Kurzy Reiki a alternativní léčba - Praha

Potřebujete si srovnat psychiku i fyzický stav? Pak zkuste alternativní metody, které dokáží mnohem větší zázraky, než je klasická medicína. Seznámíme vás s některými typy a uvidíte, jak vám pomohou.

Alternativní metody tvoří velmi spolehlivé služby v oblasti zdraví. Spousta lidí, která vzdala různé léčebné procesy tzv. západní medicíny, se obrátila právě na různé alternativní metody. Jejich účinky pro ně byly přitom velmi blahodárné. Alternativní léčba (též spojována naopak s východními oblastmi světa pracuje především s tělem jako s živým organismem. Díky tomu se přistupuje i organičtější cestou léčby. Nepodávají se chemikálie v podobě medikamentů. Hledají se cesty k tomu, jak přistupovat k tělu přírodní cestou. Proto vás nyní seznámíme s některými prvky, které vám dokáží pomoci i tam, kde jste si mysleli, že už je to ztracené. Je to vyzkoušené.

Alternativní léčba – Praha

Léčba nabízí několik metod, které jsou osvědčené a které pomáhají. Jedná se o oblasti alternativní léčby, takže můžete zkusit například Usui Reiki, Karuna Ki, Shamballu, Imaru, léčbu pomocí obrázků, masáže (klasická, švédská, Breussova, baňková, práce s čakrami, medová, ušní svíce) nebo třeba i různé kurzy (Reiki, Jak si přát, Štěstí).

Že vám některé pojmy, které jsme zmínily u služeb, nic neříkají? Nevadí, nyní vás s nimi seznámíme.

Reiki - Praha

O čem Reiki vůbec je? Jedná se o systém prvků, které mají za cíl mnoho léčebných účinků, ať už se to týká psychiky, tak i fyzična. Krátce řečeno, se jedná o přenosy energie mezi léčitelem a klientem. Přeneseně to je hlavně pokládání rukou na různá místa těla klienta, který pak cítí, že se mu do organismu vlévá více energie a tím získává sílu. Třeba i slabí lidé pak takto najednou ucítí, že dostali novou vzpruhu a energii do žil. Hřejivé účinky velmi napomáhají nejen povrchnímu stavu, ale i tomu duševnímu.

Usui Reiki - Praha

Usui Reiki je tedy základ všech dalších druhů Reiki, proto se vám nabízí, že se s vámi bude pracovat ihned od prvotních faktorů, které lidské tělo nabízí. Systém probíhá tedy na stejném principu jako další druhy Reiki. Ten, který léčí, musí být zasvěcen do nějakého stupně Reiki. Pokud se rozhodnete využít třeba kurzu Reiki, tak vás zde čeká zasvěcení do reiki, do aury se vám jako první vkládá symbol Čou-ku-rei, tedy symbol ochrany. Vůbec práce se symboly je zde důležitá. Dále se zde objeví i symbol otevírající cestu k duši, energický symbol nebo symbol mistra. Díky tomu vidíte, jak postupně se dostanete k vyšším levelům reiki a tím pádem se jedná o metodu, kterou nemůže vykonávat každý, dokud učení sám nepochopí.

Karuna - Ki - Praha

Abychom se dostali k definici, tak si přibližme význam pojmu Karuna – ki. Je to něco jako energie soucitná. Díky této metodě se harmonizují čakry, což jsou energetické dráhyve vašem těle. Ač se to zdá nepodstatné, tak i ty ovlivňují vaše zdraví. Pokud máte třeba rozhozený imunitní systém, tak se cítíte více hůře a často jste nemocní. Stejné to je i u energií. Když nemáte sílu, tak jste rovněž v nerovnováze a tím pádem více náchylní k nemocem a potížím. Metoda ale dokáže odstranit různé bloky, které jsou příčinou závislostí, nemocí a i psychické nerovnováhy. Výhodou je, že se dá léčit bezprostředně i na dálku.

Shamballa - Praha

Další stupeň léčby. Tato metoda prostupuje více do vás, do vašeho nitra. Podívá se na to, jak jste uvnitř uspořádání. To znamená, jak máte srovnané hodnoty, jak jste duševně v pohodě, a pokud máte zmatek v těle, tak se ho snaží srovnat.

Imara - Praha

Toto je poměrně moderní typ Reiki. Je to silnější metoda než základní Usuiho Reiki a nepoužívají se zde symboly. Proto zde stačí, když jste zasvěcení do Reiki alespoň v základu. Imara sama o sobě má tu moc, že může pálit funkce karmy, díky jednoduché práci, která nestojí tolik námahy. Více se zde pracuje zejména se spontánností a mantrami, které pomáhají dávat tělo do rovnováhy.

Léčba pomocí obrázků Praha

Může mít obrázek energii? Samozřejmě. Je to výtvarný výjev, který ve vás vyvolává nějaké pocity. Jen si vybavte obraz, který je expresionistický, má výjev třeba silné emoce. Pak se zamyslete nad impresionistickým dílem, kdy se dojem z objektu vyjadřuje pomocí barev. Jak to na vás působí? Stejně tak jsou vymyšleny i léčivé obrázky, které navozují u pozorovatele nějaký duševní stav. U těch léčebných se postupuje tak, že si ho někam dáte a můžete přijímat energii. Je to tím, když se na něj třeba každé ráno podíváte a hned ve vás vybudí nějaké pocity. Tím se tak harmonizuje vaše tělo a dostává se do větší rovnováhy.

Masáže v Praze, Breussova masáž, ušní svíce

Další metody, které vlastně také mohou souviset s Reiki. Je to situace nadnesené, myšleno je z pohledu doteků. Ale třeba taková** klasická nebo regenerační masáž je spojením doteku terapeuta a klienta, kdy se masér soustředí na potíže a zároveň předává sílu doteky. Pak jsou tu mechaničtější metody jako je Breussova masáž, která už napravuje skupiny obratlů. Tím, jak se vmasírovává třezalkový olej do obratlů v páteři se tak dokonale odblokují bolesti a člověk je pak jak znovuzrozený. Baňky zase pod tlakem dokáží „vysát" bolest ze svalů a tím tělo celkově uvolní. Pro jemnější způsob zvolte zase něco aromatičtějšího, což je pohlazení medem, který vám zároveň odstraní toxiny z těla. Nebo jiné „vytažení" nežádoucích látek. Ušní svíce**dokáží pracovat nejen s ušním mazem, ale zbaví vás i psychických problémů. Stejně tak pomohou i při nachlazení a podobně.

Alternativní metody léčby v Praze

Alternativní metody mají řadu pozitivních účinků bez vedlejšího efektu. Proto se nebojte je vyzkoušet a budete překvapeni, jak léčba pomáhá. Výhodou těchto metod je právě absence násilného vedlejšího účinku. Když si porovnáte západní medicínu, kde se pracuje s různou chemickou zátěží, a východní metody, tak snadno zjistíte, že tělu spíše prospívá druhá varianta. Pracuje více s příčinou nemoci a tělo se bere jako celek, kde vše souvisí se vším. Základem téměř všech nemocí je psychika – to už víme všichni a je to i vědecky doložené. Západní medicína však řeší jen následky, protože potřebou pacienta je co nejrychleji být opět schopný zapojit se do pracovního procesu. Mnohdy i za cenu předčasně ukončené léčby. Východní medicína řeší právě příčiny. Proto se povede vyléčit i „nevyléčitelnou“ nemoc. Vždy to ale chce chuť klienta něco ve svém životě změnit. Vždy to chce osobní konzultaci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18923 (novesluzby.cz#23213)


Přidat komentář