich absolvovat několik. Pokud se potíže, které máte jen zmírnily a chcete dále pracovat na jejich odstranění, je vhodné absolvovat další terapii. Během jedné návštěvy u terapeuta můžete vyřešit i více problémů najednou, ale je to individuální. Na prvním sezení paní Zuzana Stuchlíková sepisuje s klientem vstupní kartu (zdravotní potíže, vztahy rodinné, partnerské, strachy atd.). Poté uvádí klienta meditací - uvolňováním do hladiny alfa, tj. stav těsně před usnutím nebo těsně po probuzení. Klient je po celou dobu plně při vědomí, komunikuje s terapeutem a celý průběh sezení si pamatuje. Regresní terapie nemá nic společného s hypnózou.

Co je to hlubinná regresní terapie?

Hlubinná regresní terapie je jednou z nejrychlejších a především nejúčinnějších metod, pomáhajících s odstraněním strachu, fyzických či psychických potíží a fobií. Díky této terapeutické metodě lze docílit daleko lepší psychické kondice. Po sezení, které trvá obvykle 2-3 hodiny se budete cítit mnohem lépe, zdravěji, vyrovnaněji a dokonce dochází ke zlepšení partnerských vztahů a většímu sebevědomí. Spolu s hlubinnou regresní terapií jde ruku v ruce také psychologie. Právě díky kombinaci těchto dvou metod lze docílit nalezení určitého problému. Jakmile je problém určen, je možno traumatizující událost v podvědomí zopakovat a znovu si ji jakoby v duchu prožít, což vede k jejímu odstranění.

Jak vybírat schopného terapeuta?

Základem úspěchu u regresní terapie je zkušený terapeut, to je naprosto bez debat. Pouze člověk, mající dostatečné zkušenosti v tomto oboru může pomáhat lidem, aniž by jim ještě více uškodil. Pokud nemáte to štěstí, a nenajdete ve svém okolí někoho zkušeného na regresní terapii, pak musíte hledat opravdu důkladně. V první řadě je potřeba dát na první dojem. Tím je myšleno, že se u daného terapeuta musíte cítit bezpečně a prostředí musí být opravdu klidné, přičemž nejdůležitější je soukromí. Při terapii se budete tzv. duševně odhalovat, a to vyžaduje opravdový klid. Pokud se stane, že Vám terapeut není sympatický, odejděte, máte na to plné právo. Důležité je rovněž, aby Vám terapeut vysvětlil celý postup terapie, a to přesně tak, abyste jej pochopili. Před začátkem sezení chtějte vědět, jeho délku, budete klidnější. Regresní terapie nefunguje na bázi vonných esencí a podobných věcí, ale pouze na komunikaci. ** ** Terapeut vás nijak nehypnotizuje ani neuspává. Jen uvolňuje vaše tělo,
abyste byli schopni pracovat se svým podvědomím - kde je uloženo vše, co jste kdy prožili. V neposlední řadě je nutno si uvědomit, že podle toho, jaká traumata jste si prožili v minulosti, tak negativní bude průběh sezení. To však nic nemění na tom, že je-li regresní terapie provedena opravdu správně, čeká Vás její velmi příjemný konec v podobě zbavení se něčeho, co Vás trápilo mnohdy i spoustu let.

Semináře regresní terapie

Ano, mnoho z nás se z nevědomosti regresní terapii vyhýbají. Nehledě na to, že se jedná o opravdu seriózní a vědecky podloženou léčebnou metodu, není v naší zemi stále příliš známá. A možná právě proto je vhodné v případě, že máte výše zmiňované obtíže a nemohou Vám pomoci lékaři, navštívit seminář o této metodě. Právě na semináři se můžete o regresní terapii dozvědět více a pochopit její smysl a přínos pro všechny z nás, kteří již ztratili nadějiuzdravení se či zbavení se něčeho, co nám již dlouhou dobu komplikuje život. Trpíte-li tedy některým z problémů, které jsou uvedeny výše, a toužíte se jich zbavit, zjistěte si o regresní terapii více. Postupem času pochopíte, že neznalost není důvodem k tomu, tuto terapii neprožít, vždyť jste to pouze a jen Vy, kdo si může s daným problémem pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18950 (novesluzby.cz#23943)


Přidat komentář