Pedikúra, manikúra, masáže Praha

Trápí vás zatvrdlá a popraskaná kůže na rukou a nohou? Té vás zbaví manikúra a pedikúra. Domácí péče se však často míjí účinkem, proto zkuste služby salonu, kde vám zajistí komfort a profesionální ošetření.

Manikúra a pedikúra v kosmetickém salonu Praha

Pokud máte rozpraskanou kůži na rukou, tak se ošíváte, protože se vám třepí nehty. Kůžička, kterou si mnete, udělá bolestivou ránu. Když máte ztvrdlou kůži na nohách, tak zase cítíte nepříjemné pnutí a navíc to není esteticky pěkné. Manikúra a pedikúra vás tak zbaví estetických potíží a vyřeší i zdravotní komplikace, které tyto problémy doprovází.

Pedikúra suchá Praha

Oproti klasické mokré pedikúře se zde brousí kůže. Speciální bruska, která obrušuje kůži vám tak odstraní přebytky kůže, kdy se nepoužívá skalpel jako u mokré formy. Nejprve se vám vydesinfikuje kůže a poté se** zatvrdlá kůže či otlaky** odstraňují bruskou, kdy se v jednotlivých fázích mění rychlost otáček. Tím se tak dosáhne nejoptimálnějšího účinku a úplného odstranění přebytků. Na závěr se nohy namažou krémem a můžete využít i masáže a masky na nohy. Tato metoda zahrnuje také kompletní péči o nohu. Nová kůže se nevytvoří tak rychle jako u mokré pedikúry. Pro suchou pedikúru je rovněž příznačné, že se vám ošetří i nehty a kompletně se ošetří plocha nohy. Celá procedura trvá asi hodinu a půl a po ní svěže vyběhnete do ulic.

Manikúra, lakování nehtů, zdobení nehtů Praha

Při** manikúře** se vám jednak manikérka postará o nehty – ošetří je, upraví do požadovaného vzhledu (zastřihne a opiluje), dá jim peeling, lázeň a ponoříte si ruce do** roztoku s rozjasňovači pleti**. Následně se aplikuje maska na ruce a dopilují se nehty, aby byly odolné a nazatrhávaly. Pak se ještě nanese krém na změkčení kůžičky spolu s dezinfekčním gelem a odstraní se poslední nerovnosti. Celá procedura je završena masáží rukou, včetně hřbetu a předloktí, a výživu vám dodá výživný olej na nehty a kůži a speciální výživný krém. Celý proces trvá něco málo přes hodinku.

K manikúře si rovněž můžete přát speciální úpravu, jako je lakování, zdobení nebo japonský styl tzv. P-shine.

Masáže v profesionálním salonu Praha

Když už si necháte uvolnit ruce a nohy, tak si dopřejte i masáže pro tělo. Bude krásně svěží a zregenerované a vy budete v psychické pohodě.

Masáž lávovými kameny Praha

Zde se pracuje s tzv. meridány nebo-li energickými drahami. Jejich proudění ovlivňují lávové hladké kamínky, které jsou zahřáté na teplotu okolo 40°C, čímž se tělo prohřívá a teplo se dostává přes kůži až k orgánům. Tím se tak aktivuje jejich správná činnost. Navíc se pomocí vibrací, které kameny vysílají, uvolňují i energické cesty, které se pročistí a vy se cítíte uvolněně a nabydete novou sílu. Masáž má terapeutický a relaxační účinek, zklidní vás a uvolní ztuhlé svaly.

Lymfatická masáž - manuální lymfodrenáž Praha

Díky speciálním rytmickým dotekům se působí na kůži a podkoží. Metodou se aktivuje lymfa (míza), která rychlejí proudí po těle. S sebou nese toxiny, které se tak rychleji uvolňují z organismu a tím se odbourává např.** celulitida** nebo různé otoky. Pročišťují se centrální lymfatické uzliny a vaše tělo se zbavuje škodlivin. Masáž je tak účinná na redukci hmotnosti, odstranění celulitidy, při detoxikaci organismu, posiluje imuntu těla, vyživuje buňky v těle, je prevencí otoků a mohou ji podstoupit i těhotné zdravé ženy.

