Lymfodrenáž v Praze

Trápí vás celulitida? Už jste vyzkoušely všemožné přípravky a procedury, které si s ní měly poradit, ale nic nepomohlo? Svěřte se do péče odborníků, kteří s pomerančovou kůží doslova zatočí. Víme, kam se obrátit.

Co je celulitida neboli pomerančová kůže?

Toto postižení pokožky se týká zejména žen, u nichž vlivem působení ženského hormonu estrogenu dochází ke zjemňování podkožního vaziva. To pak není tak pevné a snáze mezi sebe pustí tukové buňky, jež mají tendence se v podkoží usadit a zatvrdnout tam, přičemž se pak těžko odstraňují. Tím, jak vytvoří pevnou strukturu, tak udělají dojem ďolíčků na pokožce, protože mezi jednotlivými buňkami jsou v podkoží volná místa. Tím se utváří na povrchu kůže hrbolky a jinde naopak zase prohlubeninky, což v celku dává dojem pomerančové kůže a oné celulitidě.

Potom se musí zvolit už mechaničtější metoda k odstraněné, protože buňky v takovémto stavu jsou velmi odolné vůči zničení. Proto nejen z tohoto důvodu, ale i z onoho působení estrogenu se celulitida nevyhýbá ani štíhlým ženám, byť je tento postih pokožky připisován spíše silnějším ženám. To ale neznamená, že by určitá životospráva neměla na vlivu celulitidy podíl. Ta je rovněž důležitá a měla by se dodržovat, i když navštěvujete procedury, které celulitidu omezí. A které metody, že to jsou a kam si na ně můžete zajít?

pevne pozadi

Lymfodrenáž, kosmetika, vakupresura - Praha

Máte-li zájem o** zpevnění vaší pokožky, redukci celulitidy, redukci vrásek** či pomoc při bolestech zad, otékání nohou apod., doporučujeme Vám navštívit Studio Easy Line, které se na vše zmiňované specializuje. Studio Easy Line nabízí** vakupresurní masáž přístrojem NIODÉ VAC III, lymfodrenáž a kosmetické služby** včetně prodeje kvalitní přírodní kosmetiky JUST. Více informací o lymfodrenážích a nabízených službách si můžete přečíst na stránkách studia: http://studioeasyline.yavoo.cz. Objednávat se můžete u paní Karen Dřevikovské, a to telefonicky** 602 930 395** nebo e-mailem info.easyline@gmail.com. Studio Easy Line naleznete na adrese:** U Krčského nádraží 137/32, Praha-Krč 140 00**.

lymfodrenaz

Lymfodrenáž v Praze

K tomu, aby se celulitida odbourala, je třeba odvést z těla škodliviny. To může jedině lymfa (nebo též míza). Její aktivací tak více cirkuluje oběh a rychle odnáší škodliviny z těla. S tím pomůže právě lymfodrenáž, kdy se hnětení kůže provádí buď ručně nebo přístrojem. Tlaky se aktivuje jednak lymfa, ale také cévky, kterými se míza odvádí. Pokud totiž správně nefungují, tak se zde hromadí lymfa a vznikají otoky, které se pracně odstraňují.

Lymfodrenáž je však účinnou metodou, která si s tímto problémem poradí.

Ošetření přístrojem Lymfoven v Praze

Přístrojová lymfodrenáž je založena na střídavém působení tlaku na končetiny, kdy se podpoří jak cévy, tak i proudění lymfy. Zmírňují se tak otoky a eliminuje s vliv ze zaměstnání a jiných činností, kde jste v neměnné poloze (např. sedavé zaměstnání, nebo když někde musíte stát apod.)

Léčba přístrojem Lymfoven tak pomáhá nejen k léčení příznaků spojených s celulitidou, ale i blahodárně působí na předoperační nebo pooperační stavy trombózy. Rovněž se metoda uplatnila u rehabilitací poúrazových stavů spojenou s otoky postižených končetin.

Zábaly Thermoiodosal v Praze

Metoda zábalů Thermoiodosal ještě zintenzivňuje účinek lymfodrenáže. Emulze se nanese před samotnou lymfodrenáží a ve výsledku se sníží objem o 9 cm v pase a 6cm přes stehna. Za pomoci účinných látek se zahřeje tkáň, čímž dojde k větší aktivaci.

Pokud si budete chtít dopřát účinnou lymfodrenáž, počítejte tak s 10 až 16 návštěvami salonu, aby se dostavily uspokojivé výsledky, přičemž maximální prodleva mezi návštěvami je 5 dní. Ovšem hladký stav pokožky vám může vydržet až dva roky.

