Power Plate - Liberec

Máte potíže s kily navíc? Nudí vás stereotypní přístroje v posilovně? Chcete vyzkoušet trend, kterému propadla řada celebrit, na nichž je vidět, že na svém těle a fyzičce opravdu makají? Vyzkoušejte přístroj Power Plate, revoluci v posilování.

Chcete mít krásnou postavu?

Každý z nás je jiný a každému sedne určitý typ tréninku. Postupem času se ve fitness světě rozvinula spousta metod, které pomáhají zefektivnit proceduru cvičení a posilování. Můžete sportovat za pomocí sálání tepla, čímž se vám více spalují tuky. Stejně tak, když jen běžíte a máte na rukou a nohou zátěže, tak zároveň i posilujete. Nyní tu máme metodu, která nejen, že zlepší účinky vaší aktivity, ale zároveň je i příjemná. Vyzkoušejte power plate, metodu cvičení které propadla Madonna nebo i Simona Krainová.

Power Plate v Liberci

Stroj Power Plate násobí vaše sportovní výkony. Ze začátku si nechte poradit od trenéra jak stroj využívat. Můžete na něm dělat různé cviky, které se díky vysílaným vibracím stávají účinnějšími a tím dochází i k hloubkovému působení sportu, kdy se vám formují i těžko tvarovatelné partie. Svaly hluboko uložené se tak znovu aktivují a posilují se do hloubky, což je dobrý start pro pěkný vzhled těla.

Přístroj Power Plate využívá tzv. funkce mimovolních tělesných reflexů. Ty jsou aktivovány díky vysílání vibračního vlnění, jež působí na všechny sféry svalů, které donutí k akci. Tyto svaly nejsou běžně třeba ani vůbec využívané, ovšem** Power Plate** je dokáže vybudit.

Na tréninku neděláte žádné složité cviky. Stačí dělat nap. podřepy, sklapovačky nebo výpady. Všechny tyto jednoduché cviky se tak díky vysílaným vibracím stanou účinnějšími a navíc je posilování příjemné, protože vám vibruje samozřejmě i tělo. Stačí jen 10 minut a rázem máte stejný efekt a výsledky, jako kdybyste cvičili 1 až 1,5 hodiny klasického sportu.

Výhody stroje Power Plate v Liberci

Je především bezpečí, nijak neohrozí vaše zdraví ani trénink. Nabízí komfort a skutečně zaciluje na trénovanou oblast, čehož při běžném sportu a s pomocí klasických i exkluzivních strojů nedosáhnete. Tím, že podporuje svalovou sílu, svalovou vytrvalost a reakční sílu, se vaše tělo dostává nejen do formy, ale ještě jej činí odolnější a výkonnější pro spoustu jiných fyzicky náročných aktivit. Proto pomáhá předcházet různým zraněním a skvěle se hodí jako postúrazový trénink, kdy slouží k rehabilitaci, protože na něm nemusíte dělat fyzicky náročné úkony.

Power Plate vám rovněž posiluje kosterní soustavu, čímž se předchází třeba osteoporóze a také vám** zlepšuje držení těla, eliminuje bolesti zad, krční páteře nebo oblasti beder**. Pomáhá přetěžovaným kloubům získat odolnost vůči zátěži. Vy jste poté mnohem ohebnější a výkonnější.

Power platem proti celulitidě

Mezi blahodárné účinky pak jistě lze zařadit i odbourávání celulitidy, kdy se prokrvuje vaše kůže,** odbourávají se tukové buňky** a zlepšuje se stav pokožky, mezi což patří i odstranění celulitidy. Zároveň se vám zlepší i krevní oběh, protože se aktivitou zvyšuje jeho proudění a pohyb. Tím se tak snadněji dostávají i škodliviny ve vašem těle pryč. Působí blahodárně i jako detoxikace, protože aktivuje výměnný systém.

Časová úspornost power platu

Pokud nemáte dostatek volného času na sport, tak vám stačí jen pár minut, které byste museli vynaložit na jinak obtížnějším tréninku. Pokud se tedy chcete dostat do formy nebo jen zlepšit výsledky svého sportování, vyzkoušejte Power Plate, který zažívá expanzi v oblasti fitness. Stačí vám tak 3 tréninky za týden a to jen 15 minut každého cvičení.

Vacushape  v Liberci

Chcete tvarovat vaše tělo pomocí příjemné metody, u které si odpočinete a zrelaxujete se? Zkuste vacushape. Lehnete si na lehátko a necháte působit stroj, který bude pracovat za vás. Zlepší vám stav pokožky a rovněž ji posílí.

Metoda probíhá tak, že si vlezete do baňky, která vám zakrývá dolní polovinu těla. V baňce je umístěn standardní běžící pás, který znáte jako klasický stroj. U vacushape ovšem jen chodíte. Mezitím baňka vytváří podtlak, čímž se aktivují struktury vaší kůže, zpevňují se a odbourává se celulitida. Vaše tělo se prohřívá a potí, čímž se vylučují škodliviny. Rovněž se tak jedná o zefektivnění klasické sportovní metody. Spalují se tuky v problémových partiích a tvaruje se struktura těla. K tomu vám stačí jen půl hodinka.

Výsledkem vám je pak kůže bez celulitidy, eliminuje se tuk v problémových partiích, vyhladí se a zpevní pokožka a zlepší se vám i fyzička.

Toning systems v Liberci

Nebaví vás vyvíjet přílišnou fyzickou aktivitu, ale chcete mít skvělou figuru? Se systémem Toning to lze. Celkem 6 rekondičních stolů, které mají regulovatelnou rychlostí cvičí v podstatě za vás. Lze zde mixovat pasivní aktivitu se svalovými kontrakcemi v různých délkách. (tm), jak s vámi ohýbá vám dopomáhá ke skvělým výsledkům, vyrovnává držení těla a zlepšuje krevní cirkulaci.

Crossové trenažery a rotopedy  v Liberci

Pokud patříte ovšem mezi ty, jež se potřebují fyzicky vydovádět, tak využijte klasických fitness prostředků, které vám pomohou docílit kýženého efektu. Takovými prostředky jsou například crossové trenažery a rotopedy. Ty mohou též sloužit jako zahřívací kolo k následnému posilování.

Váha Tanita v Liberci zjistí proporce

Abyste věděli, kde je váš problém a co děláte špatně, tak si nechte trenérem poradit. Váha Tanita vám ukáže vaši hmotnost, množství tělesného tuku, množství svalové hmoty, kostní hmoty, BMI nebo třeba denní příjem energie.

Udělejte něco pro sebe a zároveň odhalte nové vymoženosti v oblasti fitness. Cvičení ještě nebylo nikdy tak zábavné, tak se nebojte vstoupit a vyzkoušet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18900 (novesluzby.cz#22660)


Diskuze a zkušenosti

Klára | 28.11.2013 08:19
Re: Power Plate - Liberec Dobrý den, můžete mi někoho v Liberci doporučit?


Přidat komentář