Přírodní kosmetika

Trpíte alergickými reakcemi na známou značku kosmetiky, která vám může zaručeně pomoci od problémů? Možná, že vás dráždí různé chemikálie v produktu obsažené. Vyzkoušejete něco, co je pleti vlastní. Přírodní produkty.

V čem je přírodní kosmetika lepší než klasická?

Tento typ kosmetiky neobsahuje žádné chemikálie, které by nějak dráždily vaši pokožku. Možná, že se vám často stává, že vám např. krém pomůže od daného problému, na který je určen, ale zase máte pocit, že jiná část pleti není v pohodě. To znamená, že vás dráždí něco umělého. Přitom to může být jen maličkost. Parfemace, která má zpříjemnit produkt nebo barvivo, které zatraktivní výrobek. Právě to vás může dráždit. Přírodní kosmetika ale nic takového neobsahuje. Přírodní látky mají samy o sobě již nějakou látku, ale různé chemické prostředky se musí dobarvovat, protože to jsou směsi experimentů.

Kosmetika na naturální bázi je dermatologicky testována a skládá se pouze z přírodních látek. Když se ale bavíme o testování, tak to neznamená, že je testovaná na zvířatech. Tomu se výrobci brání, protože i tak se ukazuje soulad s přírodou.

Další ukázkou spjatosti s přírodou a ozónem je fakt, že i obaly jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu, který nedráždí vás ani okolní prostředí. Pokud trpíte alergiemi, čekáte miminko nebo chcete dětem dopřát to nejlepší, tak si pořiďte přírodní kosmetiku. Že nevíte, kde ji hledat nebo znáte jen pár přípravků? Tak pojďte do království přírodní kosmetiky, kde naleznete spousty kvalitních přírodních produktů.

Přírodní přípravky na pleť, na tělo, vlasy, proti vráskám

Na stránkách si vyberete z bohaté škály kosmetiky pleťové, tělové, pánské, pro děti, na vlasy, dekorativní, proti vráskám a další. Tím ale nabídka přírodních produktů nekončí. Vedle kosmetiky si můžete pořídit i prostředky na úklid, praní nebo na mytí nádobí. Zdá se vám to zbytečné? Máte snad zkušenosti s tím, jak vás některé čistící prostředky dráždí a co teprve, když částice z nich nosíte na těle nebo jíte z talíře, na který jste použili prostředek rovněž. S ekoproduktem vám toto nehrozí. Dále si můžete v obchodě zakoupit bioprodukty, zdravou výživu, lékárenské zboží či hygienické potřeby. Zajímavostí jsou také bioinformační šperky, které ochrání vaše vitální a psychické síly.

Jaká přírodní kosmetika existuje?

Přírodní výrobky musí mít několik znaků, podle kterých poznáte, aby byly opravdu na přírodní bázi. Jednak je to velice známý zelený oblouk, který symbolizuje produkt ekologického zemědělství. U kosmetiky se pak jedná o certifikaci přírodní kosmetiky a často je to také výjev zajíce, který symbolizuje, že výrobek nebyl testován na zvířatech.

Pleťová přírodní kosmetika

Tento typ kosmetiky musí být zvláště jemný, protože pokožka na pleti je velmi citlivá. Produkty využívají** účinků přírodních složek**, z nichž každá pomáhá na něco jiného. Proto můžete nalézt přípravky s obsahem propolisu, kaštanu, aloe vera nebo měsíčku, které lze použít na několik problémů. Výhodou přírodních složek je fakt, že nikdy nejsou tak agresivní jako chemikálie, a tak se nestane, že pokud si někdo s aknózní pletí potřebuje promazat pokožku, tak může sáhnout i po mastnější formě. Pro jednou to není zas takový zásah do pokožky.

Přírodní tělová kosmetika

Tento** typ kosmetiky se může skládat z podobných složek, jako je tělový přípravek**. Jako zvláště oblíbenou variantu tělové přírodní kosmetiky pak všichni označují různé olejíčky, které nádherně voní. Což je další průvodní jev tělové přírodní kosmetiky. Kosmetika na naturální bází voní. Ale příjemně, nevtíravě. Jen si vzpomeňte, kolikrát už jste nemohli cítit, byť kvalitní, ale přeparfémovaný chemický krém. To s přírodními složkami odpadá. Když se promazáváte krémem nebo olejem, tak se vůně rosprostírá po celé ploše těla a intezivně voní. Vám se pak uvolňují myšlenky a prožíváte i určitý druh aromaterapie. Výhodou je i to, že si terapii „odnesete", protože vůně bude na vašem těle stále až do umytí.

