Laserová sprcha proti vypadávání vlasů

S vypadáváním a řídnutím vlasů se potýká nejedna žena a muž. Do boje proti nadměrnému vypadávání a řídnutí vlasů můžete vyrazit s laserovou sprchou využívající účinnou léčebně světelnou terapii.

Laserová sprcha efektně proniká do tkáně s regeneračním a biostimulačním účinkem. Laseroterapie vykazuje velmi dobré výsledky při léčbě alopecie, neboli vypadávání, řídnutí vlasů. Možnosti laseroterapie jsou mnohem širší, kdy se laserová sprcha také používá v případě těžkostí s pohybovým systémem, v rámci neurologických těžkostí, při kožních problémech aj. My se však soustředíme na již zmíněný problém, který se týká vypadávání a řídnutí vlasů.

Alopecie jizvící, nejizvící, ztráta vlasů

Hovoříme-li o ohraničené ztrátě vlasů, pak se tento stav nazývá alopecie. Ohraničená ztráta vlasů, která může postihnout, jak muže, tak ženy, pak může být jizvící, nebo nejizvící. Jejich stěžejní rozdíl pak spočívá především v možnosti úplného vyléčení, kdy bude moci dojít k opětovné obnově vlasové kštice. Pokud Vás sužuje nejizvící alopecie, jistě to není nic příjemného, především pro Vás z hlediska psychiky. Zato však máte šanci, že se v plné míře uzdravíte, tj. budete se moci opětovně pyšnit hřívou, jako dříve, a možná ještě hustší, bohatší.

Jak může vzniknout alopecie?

Jak může** alopecie** vznikat? Ptáte se, zda vina vzniku alopecie je na Vaší straně? Do značné míry tomu tak skutečně může být. K alopecii dochází po určitém prodělaném infekčním onemocnění, zánětech a další chorobě. Ke vzniku alopecie však může dojít i Vaším vlastním přičiněním, kdy například budete často používat těžkou pokrývku hlavy. Na vině může být i ne zrovna jemné zacházení s vlasy při česání, tvoření účesů aj. Pokožka hlavy, kde se pak nachází ložiska alopecie, vykazuje hladkost, jemnost, bez šupinek. Vlasy mohou vypadávat na jednom, či více místech hlavy, ale také po celé hlavě.

Vyšetření, zda máte alopecii

Zaznamenáte-li, že Vám vlasy začnou touto formou vypadávat, určitě se nenechte uchlácholit tím, že to nic není. Dojde-li ke včasné léčbě, pak máte značnou šanci na plné uzdravení. Než však dojde na samotnou léčbu, je třeba odborného vyšetření, které prokáže, zda se jedná o alopecii, a jakého je typu. Nejizvící alopecie se potvrdí, či vyvrátí na základě diagnostiky podle klinického obrazu. Následuje také vyšetření, které se zabývá změněnou strukturou vlasů v okraji jednotlivých ložisek. Dojde také ke zjištění s pomocí protilátek, zda má u Vás alopecie zánětlivý proces, či nikoliv.

Léčba alopecie – kortikosteroidy

Nejizvící alopecii je možné léčit například užíváním lokálních kortikosteroidů. Je však třeba podotknout, že tato forma léčby je poměrně dlouhodobá, a navíc, po jejím ukončení je velká pravděpodobnost, že se onemocnění navrátí. Smířit se tedy s tím, že byste museli až po zbytek života brát léky, jistě není zrovna lákavé.

Léčba alopecie – transplantace vlasů

K dalším možnostem, jak se poprat s alopecií, je transplantace vlasů. Transplantaci vlasů Vám může provést vlasový chirurg, kdy se pak transplantace provádí za využití lokální anestezie. Transplantace trvá zhruba 4 hodiny, kdy celková doba se odvíjí od náročnosti a ošetřované plochy. Po transplantaci se můžete potýkat s určitou mírou bolestivosti, kterou však můžete vyřešit s pomocí analgetik. K transplantaci vlasů se převážně přistupuje, když pacienta trápí všem známé kolečko, nebo také kouty. Transplantace je však využívána i při ustupování čela, nebo v rámci zahušťování vlasů, kdy se potýkáte s jejich řídnutím.

