Neinvazivní liposukce

Hladké a pevné tělo bez celulitidy. Ideální postava, která je snem mnoha žen. K vytvoření tohoto ideálu slouží nové metody, které vám zajistí jak štíhlou figuru, tak i postavu beze stop pomerančové kůže. A to vše bez zásahu skalpelu.

Neinvazivní metody pro vaši krásu

Asi jste už slyšeli o tzv. neinvazivní liposukci. Možná se k vám také něco doneslo o** neinvazivním liftingu**. Existuje ale daleko více metod, které si poradí s problémy, kde už běžná kosmetika nestačí a zároveň vám pomohou, pokud se zdráháte zvolit ryze operační metodu. Neinvazivní liposukce je jednou z nich. Zformuje vám postavu, odstraní přebytečné tuky, které se špatně shazují sportem a zároveň se vám eliminuje efekt celulitidy. Tato bezbolestná procedura zbaví vaše tělo škodlivých látek.

Neinvazivní liposukce, bezbolestná liposukce

Bezbolestná forma liposukce bojuje zejména s tukovými buňkami a tkání, které se uhnízdí v podkoží a jsou velmi odolné vůči odstranění. Běžným sportem nebo kosmetikou se jich nezbavíte, a proto je třeba sáhnout po mechaničtějším působení. Jedná se ale o zcela** bezpečný a bezbolestný proces,** který je spíše příjemný a relaxační, protože má masážní techniky.

Výhody neinvazivní liposukce

Tato procedura vás nejen zeštíhlí, ale zbaví i celulitidy a otoků. Tím se vám formuje postava a zpevňuje se pokožka. Ošetření je bezbolestivé a nepoužívá se narkóza ani lokální znecitlivění. Ošetřovat se navíc mohou jak menší, tak i větší plochy, kde si přejete ubrat centimetry. Odstranění tukových buněk je trvalé, nové se již nevytvoří. Nedochází ke krvácení, nevznikají pohmožděniny nebo jizvy. Není zde nutná rekonvalescence ani zvláštní předpříprava před zákrokem, můžete si na něj dojít během polední pauzy. Není nutné nosit speciální stahovací prádlo jako u klasické lliposukce. Nedochází k narušení struktury kůže a tudíž ošetření snese vesměs každý a také každý fototyp. Proceduru mohou podstoupit muži i ženy v rozmezí od 18 do 75 let. Jiné případy se konzultují s odborníkem.

Je pro vás metoda bezbolestné liposukce vhodná?

Odbroník s vámi nejprve samozřejmě probere váš zdravotní stav, ale obecně platí, že pokud jste v jiném stavu, máte nemocné srdce nebo již máte vpravený kardiostimulátor, ve vašem těle jsou kovové implantáty, tak se procedura nedoporučuje. Stejně tak, když máte onemocnění kůže, otevřené zranění, snížené ledvinové nebo pancreatické funkce, některá onemocnění jater, rakovinu či epilepsii. Pokud trpíte některou z nemocí, tak o tom odborníka rozhodně informujte.

Pro koho se metoda bezbolestné liposukce hodí?

Protože se jedná o ryze bezpečnou a nijak náročnou metodu, tak není příliš mnoho kontraindikací. Některé však jsou, a tak na to odborníka předem upozorněte, protože je možné, že budete muset proces oželet. Ve většině případů se ale jedná jen o přechodné stavy, takže kúru si budete moci dopřát i vy.

Jak se chovat před zákrokem neinvazivní liposukce?

Před tím, než se odeberete do salonu, tak je dobré si udělat zásoby tekutin. Při metodě se vám totiž rozbourávají tukové tkáně, a protože se jedná o proces, kdy se využívá jen přírodních procesů, tak je třeba tyto tkáně vyloučit přirozenou cestou. Tedy močí a potem. Proto je dobré alespoň dva dny předem pít více tekutin (alespoň 3 litry) a toto dodržovat i pár dní poté, aby se opravdu vyloučily všechny zničené tuky. Tím se navíc i zrychlí tento proces, což vám později pomůže lépe se zbavovat tuků. Dejte proto tělu to, co potřebuje. Když bude vědět, že má čím odvádět škodliviny, tak si je nebude šetřit, ale bude je rychleji vyplavovat ven.

Průběh bezbolestné liposukce

Při liposukci se využívá principu kavitace, kdy vznikají dutiny v tkáních a orgánech působením vysoce intenzivních tlakových vln. Při procesu se kavitační dutiny zvětšují, tlakem dochází k porušení membrán tukových buněk a tím pádem jejich odbourání a zabránění opětovného vzniku. Obrazně řečeno se jedná o kompletní zrušení příčiny i zárodků, jako když s chloupkem vytrhnete i cibulku, už zde nevznikne. Působení liposukce je cílené, lokalizované v určité hloubce, a tak nedochází k poškození povrchu kůže, cév, nervů ani pojiva.

Tuky se následně uvolní do mezibuněčného prostoru, které jsou rychle rozkládány enzymem, který je vázaný v membráně tukových buněk a po porušení membrány dojde k jeho uvolnění. Tuky se rozloží na glycerol a mastné kyseliny. A protože glycerol je rozpustný ve vodě, tak není pak nejsnazší cesta, jak dostat tuky ven, než právě odpadním systémem, proto znovu opakujeme – pít dostatek tekutin. Ostatní mastné kyseliny jsou transportovány do jater a do tkání a orgánů, kde je energie potřeba. Triglyceridy, které se nerozloží, jsou zase transportovány do jater lymfatickou cestou. Pokud tedy chcete účinek znásobit a odbourat celulitidu, tak si dopřejte** lymfodrenáž, která aktivuje lymfu**, jež snadněji rozruší tuky a odvádí je z těla ven.

Jak často se kavitace musí opakovat?

Vše samozřejmě záleží na rozsahu problému a jednotlivci. Obecně platí, že jeden proces (trvající asi 40 minut) je třeba opakovat 4x až 12x, přičemž doba mezi jednotlivými sezeními by měla být minimálně po 4 dnech a maximálně po 14 dnech. Optimální je jedno ošetření týdně a následující den je vhodné absolvovat již zmíněnou lymfodrenáž (tu lze praktikovat i 2x mezi každým ošetřením ultrazvukem, protože se jedná o komsetičtější zákrok). Během jednoho sezení můžete ztratit asi 2 až 6 centimetrů, v celkovém cyklu v průměru asi 5 centimetrů obvodu v problematických partiích (břicho, boky, hýždě, stehna či paže).

Krásněte, relaxujte a pečujte o sebe

Protože metoda bezbolestné liposukce je příjemná, tak se při ní i uvolníte.** Přestanete se stresovat** a ucítíte, jak se vaše tělo čistí. Poté pak budete mít ze sebe lepší pocit a snadněji nastartujete i dobrou životosprávu. Pokud si nyní říkáte, že v tom je tedy zakopaný pes, že se musí jíst jen ovoce a zelenina, tak tak tomu není. Neinvazivní liposukce vám skutečně pomůže od tuků, ale mělo by vám záležet i na tom, jak dobře se ke svému tělu chováte a k tomu jednorázová ošetření nestačí.** Proto dbejte i na životosprávu**, a uvidíte, že se vám po světě bude běhat lehčeji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18909 (novesluzby.cz#22777)


Přidat komentář