Masáže a Reiki - Nové Město nad Metují

Pojem Reiki zřejmě není nikomu neznámý, ale každý neví, co přesně tyto masáže znamenají. Oprostěte se od hmoty, nechte se léčit přírodními prostředky a energií maséra. Objevte přírodní léčbu.

Pokud vás trápí neustálá únava, je třeba hledat příčinu. Nemůžete léčit pouze své fyzické tělo, například polykáním tablet. Vašemu organismu je možná nutné také pomoci přísunem energie. A tu vám dokáže přinést terapie Reiki. Jedná se o masáže, kdy vám Mistr Reiki dokáže otevřít zablokované cesty proudění energie. Terapie Reiki je určena všem, které něco trápí, kteří si chtějí doplnit léčbu od lékaře. Reiki neléčí jen tělo, ale i duši. Mistr Reiki si s vámi bude povídat, alespoň na chvíli se zastavíte ve shonu života a odpočinete si. Začnete novou, lepší životní etapu.

Masáže a Reiki - Nové Město nad Metují

Potřebujete vyléčit nejen svoje tělo, ale i duši? Být opět zdravý, vitální a plní síly a energie, ale nevíte jak ji získat? Pokud bydlíte v oblasti Nové Město nad Metují, navštivte mistra Reiki. Dokáže vám nabídnout služby a masáže Reiki, které u běžného lékaře nenajdete, například klasická masáž zad, šíje a nohou, indická masáž hlavy, lávové kameny, reflexologie plosky nohou, masáž proti celulitidě, masáž chodidel, medová detoxikační masáž se zábalem, baňkování, bowenova masáž nebo program pchychowalkman. Terapie Reiki je o psychickém uvolnění, o sblížení s přírodou a přírodní energií. Navštivte mistra Reiki a dopřejte si luxusní proceduru - čokoládovou masáž, která spojuje očistu těla a relaxační masáž. Prohlédněte si webové stránky www.rita-masaze.webnode.cz, kde se o poskytovaných masážích a Reiki dozvíte mnohem víc. Kontakt: Rita Firešová, e-mail: firesova.rita@seznam.cz, telefonní číslo: +420 737 332 209.

Co znamená Reiki?

Reiki je léčitelská metoda vycházející z východních filozofií. Za zemi původu Reiki se uvádí Japonsko a jako zakladatel je uváděn dr. Mikao Usui. Reiki předpokládá existenci vitální energie v těle člověka, existenci příslušných energetických center (čaker) a drah (meridiánů) kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální. Reiki předpokládá také existenci aury jako duchovního pole lidského těla, které s tímto energetickým prouděním souvisí.

Klasické masáže Nové Město nad Metují

Trápí vás Vás bolesti zad, hlavy či nohou? Klasické masáže jsou nejstarším léčebným prostředkem, užívaným již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Rekondiční a regenerační masáže jsou vhodné zejména pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci. Jsou určeny pro pacienty, kteří trpí na bolesti zad v oblasti páteře, ale dokáží zlepšit činnosti všech vnitřních orgánů, včetně nervové soustavy. Klasická masáž je vhodná také zejména v oblasti prevence a předcházení nepříjemným a bolestivým stavům. Masáže pomáhají ve zlepšení prokrvení organismu, čímž se urychluje přísun kyslíku a živin. Současně dochází ke zvýšenému odplavování odpadních látek ze svalů ve svalech. Masáž těla má také velmi blahodárný vliv na naši mysl, kdy dojde k celkovému uvolnění, odstranění únavy a stresu, který je mnohdy příčinami ztuhlého a bolavého svalstva, zejména v oblasti šíje a ramen. Mistr Reiki dokáže pomocí pravidelných masáží snížit nahromaděné napětí a navrátit pružnost svalů. Po masáži se budete cítit mnohem lépe, budete spokojenější a získáte životní energi.

Indická masáž hlavy Nové Město nad Metují

Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci. Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši, pomocí níž se uvolníte v oblasti šíje, ramen a hlavy a získáte klid a psychickou pohodu. Indická masáž působí jako vynikající a účinný lék, zbavíte se obrovské psychické zátěže, přestane vás bolet hlava a ulevíte si od starostí. Indickou masáž hlavy vám provede pouze zkušený masér, který prostřednictvím doteku přináší klid a ošetření. Tato procedura okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Indická masáž hlavy je technika, která spojuje tradice s moderním způsobem života a je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Masáž lávovými kameny Nové Město nad Metují

Masáže lávovými kameny vychází z havajské masáže, kdy masér využívá předloktí, lokty a klouby, což v kombinaci s rytmickými hmaty přispívá k vysokému terapeutickému a relaxačnímu účinku. Svaly se důkladně promasírují a prohřejí, životní energie uvězněná v zatuhlých svalech a kloubech se uvolní a rozproudí harmonicky po celém těle.  Při této terapii se používají lávové kameny, které mají silnou energetickou vibraci a obsahují velké množství železa. Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže masér může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Dopřejte si masáž lávovými kameny, tato masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek, harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Budete se cítit skvěle…

Detoxikační masáž Nové Město nad Metují

Medová detoxikační masáž funguje na principu působení léčivé síly včelího medu přes pokožku přímo na organismus, který silně oživuje. Masér pomocí speciálních masážních hmatů vpravuje tyto látky do organismu. Během masáže  dochází k odstraňování toxinů z hloubi těla a po vyplavení jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Detoxikační masáž odvádí všechny usazené jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních. Medová masáž je nejen celistvým ošetřením těla, ale i pohlazením duše. Masér vám může doporučit vypít v den masáže alespoň 1,5-2,5 l vody. Masáž je vhodné provádět obden a celá kúra by dle doporučení měla zahrnovat 10 masáží a následně je vhodné 1x měsíčně provádět tzv. udržovací detoxikační masáž. Na závěr této procedury vám masérka nabídne bahenní zábal se skořicí, který celou detoxikační masáž vhodně doplní.

Masáže na formování postavy Nové Město nad Metují

Pokud vás trápí celulitida a současně chcete provést očistu těla, je vhodné podstoupit masáž na formování postavy. Samozřejmě, že tyto masáže nemohou účinně fungovat, pokud nebudete dodržovat zdravou životosprávou, to znamená používat vhodný jídelníček, dostatečný pohyb na čerstvém vzduchu, správné dýchání, kvalitní spánek a relaxaci. Velmi důležité je současný proces očisty mysli, tedy pozitivní myšlenky. Masáž proti celulitidě pro formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Masérka kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty s pomocí speciálního oleje a ozónu se uvolní tukové buňky a zlepší krevní oběh. Po této masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zrychlí podkožní metabolismus a zbaví tělo toxických látek. Masáže na formování postavy přináší výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18928 (novesluzby.cz#23236)


Přidat komentář