Lifting obličeje Turnov

Trápí vás povadlá a zašedlá kůže nebo vrásky? Jsou to projevy stárnutí a bohužel se jim nikdo z nás nevyhne, pokud vše necháme na přírodě. Naštěstí ale existuje spousta metod, jak těmto procesům zabránit. Jednou z nich je lifting.

Stárnutí je přirozený proces

Je tomu skutečně tak. Projevům stárnutí se nevyhneme, ale můžeme tento proces výrazně zpomalit. Dnes existuje mnoho metod, které zaberou na jakkoliv pokročilé projevy stárnutí pleti. Jednou z těchto metod je i lifting, který pleť především vypne a vyhladí vrásky. Existuje dokonce již několik metod liftingu, které se provádějí, proto si můžete vybrat, jaká procedura by vám byla nejpříjemnější, a která by vám pomohla. Své požadavky pak následně samozřejmě zkonzultujete s vaším lékařem, protože ten dokonale zná tuto proceduru a nejlépe odhadne, co vaši pleti sedí. I tak se ale můžete seznámit s jednotlivými metodami liftingu, abyste přišli na konzultace již připravení.

Klasický lifting nebo-li facelift?

Tradiční metoda faceliftu je založena na klasické operaci. Při ní se vám odebere přebytečná kůže, zpevní se vám podkožní vazivo a lékař vás zbaví i podkožního tuku. Protože se jedná o metodu, kdy se používá skalpel, tak se provádí v celkové anestezii a celý zákrok trvá zhruba jednu až tři hodiny. Poté jste hospitalizováni zhruba jeden den na klinice a celkově asi 14 dnů trvá, než se vše zhojí. Během prvních pěti dnů se vám ještě vyměňují obvazy a doktor kontroluje, jak se vše hojí a jestli vše probíhá tak, jak má. I když lifting operační je sice invazivní zásah, tak ale je nejúčinnější a dokáže si poradit i s většími projevy stárnutí. Proto si tuto metodu probereme podrobněji.

Co dodržovat před liftingem?

Před zákrokem samotným se samozřejmě podrobíte konzultaci s lékařem. Ten vás prohlédne, vyšetří a zhodnotí, zda jste vhodným kandidátem na lifting. Zároveň vám doktor vysvětlí, jak bude operace probíhat a vysvětlí vám, co je pro vás nejlepší. Připravte si proto otázky, abyste nebyli zaskočení, co lifting obnáší. Před operací byste neměli brát medikamenty, které obsahují kyselinu acetylsalicylovou a enzymatické preparáty a ani léky, jež podporují krevní srážlivost. To alespoň měsíc před zákrokem. Pokud berete hormonální antikoncepci, tak ji vysaďte dva měsíce před operací.
Alespoň tři týdny před liftingem byste neměli prodělat virové onemocnění nebo nachlazení. Nebarvěte si vlasy alespoň 14 dní před zákrokem. Stejně tak 14 dní před operací nekuřte. Zhruba 6 hodin před zákrokem už nic nejezte ani nepijte.

Proces operace liftingu

Samotný lifting je prováděn hlavně v oblasti obličeje, ale také se může provádět i na krku, kde je třeba kůži rovněž vypnout. Samotná operace probíhá buď v celkové anestezii anebo lze v nějakém případě využít kombinaci analgetik a sedativ.

Jednotlivé řezy, díky kterým se odstraňuje přebytečná kůže, jsou vedeny z oblasti spánků, kde už jsou vlasy, přes ušní boltce a lalůček, kdy se tak docílí, aby viditelnost zákroku byla nerozpoznatelná.

Když se uvolní kůže, tak se odstraní přebytek a dojde i k odstranění případného tuku. Posléze se vypne i kožní vazivo. Poté se může zavést do této oblasti dren, aby se rána lépe hojila. Následně se kůže přišije k místě otevření a obvazem se usadí daný zákrok.

Co dodržovat po liftingu?