Léčba alopecie – laserová sprcha

A nyní se dostáváme k další Vaší možnosti, která se Vám nabízí při léčbě alopecie. Touto možností využití laserové sprchy. Laserová sprcha umožňuje tzv. sprchovat buď lokální místa, kde došlo k vypadnutí, řídnutí vlasů, ale také celou hlavu. Naráz je možné sprchovat plochu velkou až 50cm2. Biostimulační laserovou sprchou můžete doplňovat, kombinovat s jinými typy léčby. Laserová sprcha je sice doplňkovou, zato však nadstandardní léčebnou metodou přinášející pozitivní výsledky ohledně vypadávání, řídnutí vlasů.

Infračervená laserová sprcha

Infračervená laserová sprcha je určena pro průnik léčebného paprsku do tkání, které jsou hlouběji uložené. Díky tomu dochází k efektivní léčbě při alopecii, vypadávání vlasů. Laserový paprsek zvyšuje proudění energie v cílové tkáni buněk. Hledáte-li moderní a zároveň efektivní léčebnou metodu, pak můžete vsadit na terapii laserem.

Bolestivost terapie infračervenou laserovou sprchou

Určitě Vás bude zajímat, jak je to s mírou bolestivosti při samotném ošetření. I označení laserový paprsek může na první pohled evokovat, že Vám ošetření nebude zrovna příjemné, máme pro Vás dobrou zprávu. Ošetření ** laserovou sprchou** je neinvazní, tj. bezbolestné.

Kdy je možné využít účinky laserové sprchy

V jakých případech je laserová sprcha při vypadávání, řídnutí vlasů, účinná? Na léčbu laserovou sprchou se můžete objednat, ať už je příčina vypadávání, řídnutí vlasů, způsobena genetickým, či stresovým původem, nebo také poničením při neodborném barvení, používání nekvalitních barev na vlasy aj.

Ošetření laserovou sprchou

Již jste vyzkoušeli řadu možností, investovali do „zázračné“ kosmetiky, pilulek, sér, vodiček, ale účinek nebyl prakticky žádný? Pouze Vás tyto zázraky připravily o nemalý obnos financí? A nyní, kdy máte možnost vyzkoušet** laserovou sprchu**, tak jste tak trochu skeptičtí? Ani se Vám nedivíme. V případě laserové sprchy však nebudete kupovat zajíce v pytli. Ostatně, sami se můžete přesvědčit o účincích, možnostech laserové sprchy, kdy stačí navštívit vybranou kliniku, lékařský institut, zabrousit na příslušné webové stránky. Neslibujeme Vám žádné zázraky, kdy po jednom ošetření Vám rázem po probuzení naroste nová kštice, dlouhá až na zem. To rozhodně ne. Ovšem husté, zdravé vlasy na Vás budou čekat. Bude to však chtít z Vaší strany trochu trpělivost a pozitivního přístupu. U laserové sprchy bude zapotřebí cca deset sezení, abyste se mohli těšit z maximálních možných léčebných účinků, které laserová sprcha nabízí. To, zda Vám bude stačit deset, či více, Vám sdělí příslušná klinika, specializované studio.

Svěřte se do rukou profesionálů

Tím, jak přibývá spokojených klientů, kteří podstoupili léčbu laserovou sprchou, logicky i přibývá institucí, které se léčebnou metodou zabývají. Chcete-li mít jistotu, že se Vám dostane profesionální péče s použitím kvalitní laserové sprchy, pak určitě dejte přednost některé ze spolehlivých klinik, studií. Jen tak budete mít jistotu, že investice do léčebné metody Vám přinese kýžené ovoce.

Rozlučte se s příčesky, parukami

Současné příčesky a paruky v mnohých případech velmi kvalitní, pečlivě zpracované, kdy ani zblízka, a na omak, není k rozpoznání, zda se jedná o pravé, či umělé vlasy. Přeci jenom je to stále příčesek, či paruka. A paruka, jako taková Vás pak v mnohých směrech omezuje, ať už na koupališti, při milostných hrátkách, kdy nechcete, aby protějšek věděl, že máte problémy s lysinkou aj. Svým způsobem jste tak stále svázáni, limitováni, a jen těžko si můžete naplno užívat života. Může Vás však čekat konec omezování, neustálého strachování, že se příčesek svezl, či paruka je tam, kde nemá. Biostimulační laserová sprcha může ukončit Vaše trápení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18966 (novesluzby.cz#24227)


Přidat komentář