SPA masáž Praha

Velice příjemná masáž, při které máte pocit, že jste v lázních. Procedura je hlavně relaxační, protože vás uvolní. Masíruje se táhlými pohyby zadní část těla (ruce, záda a nohy) a po prohřátí se tlak zesiluje a následně se protahuje tělo, čímž dojde k protažení svalů a uvolnění kloubů. Příjemnost okamžiku zefektivňuje použití rozehřátého bambuckého másla, které tělo i hydratuje a zvláční. Nakonec masáže je ještě proces, kdy přijde lehká masáž vlasové části hlavy.

Zábaly proti celulitidě Praha, zábaly při hubnutí

Zábaly jsou vhodné k celkové regeneraci, ale blahodárně působí i** při hubnutí a proti celulitidě**.

Hubnoucí nebo proticelulitní zábal

Při této proceduře se vám nejprve exfoliuje pokožka peelingem. To vše v oblasti břicha, nohou, beder a hýždí.** Exfoliace** vyčistí póry a odstraní se odumřelé buňky se starou kůží. Zároveň se otevřou póry, které přijímají léčivé účinky složek zábalu. Výtažky z moře, které produkt obsahuje, tak následně vyživuje a vypíná vaší pokožku. Zábal se nechá působit 20 až 30 minut a následně se smyje sprchou. Poté následuje** lymfatická masáž** speciálním odvodňovacím olejem, která účinek zábalu zintenzivní. Pro kompletní regeneraci se nanese krém či gel na zpevnění a tvarování těla. Celý proces trvá kolem dvou hodinek.

LUX- hubnoucí nebo proticelulitní zábal

Postup je obdobný. Provede se exfoliace peelingem, který připraví kůži na zábal. Ještě před tím se ale peeling smyje roztokem s mořskou solí a následuje nanesení gelu. Opět se vám aplikuje zábal, který působí 20 až 30 minut a pak se smyje. Do kůže se vám poté vetře speciální ampule se superkoncentrátem na problémové partie. Pokožka se na závěr ošetří krémem, jenž prokrvuje kůži a čistí krev a stejně jako v předchozím případě vás čeká** lymfatická masáž za pomocí odvodňovacího oleje a ošetření krémem nebo gelem na zpevnění a tvarování těla**. Proces trvá asi 2 a půl hodinky.

Kosmetické služby Praha

Nejen regenerace pokožky těla je potřená. Nechte odpočívat a terapeuticky vyživovat i kůži obličeje. Základem pro dokonalý vzhled je totiž pěstěná pokožka, proto si ji nechte ošetřit podle specifikace.

Kadeřnické služby Praha

Když se necháte regenerovat v salonu, tak využijte i** krášlící metody pro vlasy**. Ty jednak také potřebují výživu a perfektní střih, který bude upravený, i když zrovna nebudete mít příliš času na styling. Kadeřnické služby jako je barvení, stříhání a styling vám dodají krásu a budou její korunou, jak se často říká.

Výhodu multifunkčních salónů je skutečnost, že si zde můžete dopřát více procedur najednou, takže vám ušetří čas. Ze studia tak můžete odejít odpočatí, zregenerovaní, upravení a krásní, jako když spojíte účinky lázní a ryze kosmetického studia Praha. Jednou za čas si dopřát takovou proceduru si jistě zasloužíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18912 (novesluzby.cz#22790)


Diskuze a zkušenosti

Jana | 05.03.2013 16:53
Re: Pedikúra, manikúra, masáže Praha Dobry den,mela bych zajem o kurz pedikury. Chtela bych se zeptat jak dlouho kurz trva,kolik stoji a kdy by bylo zahajeni? Pracuji jako pecovatelka v pecovat.sluzbe takze si myslim ze urcite pedikury vyuziji ve svem oboru a do budoucna me bude prinosem.. Dekuji za odpoved


Přidat komentář