Masáže v Břeclavi a okolí

Nechat se opečovávat doteky jiných je příjemné, uvolňující, stresodbourávající a regenerující. Pokud jste nebyli u maséra jen proto, že se stydíte, tak zahoďte rozpaky a vydejte se na masáž. A nejlépe tam, kde si budete moci vybírat.

V dnešním článku se zaměříme na oblast Břeclavska a jeho blízkého okolí. Proto pokud jste z této oblasti a máte chuť se kvalitně odreagovat, popřípadě ulevit svému bolavému tělu, čtěte naše rady a tip na kvalitní masáže.

A pokud nevíte, k čemu která masáž slouží, tak se blíže seznamte s metodami.

Klasická celková masáž v Břeclavi

Pokud jste unavení, tak si nechte prohnětat svaly a kosti klasickými metodami, které masáže nabízí. Jemná práce rukou tak snadno rozpozná, kde je problém a v daném místě se masér pak bude soustředit na odstranění příčiny. Prohněte vám záda, krk, nohy, ruce, hýždě, břicho nebo hrudník. Za hodinu slastných doteků zaplatíte jenom 450 Kč.

Klasická částečná masáž

Zaměřuje se jen na bolavá nebo jinak namáhaná místa, která máte citlivá. Odstraní se tak příčiny bolesti a napětí a vy se uvolníte. Rovněž je metoda příjemná těm, kteří třeba nemají rádi doteky na jiných místech těla (např. jsou na nohách lechtiví), ale potřebují ulevit jinde (např. hruď). Tato masáž vás za 20 minut vyjde na 180 Kč.

Medová masáž v Břeclavi

Je příjemná už jenom tím, jak cítíte, kdy po vás klouže med. Jeho sladké výpary vás uvolní a vy budete relaxovat. Zároveň tato hmota s sebou bere škodliviny z kůže, které pleť při masáží pod tlakem hnětení vylučuje. Tělo se tak detoxikuje a pokožka získává lepší barvu. Jedná se o masáž zad a šíje a za 20 minut zaplatíte 220 Kč.

Dornova metoda v Břeclavi

Pokud máte problémy s klouby a chcete napravit, tak využijte Dornovu metodu. Při ní se speciálními procesy jemně a bezpečně uvádějí klouby do správné polohy. Lze takto rychle a hlavně bezbolestně srovnávat rozdílnou délku nohou, napravit posunuté obratle, zlepšit a vyvarovat se skoliózy, uvolnit bolavá ramena, prohýbat kyčle a může se ulevit kolenům. Za 90 minut zaplatíte 500 Kč.

Manuální lymfodrenáž Břeclav

Pokud vás trápí celulitida, tak ji nelze odstranit jen tak. Zde musí na řadu přijít už mechanické tlaky, aby se vám odbourala tzv. pomerančová kůže. Ta je totiž způsobena usazením tuků ve vazivu, kde tyto buňky zbytněly a jen tak se jich nezbavíte. Ty následně vytváří hrbolky na kůži, což způsobuje vzhled pomerančové kúry. To jedině lze pomocí speciálního tlaku, kdy se vám rozproudí lymfatický systém a aktivují se cévky. Struktura tuku se nabourá, ten se pak neudrží a je odveden lymfou cévkami z těla ven. Zbavíte se tak i různých otoků, vaše pokožka získá lepší barvu, detoxikuje se vaše tělo s čímž je spojena i redukce váhy.

Můžete se nechat masírovat půl hodiny, což vás vyjde na cca 220 Kč nebo celou hodinu, která činí cca 450 Kč.

Anticelulitidová lymfodrenáž Břeclav

Ta už je zaměřena speciálně na místa postižená celulitidou. Na ty se masérka zaměří a tlakem tak působí na centrum problému. Po deseti sezeních můžete vidět velký rozdíl, který vám může vydržet i dva roky, pokud budete dodržovat pokyny ohledně správné životosprávy. Za půl hodiny zaplatíte 330 Kč.

Anticelulitidové baňkování v Břeclavi

Baňkování jako takové funguje na principu podtlaku. Tím, jak se přisaje každá baňka na kůži, tak vzniká komprese, která se dostává hlouběji do vrstvy kůže. Zde se** aktivuje oběh lymfy a krve, které vylučují z těla toxiny,** jež napomáhají držet se tukovým buňkám ve vašem těle. Proto jim nedovolte, aby zbytečně zbytněly ve vaší kůži. Při proceduře zároveň zeštíhlíte a jak se vaše kůže prokrví, tak získá lepší barvu a zpevní se. Jenom 300 Kč vás bude stát 40 min této metody.

Baňkování v masážním salonu v Břeclavi

Klasická masáž formou baněk. Protože taková bolest zad se někdy špatně odstraňuje pouhým tlakem na kůži, tak je třeba jít dál do hloubky. Tím pomůže již zmíněný systém komprese.** Baňky se připevní na tělo,** a tím jak vytváří podtlak se jejich účinek dostává hluboko pod kůži, kde může odstranit i různé zatvrdliny. Odstraní se vám problém na delší dobu a vy se budete cítit jako znovu zrození. Navíc tuto metodu si oblíbila třeba americká herečka Gwyneth Paltrow. Za půl hodiny zaplatíte 250 Kč.

Reflexiologie plosky nohy Břeclav

Na nohách se nachází nejvíce akupunkturních center, které svými vlákny vedou k orgánům, tkáním a svalům po celém těle. Tím, že se tlačí na daný bod se akupresurně dává signál, že daný orgán, sval nebo tkáň má pracovat. Tato prastará metoda vás vyjde na 150 Kč za půl hodiny.

Ušní svíce Břeclav

Cítíte napětí v hlavě, stres, nervozitu, máte hučení v uších nebo vás svazuje ušní maz. Vyřešte to přírodní metodou aplikace ušní svíce, kdy necháváte sálat teplo a vytahovat maz z vašich uší. Jen si lehnete a vnímáte, jak se bylinné páry ovívají kolem vás. Vyřešíte problém s ušním mazem, zmírníte tlak v uchu, ovlivní se tvorba sekretu a stimulují se reflexní zóny. 20 minut vás bude stát 240 Kč.

Breussova masáž v Břeclavi

Potřebujete uvolnit nervy, které vyvolávají bolest? Speciálními masážními hmaty, kdy se používá třezalkový olej se stane, že nabobtnají meziobratlové ploténky a uvolní se nervy, které jsou v páteřní oblasti. Stejně tak lze bezbolestně navrátit vychýlené meziobratlové ploténky v hrudních či bederních oblastech. Za 20 minut 170 Kč.

Indická antistresová masáž hlavy v Břeclavi

Jedná se o jemnou a léčivou metodu, kdy se vám masíruje hlava, krk, ramena a horní část paží. Tím odbouráte stres, bolest hlavy očí, napětí v ramenou, v krku a v šíji. Zlepší se vám i kvalita vlasů. Za hodinu je 380 Kč.

Čokoládová masáž Břeclav

Tento proces tonizuje a vyhlazuje pokožku, zabraňuje stárnutí pleti z důvodů a také se potlačuje celulitida. Navíc vůně čokolády ve vás vyvolá příjemné pocity. Za masáž zaplatíte 700 Kč za 60 minut (záda) nebo 1300 Kč za 90 minut (celkově).

Nechte se krášlit zevnitř. Jednině duševní pohoda vám přinese i vnější krásu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18903 (novesluzby.cz#22669)


Přidat komentář