Neinvazivní liposukce

Přebytečná kila a větší rozměry těla. Není tajemstvím, že zejména u nás mají lidé s tímto problém. Pokud jste vyzkoušeli všechny diety a kosmetiku a nic nezabralo, máte asi pocit, že musíte pod skalpel. Nemusíte. Lze se obejít bez zásahu do pokožky.

Neinvazivní metody zeštíhlení

Ano, je tomu skutečně tak. Někdy, když už krémy, séra nebo jiná intenzivnější kosmetika nestačí, ale zároveň se lidem nechce pod skalpel, tak hledají cestu něčeho účinného, ale zároveň bezbolestného a bez zásahu do těla. Tím také vznikly různé lasery nebo světla, které, ačkoli mechanicky nenaruší stavbu pokožky, tak účinně odstraní problém. To se týkalo zejména problému v oblasti jemnější kosmetiky, jako je obtíž vrásek, akné, pigmentace nebo jiných specifik. Dnes ale existují už i metody, které pomáhají odstraňovat tuky, zeštíhlit vás a zastoupit tak klasickou liposukci, při které se jedná o zavádění kanyl a jiných pomůcek, jimiž se odvádí tuk z těla. Dnes již lze odstranit tukové buňky neinvazivní cestou. Jak je to možné a kam se objednat?

Neinvazivní liposukce Excilis, odbourání tuku

Tento systém je využíván jako metoda liposukce, což je odbourávání nežádoucích tukových polštářů. Tím, jak se ničí, dochází k úbytkům váhy a centimetrů, což vede i ke tvarování postavy. Neinvazivní liposukce má nejen tyto účinky. Zlepší se struktura kůže a její elasticita, redukuje se celulitida, prokrvuje se pokožka, která rázem získá lepší vzhled a barvu. Stejně tak metoda neinvazivní liposukce účinně bojuje s výskytem pajizévek neboli strií, poradí si i s nerovnostmi po chirurgických zákrocích, lepší se lokální metabolismus a redukuje se zadržování tekutin a podporuje se funkce oběhu lymfatického toku.

Jak probíhá neinvazivní liposukce Excilis?

Aplikace probíhá tak, že přístroj samotný vysílá do kůže dvě energie - ultrazvukovou a radiofrekvenční. Ultrazvukovou energii lze přirovnat k mechanickému vlnění. To, jak proniká do tkáně, určuje frekvence, přičemž přístroj jasně vysílá energii tam, kam má, čili do tukových vrstev, které jsou v hlubších vrstvách podkožní struktury. Tam mechanicky pracují, když rozbourávají strukturu tukových útvarů, které jsou zbytnělé a velmi odolné, tudíž jim žádná jiná povrchová metoda nezabrání, aby se odplavily z těla ven. Tím, že je naruší ultrazvuk, se stanou oslabenými a s tím si pak poradí radiofrekvenční energie, která má termální účinky. Jednotlivé impulzy vnikají do kůže k tukovým tkáním, kde u nich stimuluje nich metabolické aktivity. Tím se buňky uvolňují, zmenšují, a tím pádem dochází k jejich redukci a následně úbytku hmotnosti a zeštíhlení.

Výsledky neinvazivní liposukce Excilis

Výsledky jsou viditelné a dlouhodobé. Navíc se vám zlepší elasticita kůže a celkově se vám omladí pleť. Redukuje se vám též celulitida a strie. Na ošetření strávíte asi jen 45 minut a nijak vás to následně neomezí v další činnosti. Navíc si skvěle odpočinete a naberete novu sílu a chuť do další práce. Nemusíte se nijak omezovat nebo držet diety. Jen je lepší zvýšit pitný režim a lehce zvýšit pohybovou aktivitu pro urychlení metabolismu. Po zeštíhlení vám to ale půjde snadno. Jsou zde i minimální zdravotní rizika, díky zabudovaným kontrolám je minimalizováno riziko jakýchkoli zdravotních komplikací (například popálení).

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuková liposukce se provádí metodou zvanou Ultracontour, což je rovněž neinvazivní (čili bezbolestná forma liposukce). Pomocí působení ultrazvuku se totiž tukové buňky rozruší, poté se uvolní a odvedou se do lymfatického systému. Silné vlny totiž terapeutické efekty. Rozdělí tukové tkáně na jednotlivé buňky a naruší jejich buněčné stěny. Pak vyprázdní jejich obsah. A následně rozruší vazivové přepážky mezi tukovými buňkami. Přichází na řadu ultrazvuková lymfodrenáž, kde se uvolněný tuk přenese přirozenými metabolickými cestami do jater a tam se zpracuje jako obvykle při čištění organismu. Navíc se tímto zvýší funkčnost metabolického systému. Při metodě můžete cítit žízeň, jemné brnění nebo pálení při aplikaci ultrazvukových sond.

Pro koho není ultrazvuková liposukce vhodná?

Procedura vám rovněž nezabere mnoho času (asi 1 hodinu) a nemusíte se nijak omezovat, než jste byli doposud zvyklí. Účinky terapie navíc definitivně rozruší tukové buňky, takže výsledky jsou trvalé. Jenom pokud máte metabolická onemocnění, jste těhotné nebo kojíte, máte kovové implantáty a nádory v místě zákroku, prodělali jste hepatitis či záněty a kožní výsevy v místě aplikace, tak pro vás metoda není vhodná.

Výsledek ultrazvukové liposukce

Výsledný efekt opakovaných terapií (doporučuje se 3 – 6 opakování, ve 4 – 14 denní frekvenci, ideálně v týdenních intervalech) je úbytek zhruba 5 – 6 centimetrů v daných oblastech (nejčastěji se ošetřují břicho, boky, hýždě a stehna). Procedura se nedělá pod narkózou, nejsou zde pooperační bolesti, krevní výrony a otoky či jiné nerovnosti kůže a nemusíte nosit elastické návleky jako po klasické liposukci.

Relaxace u liposukce

Bezbolestná liposukce. Bylo jen otázkou času, kdy se konečně objeví ve sféře služeb, které nabízejí kosmetická centra, i tato procedura. Působení neinvazivních metod je nejen účinné, ale navíc nezanechá viditelné stopy na vašem těle jako klasické zákroky. Navíc přístroje pracují s tím, že se musíte cítit příjemně, a tak jednotlivé metody jsou vylepšené o různé triky. Neinvazivní liposukce je pak velmi příjemná a vy u relaxujete a regenerujete se jako u masáže, ostatně, i tak to i cítíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18904 (novesluzby.cz#22696)


Diskuze a zkušenosti

Lucka | 02.05.2011 13:29
Centrum A kde je nějaký salon v Chomutově?

alena | 05.05.2011 12:10
Cosmetic Clinic Jirkov Dobrý den, mohu Vám doporučit nestátní zdravotnické zařízení Cosmetic Clinic v Jirkově, kde ošetření provádí zdravotní sestry.


Přidat komentář