Vlasová přírodní kosmetika

Víte který národ, přesněji ženy, umějí nejlépe pečovat o vlasy? Jsou to Italky. A právě ty často kupují přírodní produkty. Různé šampony, balzámy, séra a jiné produkty na naturální bázi vlasům svědčí nejlépe. Pokud jste spokojeni se svým šamponem, tak si zkuste zakoupit přírodní produkt. Uvidíte, že výsledek bude lepší. Přípravky na vlasy na chemiské bázi jsou totiž vyrobené tak, aby vyřešili jeden problém, ale stává se, že zase mohou později zadělat na jiný. U přírodních produktů toto nehrozí, protože poměr účinných látek je vyváženější.

Dekorativní kosmetika na přírodní bázi

Krášlící prostředky jsou kapitolou samy o sobě. Jen si vybavte jak vám make-up, i když skvěle kryje a sjednocuje barvu pleti, ucpává póry, když vyvinete vyšší fyzickou aktivitu. Přírodní produkt nechá kůži dýchat. A co teprve oblast kolem očí? Stíny, linky nebo řasenka. Pokud máte nevhodný přípravek, tak vám očí slzí, pálí a líčení se rozmazává. Ne nadarmo se ženám, které mají alergické reakce na tyto umělé produkty doporučuje přírodní kosmetika. Té je však na trhu pomálu, ale vy už víte, kam se obrátit.

Dětská přírodní kosmetika

Šampony, olejíčky, ale i krémy. Až budete dítě vpravovat do života, dopřejte mu to nejlepší. Dětská kůže nebo vlasy jsou hodně citlivé, proto je lepší, když je nebudete dráždit. Tím, že byste používali chemické produkty, vystavujete dítě riziku, že se u něj vytvoří základ pro alergie a oslabí se zdraví. Základ do života je to nejdůležitější, stejně jako když se říká, že malé dítě se má krmit mléčnými výrobky, aby nemělo v dospělosti kazy.

Pánská přírodní kosmetika proti stárnutí

Přípravky po holení, šampony nebo sprchové gely jsou samozřejmostí. Ovšem už i do sfér přírodní kosmetiky pronikly přípravky proti stárnutí. Proč ne? I muži se pěstí a jejich kůže je jiná, než ta ženská, tak potřebují svá specifika. Zejména u přípravků po holení je to vhodné, protože při manipulaci žiletkou se kůže otevře a někdy řízne a pocit, který nastoupí po aplikaci chemie... Nic příjemného. Nechte se proto pohladit přírodním produktem.

Přírodní sluneční kosmetika

Samoopalovací nebo opalovací přípravky. Slunce běžně může podráždit pokožku, i tu, která není citlivá. Nebojte se, že by** naturální produkt** měl menší schopnost chránit kůži před spálením. UV faktor působí stejně jak v chemickém, tak i přírodním produktu.

Přírodní produkty pro ústní hygienu

Ústa jsou místem, kde se shromažďuje velké množství bakterií. Nenechte je páchat neplechu a zvolte přírodní produkt, který vaše zuby a ústa vyčistí, ale také vám poskytne svěží dech.

Přírodní produkty intimní hygieny

Oblast genitálií je jednou z nejcitlivějších na těle a to jak u žen, tak i u mužů. Nenechte proto dráždit různé agresivní složky běžných mýdel tuto oblast. Výsledkem může být pálení při močení nebo sexuálním styku. Pokud máte problém s vysušováním, tak sáhněte po lubrikantu, který vás nebude nijak dráždit.

Deodoranty a parfémy na přírodní bázi

Nechte se unášet mlhou smyslné vůně. Přírodní produkty nejsou tolik koncentrované, takže vám zajistí vůni a tím ochranu proti pocení, ale zároveň vás z nich nebude bolet hlava, což se často u syntetických přípravků stává. Můžete vybírat z levnějších deodorantů nebo dražších parfémů, které ale déle vydrží.

Bioinformační kosmetika

Možná, že si říkáte, o co se jedná. Tento typ kosmetiky dává do rovnováhy energetické dráhy těla. Děje se tak prostřednictvím biorezonance, která dává do pohody všechny cesty. Kůže se detoxikuje a tím se i regeneruje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18890 (novesluzby.cz#22516)


Přidat komentář