Prodej bělících přípravků a ústní hygieny

Krásný bělostný úsměv a svěží dech. Jeden z hlavních znaků, který zapůsobí na naše okolí. Dnes existuje spousta metod, jak si pořídit zářivý úsměv, ale ne každý chce nebo může vynaložit vyšší obnos peněz. Přitom si můžete vystačit s přípravky z obchodu.

Jak docílit zářivého úsměvu?

Stačí dodržovat několik zásad, abyste měli běloskvoucí úsměv a svěží dech, ale i tak ne vždy se to daří. Někdo prostě neodolá chuti kávy, jiný dýmu kouře nebo někdo zase příliš holduje česneku. Nejen tyto faktory ovlivňují barvu zubů a náš dech. Můžete ale dané problémy řešit tím, že aplikujete správný přípravek.

Kde koupit bělící přípravky pro ústní hygienu?

Možností je samozřejmě několik. My Vám poradíme, kde kupují bělící přípravky pro ústní hygienu naši čtenáři.

Kvalitní zubní pasty v obchodě

Zubní pasta je základ. Vybírejte takovou, která nejvíce konvenuje vašemu stavu dásně. Pokud máte citlivou, tak vybírejte podle senzitivity. Jestli máte potíže se špatným dechem volte extra svěží příchuť. Zároveň se zaměřte i na problematiku, která vás tíží. Jestli trpíte na zubní kazy, zubní kámen nebo máte špatnou sklovinu, tak vybírejte pastu dle typu. Při nanášení pasty na kartáček pak stačí jen velikost hrášku. Lepší je pečlivě čistit zuby pořádně a častěji.

Bělící zubní pasty

Pokud jste kuřák nebo pravidelně pijete kávu, tak preventivní ošetřování bělící pastou je krokem k bílému úsměvu. Čištění by mělo být dvakrát denně. Máte obavy, že bělící přípravek je agresivní a naruší vaši sklovinu? Ne. A už vůbec ne, pokud je kvalitní.

Pokud máte chrup citlivější, tak si můžete vybrat pastu bez peroxidu. Není to z toho důvodu, že odolnější zuby více vydrží a dostanou se na úroveň citlivějších. Je to jen otázka odolnosti, kdy pro každou charakteristiku je určen jiný výrobek, ale efekt může být ve výsledku totožný.

Zubní pasta s bikarbonátem sodným

Pasty s bikarbonátem sodným se "dělí" na různé druhy, jelikož záleží na obsahu této látky v pastě, může tedy u běžných past i "poškodit" když je ho tam hodně....

Tento přípravek je velmi šetrný k citlivým zubům a zvláště jemný je k zubním krčkům. Pracuje s citlivostí zubu a zároveň účinně bělí. Pomocí různých bylinných extraktů pak odstraňuje i plak a dává vám svěží dech.

Zubní pasty s mikrosilikáty

Je to takový peeling pro zuby. Malé částečky obsažené v pastě se dostanou i do mezizubních prostor, kam přinesou i pastu, která by se tam obtížně dostala a velmi účinně tam čistí i bělí. Navíc mikrogranulky mají příjemný masážní efekt.

Bělící pera využívají i zubní lékaři

Swiss bělící pero obsahuje chloritan sodný, což je moderní bělící látka. Výhodou pera je, že si jím můžete kdykoli potřít chrup, abyste jím dosáhli kýžených výsledků. Viditelný rozdíl a bílou zářivou barvu rozpoznáte už po dvou týdnech.

Bělící pásky pro zářivý úsměv

Sada pásků na bělení zubů obsahuje celkem 56 zubních pásů, které se aplikují na horní a dolní části chrupu. Tím, jak intenzivně, a bez poškození skloviny, pracují, tak můžete dosáhnout viditelných výsledků do dvou týdnů. Navíc jejich tenká struktura vás nebude v ústech nijak dráždit.

Přírodní a bio produkty v péči o zuby

I bio kosmetika vám může poskytnout skvělý bělící účinek. Zpracování produktů je navíc šetrné nejen k vám, ale i k prostředí, ovšem nijak to výrobku neubírá na účinnosti. Bělící zubní pasta tak vyvažuje pH v ústech, zbavuje zuby skvrn, působí blahodárně na dásně a ještě osvěžuje dech přírodními složkami.

Ústní vody k osvěžení dechu

Nejen k osvěžení dechu slouží ústní vody. Jejich složky mohou při alespoň půlminutovém výplachu rovněž vyrovnávat barevné nerovnosti zubu. Kupte si proto ústní vodu, která nejen, že je osvěžující, ale zároveň vám rozzáří i úsměv.

Ústní sprchy při boji s paradentózou

Velmi účinná při boji s paradentózou. Snižuje totiž koncentraci toxinů a kyselin, které mají za následek plak a bakterie. Přístroj je vybaven tryskami, tryskou na čištění povrchu jazyka a tryskou určenou po výplachy parodontálních chobotů. Objem nádržky je 1000 ml. Ústní sprchu můžete mít buď doma tuto objemnější anebo si lze pořídit i cestovní menší obměnu, která se vám vejde i do kabelky.

Anti-aging kúra na zuby

Pokud jsme** zmínili biotrend**, tak nelze opomenout i potlačení příznaků proti stárnutí i u přípravků na zuby. Starším lidem žloutnou zuby snáze, proto zkuste aplikovat bělící krém, který je obsažen ve speciálních polštářcích.

Sonický zubní kartáček proti zubním skvrnám

Tento speciální přístroj pomáhá pomocí sonické vibrace aktivovat ,,bubliny" v pěně zubní pasty. Tím se tak odstraňují skvrny na zubech a zubní plak, protože intenzita pasty se zvyšuje.

Sonický kartáček je celkově šetrný i k zubům a dásním, ne jen že "bělí"

Mezizubní kartáčky

Nezapomínejte na tak malá místečka, jako jsou mezizubní prostory, protože tam mají bakterie tendence se usazovat a vytvářet tam neplechu. Vybírete podle tloušťky, protože rozměry mezi** zuby jsou jiné a mezizubní kartáček** by měl co nejlépe přilnout na zuby, mezi kterými čistí.

Kosmetika značky Korres nabídka

Tato řecká značka je producentem výrobků, které jsou na zcela přírodní bázi, jež se řídí homeopatickými prvky. Nabízí se tak přes pět set výrobků, kam se zahrnuje sféra péče o pleť, tělo, péče o vlasy, pánská kosmetika, opalovací přípravky, dekorativní kosmetika, barvy na vlasy bez amoniaku a i potravinové doplňky. Produkty obsahují rostlinné a přírodní složky té nejvyšší kvality, přičemž se využívají čtyři skupiny přírodních složek řeckého původu. Mezi tyto složky patří např. aloe vera, třezalka, pupalka dvouletá, mastiha, tymián, organický červený šafrán, řecký jogurt, tymiánový med nebo přírodní látky jako je třeba DNA vodního melounu.

Z přípravků na zuby si pak můžete vybírat Zubní pasty s obsahem máty, limetky nebo anýzu, které díky svému přírodnímu původu pohladí vaše zuby i dáseň.

Zuby jsou důležitou vizitkou krásy. Například v modelingových agenturách vybírají dívky i podle stavu chrupu. Že je to jako obchod s koňmi? Asi trochu ano, ale dělá se to i v situacích, kdy se v některých zemích prodávají ženy nebo se jinak vybírají pro svatbu. Základem je zdraví, krása a dokonalý chrup. Proto, i když vám nikdo horentně kontrolovat ústa nebude, tak se postarejte, abyste nikoho nepřekvapili nepříjemným dechem a ošklivě zabarvenými zuby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18897 (novesluzby.cz#22626)


Přidat komentář