Bodydetox v Praze

Metoda Bodydetox je založena na odstraňování škodlivin z těla. I když se jedná o spíše celkovou čistící kúru, tak jsou zde znatelné i účinky proti nerovnostem kůže a jejího následného zpevnění a vyhlazení.

Každá buňka v organismu disponuje určitou silou. Díky tomu může aktivně působit. Ovšem někdy dojde k oslabení celkové energie buněk a ty se musejí dát do pohybu nějakým impulsem. Tím poslouží metoda Bodydetox, kdy se zlepší síla buněk a cirkulace krve.

Jak probíhá procedura Bodydetox?

Procedura Bodydetox probíhá tak, že si dáte nohy do speciální lázně, kde začne probíhat elektrolýza provázená ionizací vody. Speciální přístroj poté začne ukazovat stav hodnoty bioenergetického pole v lázni. Jako ty nejoptimálnější se pak hodnotí čísla mezi 1.7 až 1.9. Toho se dociluje tím, že se do lázně například přidává sůl. Tímto postupem se skrze nohy aktivují reflexní body, čímž se vzbudí k činnosti různé orgány. Nohy totiž obsahují nejvíce reflexních bodů, z nichž každý je spojen s tkání, svalem nebo orgánem v těle a pomocí vyslaného signálu začne daný orgán správně pracovat. Tím se odstraňují různé bloky a tělo se čistí od škodlivin. Protože se aktivuje tento oběhový systém, je třeba před tím vypít i dostatek tekutin, aby se měly látky jak vylučovat.

Bojíte se procedury? Není třeba. Jen můžete cítit lehké brnění, ale rozhodně se nebojte, že do vody proudí proud. Doporučená doba koupele je asi 20 - 30 minut.

Formování postavy pomocí přístroje NIODÉ VAC III

Pomocí přístroje NIODÉ VAC III, kdy se preventivně odstraňuje celulitida, zeštíhlíte, zpevní se vám kůže, odstraní se jemné křečové žilky, odstraní se toxiny a otoky.

Při tomto dalším typu xeroxu se odplaví balastní látky mezi tukovými buňkami a posílí se podkoží. Procedura se dělí na dvě části. Jednak se oddělí tukové buňky od sebe a zpevní se podkožní vazivo. Celá fáze se provádí asi 45 minut. Poté přichází na řadu lymfodrenáž, kdy se za pomocí návleků uvolněné látky dostávají do krve  a následně oběhem ven z těla.

stihlejsi

Druhy masáží těla v Praze

Při návštěvě** salonu** se můžete nechat hýčkat i jinak. Zkuste metodu podtlaku i jinde na těle. Tzv. baňkování, kdy se malé baňky přisají na vaši kůži, vytváří hluboký kompres a odstraňují tak zatvrdliny, které nelze běžně rozmasírovat.

Pokud chcete jen relaxovat, tak si dopřejte medovou masáž, která má aromaterapeutické účinky. Rovněž zkuste shiatsu, kdy se sice jemně působí na vaši kůži, ale tím, jak vnímáte dotek, se vaše svaly a mysl uvolní.

Pokud chcete metody založené na cílených tlacích na strategická  místa na těle, zkuste Browenovu metodu nebo reflexní terapii, kdy se stimulují určité body v těle. V prvním případě se působí primárně na daný problém, zatímco při reflexní terapii se vám masírují nohy, kde jsou nervová zakončení, jež vedou ke tkáním, orgánům a svalům. Tlaky způsobí aktivaci správné činnosti daného místa.

Uvolnění těla a mysli

U metody zvané reiki se pracuje s předáváním energie od terapeuta a klienta. Tím, jak vám terapeut předává energii se odblokovávají energetické cesty, jež mají blok. Ten vede k různým onemocněním, ovšem uvolněním cest vymizí i dané problémy.

Spiritual Response Therapy a spirituální restrukturalizace vám zase nabízí práci s vědomím. Není neznámé, že nemoci fyzického rázu se mnohdy propojují s psychickými příčinami. Najděte proto původ svého onemocnění a snažte se ke svému tělu přistupovat tak, jak vám dává najevo.

Účinek světla -  to je Bioptron

Přístroj pracuje na principu polarizace světla. Tak se aktivují samoléčivé procesy živé tkáně, jež poté blahodárně působí na nemoci kůže, ale i jiné bolesti či otoky.

Vidíte, že se můžete nechat zkrášlit a zároveň u toho i relaxovat. Dopřejte si proto kvalitní procedury, jež mají pozitivní výsledky a vy tak budete krásnější a plní energie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18902 (novesluzby.cz#22666)


Diskuze a zkušenosti

Karen | 24.01.2013 15:26
Re: Lymfodrenáž v Praze zkouška spojení


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat