Lesky a balzámy na rty - péče o rty

Rty jsou nádherným a zcela dokonalým symbolem svádění, ale také dokonalou provokativní pomůckou ženství. Mnoho mužů rty přímo svádí a zcela provokují. Jsou velikou chloubou hlavně žen.

Ale v dnešní době také v mnoha případech i mužů. Rty nás zvýrazňují a ukazují naše přednosti i nemoci. Podle rtů se dá poznat nemoc, ale také jak umíme pečovat sami o sebe.

Jaká jsou nejčastější onemocnění rtů?

Rty nás mohou velmi dokonale potrápit. Často si ani neuvědomujeme, jak velmi jsou rty citlivé na jakékoliv změny počasí. Pokud je přestaneme vnímat a dokonale o ně pečovat mohou se na nich vytvořit dosti nepříjemné příznaky. Jaké mohou být nejčastější onemocnění rtů.

  • Opary
  • Suché rty
  • Popraskané a krvácející rty
  • Alergie na různé potraviny
  • Popraskané koutky

Často se zamýšlíme nad tím, proč naše rty nejsou tak dokonalé, jsou bolavé a velmi často popraskané. V určitých případech se jedná o vlivy životního prostředí, ale také v mnoha případech si za spoustu bolestí a nemocí rtů, můžeme sami. Jaké jsou nejčastější?

  • Častým zlozvykem je okusování rtů.
  • Špatné nakupování kosmetických přípravků.
  • Nedostatek vody neboli špatný pitný režim.
  • Zanedbaná pravidelná denní péče o rty.

Může být nemoc rtů příznakem jiné nemoci?

Mnoho z nás si vůbec neuvědomuje, že se podle určitých onemocnění rtů můžete zjistit, jaké nás mohou potkat nemoci. Pokud nebudeme o rty dokonale pečovat a brát je jako součást péče o tělo, může nás potkat časem dosti nemilé překvapení.

Opary – tento, i když pro mnoho z nás velmi častým nepříjemným výskytem na rtu, může předznamenávat nemoc. Tato nemoc může být velmi pomalá, ale bohužel je vědci dokázaná. Může vás po čase postihnout srdeční záchvat.

Vysušené popraskané rty – tento výskyt se ve většině případů vyskytuje vlivem slunečního záření. Pokud rty dostatečně nechráníte, může se vám na rtech vyskytnout rakovina kůže. Ta potom zcela jistě může zasáhnout i celou dutinu ústní.

Popraskané koutky – toto předvídá, že vaše tělo má nedostatek vitamínu B. Proto není od věci se nad tímto zamyslet.

Krvácení  rtů díky vysychání – hlavním nedostatkem je málo vody ve vašem těle a také špatný zlozvyk okusování rtů. Mohou se objevit až bolestivé záněty a silnější krvácení. To se potom velmi špatně hojí.

Jak se starat o rty?

Dokonalá péče o rty je velmi důležitá. Je to velmi citlivá část našeho těla, která by se neměla přehlížet. Rty nemůžeme nijak ochránit, žádnými předměty nebo věcmi a proto jsou velmi často vystavovány špatným vlivům počasí. Pokud nás začnou pálit, bolet nebo mnoho dalších příznaků, je mnohdy už pozdě. Proto bychom měli brát péči o rty, jako každodenní rituál. Jaké jsou možnosti lesků, balzámů a výživ rtů? Pojďme si některé přiblížit.

Balzámy na rty pro ženy, muže i děti

Balzám je produkt z vonné tekuté olejnaté pryskyřice, který naše rty léčí, konejší a poskytuje jim dokonalý komfort. Balzámy mohou používat všichni: ženy, muži i děti. Balzámy se používají každé roční období, vzhledem k vlivům počasí. Díky balzámům ochraňujete rty také před silným UV zářením. Proto bychom měli vždy vybírat balzámy s UV filtrem. Jaké jsou možnosti balzámů na našem trhu.

LAVERA Lips Balzám na rty CLASSIC BIO – tento balzám je výživný a pečující o rty. Je vyroben z 10 přírodních olejů a vosku. Dodává rtům dokonalou výživu a vláčnost.

Belea balzám na rty – je z včelího vosku, dále z různých přísad a výtažku z konopí. Velmi dobře hojí bolavé rty a zároveň je skvělým léčebným doplňkem na opary. Jeho pravidelným používáním dáte svým rtům dokonalý komfort.

REPAIR – velmi účinný a léčivý balzám na popraskané rty. Obsahuje rakytník, bambusové máslo a vitamíny E a C. Je ideální v letním a zimním období.

Basis sensitive – je vhodný pro zimní období na podrážděné rty. Lecitin jim dodává dostatečnou vlhkost. Je velmi výživný a zvláčňující.

Konopný Balzám na rty Extravaganja – účinný na popraskané, vysušené rty a opary. Má antiseptické a velmi blahodárné účinky na rty.

Medový balzám na rty PLEVA – tento balzám je pouze z medu a je velmi účinný na popraskané a bolestivé rty.

Lesky na rty, hydratace a výživa rtů

Lesk dodává rtům dokonalou hydrataci. Jejich používáním jsou vaše rty vyživované, chráněné a ještě ke všemu dodávají rtům neodolatelný vzhled. Pokud jste ženy, které nerady používají balzámy a rtěnky, jsou lesky tím správným řešením pro péči o vaše rty. Můžete si je vybrat nejen průsvitné, ale také s různými přísadami a barvami.

Dermacol Zářivý lesk s efektem mokrých rtů Preference – je to lesk, který dokonale hydratuje a vyživuje. Ale také vašim rtům dodá dlouhodobý efekt silného lesku s třpytkami.

Lesk na rty Golden Gloss – vaše rty nejen krásně rozjasní svým zlatavým nádechem a zrcadlovým efektem. Ale také rty vyživuje, zjemňuje a chrání.

Průzračný lesk na rty Rosé Exclusif – tento lesk vhodný pro ženy, které touží po dlouhodobém efektu. Nelepí se a rty hydratuje po dobu až 8 hodin.

Sametový lesk na rty Plushglass – toužíte mít dokonalé rty s větším objemem? Pokud ano, tak tento lesk ideálním řešením. Nejen, že dodá rtům objem, ale také dokonalou ochranu.

Lesk na rty Eau de Gloss – lesk který vaše rty dlouhodobě hydratuje a vyživuje. Je nelepivý, třpytivý a rtům dodává dokonalý servis po dobu 4 hodin.

Avon rtěnka 2,3 g a lesk na rty 6 ml Duo – tento lesk je ideální v tom, že má 3 efekty v 1. Můžete použít buď lesk, nebo jenom rtěnku, nebo vše najednou.

Výživa rtů nabídka

Pokud toužíte po dokonale zdravě vypadajících rtech, dodejte jim tu správnou výživu. Výživa rtů je velmi důležitá v každém ročním období. Dáváte tak rtům dokonalou prevenci před vysycháním, popraskáním a dokonale je hydratujete.

Výživa na rty MED tuba – tato výživa rty vyživuje, zvláčňuje a dodává jim krásný lesk. Je složená z vitamínů E, A, D, Q10 a včelího vosku. Je s UV filtrem.

Doux Exfoliant Lévres et Contour – je vhodná pro výživu rtů u žen v každém věku. Díky této výživě budou vaše rty krásně plné, vláčné, hladké a dokonalé prokrvené.

Baume Anti-Rides Lévres et Contour – je to regenerační výživa, která rtům dodá mladiství vzhled. Je vhodný pro suché rty.

Herpclair herpes labialis gel – používá se na regeneraci a výživu rtů, nebo pokud vás trápí opary. Je velmi účinný.

BIODERMA Photoderm Max Stick – tato výživa je dokonalou ochranou před UV zářením. Dlouhodobě vyživuje a hydratuje rty.  Dokonale také zklidňuje bolestivost rtů.

Seba med tyčinka na rty regenerační s UV filtrem – tato tyčinka dokonale chrání rty před UV zářením, popraskáním a vznikem oparů. Obsahuje vitamín E a heřmánek.

Rty jsou nedílnou součástí našeho života i těla. Pomocí rtů se dá poznat, jaký jste člověk. Pohledem na rty, se dají zjistit veliké známky vašich citů, sexuality, psychických problémů, nemocí i mnoho dalších věcí. Proto se musíme o naše rty dokonale starat a snažit se je nepřehlížet. Dokonalá péče o vaše rty je nejen známkou zdraví, ale také ukázkou vaší osobnosti. Proto mějme své rty rádi a pečujme o ně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18876 (novesluzby.cz#22192)


Přidat komentář