Masáže v Trutnově

Uvolnění každého svalu na těle. Relaxace, která vás odlehčí. Odbourání celulitidy. Nejen tyto efekty mohou mít jednotlivé typy masáží. Nechte se hýčkat, kdy vám někdo jiný masíruje tělo a vy přitom třeba vnímáte vůni olejíčků. Víme, kam zajít.

Proč vyzkoušet masáž?

V dnešní uspěchané době je takováto forma úlevy nejpříjemnější. Jen si vybavte, kolikrát se narovnáváte, protahujete nebo tzv. napravujete, protože vás bolí záda nebo máte ztuhlé svaly. S tím vším vám může pomoci masáž, která nemá jen efekt ryze masírovací v tom smyslu, v jakém bychom ho mohli vnímat.** Speciální typ masáže** si dokáže poradit i s celulitidou, nebo se vám vyhladí kůže, bude se předcházet nemocem vnitřních orgánů a vaše psychika dostane nový náboj. Nechte se krášlit po těle i duchu. Kam zajít, pokud jste z Trutnova a okolí?


Služby v Salonu

Až se přijdete uvolnit do Salonu Snéhan, můžete si dopřát nejen komplexní péči o tělo, jako jsou masáže, ale také se můžete nechat hýčkat na kosmetice. A pokud se budete chtít dozvědět i něco o podstatě ajurvédy, tak se můžete nechat vzdělat na akci, které se v Salonu Snéhan občas odehrávají.

Masáže a procedury v Salonu v Trutnově

Masáž patří k uvolňujícím technikám, které povzbudí tělo zevnitř i zvenku. Jak? Podívejte se na popis jednotlivých procedura už jenom při čtení uvídíte, jak si vaše klouby říkají o thajskou masáž nebo vaše mysl touží po aromamasáži.

Indické masáže v Trutnově

Patří sem pět metod – Dáta Snéhan, Širodhar, Kansu, Kajásek a masáž kameny.

Při Dáta Snéhan se provádí masáž, která má za cíl uvolnit šlachy, svaly a klouby. To probíhá za přítomnosti příjemného oleje, který se roztírá po těle. Tato velmi příjemná procedura trvá alespoň hodinu a půl a její účinek ještě můžete zintenzivnit pobytem ve speciálním boxu, kde vdechujete bylinnou páru.

Širodhar je masáž hlavy. Ta se provádí něžnými a pomalými pohyby, kdy se uvolňuje nervový systém, kdy se na hlavu rozetře bylinný olej. Tím, jak ztéká v tenkém proudu, působí nejprve v místě hlavy a pak se dostává i na celé tělo. Blahodárné účninky pak má na onemocnění krku, očí, uší nebo nosu, snižuje cholesterol, eliminuje vliv cukrovky, pomáhá při poruchách nervového systému, snižuje vysoký krevní tlak, tlumí revma a bolesti páteře, odstraňuje migrény a bolesti hlavy a zpomaluje stárnutí.

Při metodě Kansu se používá miska, která je vyhotovena ze sedmi kovů. Tím se tak posiluje obranyschopnost organismu, čímž je člověk odolnější proti nemocem a to nejen během zranitelnějších stavů (např. rekonvalescence).

Při metodě zvané Kajásek masírovaný buď sedí nebo leží a je poléván olejem s bylinkami, přičemž se provádí i masáž. Tak se provádí v sedmi polohách, které se vybírají dle daných potíží klienta. Masáží se uvolňují svaly, které jsou ztuhlé, odstraňuje celulitida a blahodárně si při masáži zarelaxujete.

Velice příjemná masáž kameny, která navozuje pocit harmonie. Jste-li roztěkaní a nervózní, tak využijte tuto metodu, která vás zklidní. Při proceduře se používá přírodní olej s použitím bylin a kameny, kterými se krouží po těle, mají příjemnou teplotu.

Thajské masáže v Trutnově

O těchto procedurách koluje nejlepší pověst a všichni na ně pějí ódy. Pomocí speciálních tlaků na akupresurní body, působením na energické cesty a střídáním pozic jógy či protahováním svalů se vám tělo nádherně uvolní a vy se budete cítit alespoň pár centimetrů nad zemí. Uvolní se vám bolesti zad, svalů, hlavy a nohou, ale stejně tak se pomůže od psychických neduhů a procedura pomůže sportovcům či těm, kteří mají třeba sedavé zaměstnání.

Rovněž můžete využít** také nožní masáže (thajské).** Tlakem na akupresurní body na chodidlech se vysílají signály k vnitřním orgánům, které se tak aktivují ke správné činnosti. Masáž vám pomůže od bolestí hlavy, migrény, stresu, zácpy, zánětu dutin nebo otoků.

Aromamasáže v Trutnově

Znáte lepší uvolnění než masáž při nasávání éterických složek. Pokud potřebujete vypnout, nechte se hýčkat hnětavými pohyby po vašem těle a vnímejte výpary esenciálních olejů za zvuků relaxační hudby.

Lymfatická masáž v Trutnově

Touto procedurou se aktivuje lymfa (míza), která rychlejí proudí po těle. S sebou nese i toxiny, které se tak rychleji uvolňují z organismu a tím se odbourává např. celulitida nebo různé otoky. Ne všude ale získáte masáž i s použítím ajurvédského pudru jako v Salonu Snéhan. Tím se proces krásně zpříjemní.

Klasické masáže v Trutnově

Pro uvolnění si můžete vybrat i klasickou masáž, která se zacílí přesně na váš problém a odstraní ho.

Kosmetické služby v Trutnově

Nechte se hýčkat i na jiných částech těla a dejte si je upravit tak, abyste měli s krášlením co nejmenší starosti.

Kosmetika v Salonu Snéhan

Při jednotlivých procesech se rovněž nezapomíná na ajurvédu, protože využívané přípravky se zakládají na principu této metodiky. Můžete si tak nechat vyčistit povrchově i hloubkově pleť, nechat si udělat uvolňující masáž, která předchází příznakům stárnutí nebo si nechte aplikovat masku.

Z krášlicích procedur využijte epilaci obočí, depilaci obličeje, barvení řas a obočí a nechte si poradit, jak se líčit na den nebo na noc, přičemž samozřejmě můžete využít i služby profesionálního nalíčení.

Z poradenských služeb pak můžete využít i poradenství ohledně běžné péče o pleť nebo se můžete poradit i ohledně vaší životosprávy.

Depilace celého těla

Provádí se pomocí teplého vosku a poté se aplikuje ajurvédský přípravek proti růstu chloupků.

Anticelulitidní program

Masáž, která předchází celulitidě. Může být doprovázená i příjemnou aplikací zábalu z mořských řas a peelingu.

Péče o ruce a nohy

Samozřejmě můžete využít manikúru a pedikúru. U obou končetin lze zjemnit kůži peelingem nebo si nechat masírovat danou končetinu.

Tělový zábal

Nechte se obalit speciálním zábalem, který z vašeho těla vytáhne toxiny a osvěží vaši kůži i mysl.

Procedur, které vás budou hýčkat, jak vidíte, je mnoho. Hlavně ale jsou založeny na duchovním principu, tudíž se uvolněte, relaxujte a přijímejte péči všemi smysly. Pak budete jako znovuzrození.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18893 (novesluzby.cz#22583)


Přidat komentář