Druhý den po zákroku se vám vyndají dreny a vy pak chodíte jen na kontroly a převazy. V tuto dobu je dobré, kdyby se o vás někdo staral a vozil vás na kliniku.

Až se budete chtít líčit, tak sečkejte alespoň 10 dní po zákroku. Rovněž asi 4 týdny po operaci si odpusťte barvení, melír nebo jiné zákroky permanetnějšího rázu (trvalá, chemické narovnávání vlasů apod.). Rovněž si odepřete masáže obličeje, které by mohly vaši kůži uvolnit a dejte si pozor na sluneční paprsky, jež podporují proces stárnutí.

Po operaci se vám mohou objevit modřinky a oteklá místa, je to naprosto běžné, uvidíte, že to zmizí.

Za jak dlouho lze jít na lifting znovu?

Tato metoda je velmi účinná a efekt můžete mít klidně 5 až 10 let. Jak vidíte, není to nic, co by člověk potřeboval každý rok, tak se můžeme jen domnívat, z čeho mají některé osobnosti lehce „gumový výraz". Pokud nic nepřeženete, tak se nemusíte bát, že vám tvář zkamení.

Neinvazivní lifting Turnov

Metoda, která vylučuje proces zásahu do pokožky. V současné době jsou tyto procedury velmi oblíbené, a to nejen v oblasti krášlení kůže, ale třeba i při liposukci. Samozřejmě ale nikdy nemohou dosahovat takového účinku jako klasický lifting. To znamená, že při prvních příznacích ano, ale pokud jsou vrásky a povadlost v pokročilém stádiu, tak si s nimi neinvazivní metoda už jen tak neporadí. Ale nemusíte ji zatracovat. Některé ženy chtějí jen omladit o pár let a nepotřebují vypadat na dvacet. Tak jako tak, lifting, už podle názvu, vaši pokožku nadzvedne, vypne, eliminuje vrásky a dá pleti lepší tonus. Existuje několik přístrojů, podle nichž se metodika nazývá. Efekt je stejný. Pomocí daného přístroje se působí na pokožku, která se vyhlazuje. Je jedno, zda laserem, světlem, kyslíkem nebo jinou mechanikou. Obojí je intenzivnější než použití krému a jiných omlazovacích přípravků. Existují však speciality, se kterými vás seznámíme blíže.

Lifting galvanickou žehličkou Turnov

Přístroj zvaný galvanická žehlička je jedou z metod, která je novinkou v oblasti zkrášlovacích procedur. Strojek působí na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu. Ten pak aktivuje buňky, které začnou pracovat a tím pádem probíhá proces života, ke kterému zašedlost a povadlost nepatří. Žehlička navíc sama pozná, jak má intenzivně působit, tudíž je vhodná pro více typů projevů stárnutí. Metoda je vhodná pro lidi již od 30-ti let, kterým se objevují první příznaky stárnutí. Před procesem se vám nanese na kůži gel, který zintenzivní efekt. Následně vám bude „žehlena" kůže po dobu deseti minut. Zpočátku se tato metoda podstupuje 3x týdně, poté stačí jednou. Pokud se pokožce žehlička věnuje lépe, tak již po měsíci jsou opravdu viditelné znaky omládnutí, ale už po první aplikaci zpozorujete, že vaše kůže je svěžejší.

Lifting pomocí nití Turnov

Metoda se provádí za pomocí lokální anestezie. Do kůže se zavedou nitky, vlákna, která dokáží držet tkáně ve vypnutější pozici. Následně vznikají kolagenové srůsty, které během několika měsíců dávají pokožce lepší a vypnutější vzhled, protože se kůže přizpůsobuje vláknu. Efekt vám vydrží i pět let.

Lifting je metodou, která vám pomůže získat nový a hlavně mladistvější vzhled. Můžete si vybírat z několika procedur, které vám vyhovují a které vás zkrášlí. Proto neváhejte a navštivte kliniku či salon, kde vám pomohou popřít váš věk.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18906 (novesluzby.cz#22736)


Přidat komentář