Kosmetická péče

Čeká vás důležitý den anebo se chcete prostě líbit? Po náročné zimě však vaše vlasy i pleť vypadají jinak, než byste si představovaly. Základem svěžího a upraveného vzhledu je vnitřní pohoda. Dovolte profesionálům, aby vám napomohli s regenerací.

Základem pěkného vzhledu je regenerace, to ví všichni profesionálové, které vídáváme v televizi. Při srovnání s dobou před převratem jsou sice o dvacet let starší, ale přesto vypadají mnohem mladší, než-li v osmdesátých letech. Za touto skutečností stojí možná kvalitní péče plastických chirurgů, ale povětšinou se jedná o profesionální prací vizážistů a kosmetiček.

Nenechte se proto zahanbit a nechte se hýčkat profesionální péčí. Dobrý vzhled je v současné době velmi důležitým prvkem v případě vašeho zájmu o získání lepší práce.** Služby kosmetiček a vizážistů** dnes již nejsou tak nedostupné, jak tomu bývalo dříve. Nemusíte se obávat, kvalitní kosmetička a vizážistka vám poradí i jak se můžete o sebe postarat sami.Stav

Regenerační centrum, profesionální kosmetičky a vizážistky

Vyzkoušejte v regeneračním studiu péči od profesionální kosmetičky a vizážistky, která svým klientům nabízí profesionální péči v příjemném prostředí při relaxační hudbě a svíčkách. Dopřejte si dokonalou regeneraci spolu s provedením** kvalitní kosmetické péče a pěstící techniky**, která vás nabije pozitivní energií. Co všechno můžete očekávat v takovém regeneračním studiu?

Nabídka regeneračních studií - manikúra, peeling, masáž obličeje

Studia provádí nehtovou modeláž s možností zpevnění vlastních nehtů, manikúry, zdobení a vytvoření umělých gelových nehtů. Kosmetické služby v regeneračním studiu pracují s kvalitní přírodní kosmetikou a olejičky, které používají individuálně podle typu pleti. Nechte si odstranit svůj problém, ať se týká pokožky, či přibývajících vrásek. Pouze profesionál ví, jak správně působit na kůži tak, aby jí dokázal skutečně pomoci. Důležitá je také prevence, která předchází počátečním příznakům stárnutí a zabraňuje jiným problémům s pletí. V rámci vaší regenerace můžete v studiu absolvovat hloubkové čištění pleti pomocí změkčovadla a přístroje na vysávání pórů, peeling obličeje a dekoltu, masáž obličeje i dekoltu, mikro – masáž očí (zabraňující únavě očí, váčkům, kruhům pod očima), masky pleti, dekoltu i očí, možnost aplikace aktivních sér, krční masáže, depilace (obličeje, končetin, třísel, podpaždí, třísel, zad), úprava a barvení obočí i řas, trvalá na řasy, poradenství v rámci pleťové kosmetiky, možnost ošetření okolí očí a rtů kmenovými buňkami, kaviárem nebo retinolem.

Kromě kosmetické péče regenerační studia mohou nabízet i vizážistické služby. Nechte se ošetřit pouze profesionály, kteří jsou členy Asociace vizážistů a stylistů. Taková vizážistická studia pak tedy dále mohou nabízet i barvovou typologii, líčení pro všechny příležitosti (denní, večerní, slavnostní, svatební, fotomake – up), vytvoření PIB (posouzení typu postavy s korekcí nedostatků a doporučení stylu oblékání), posouzení tvaru obličeje a image typu, poradí vám s denním líčením a můžete u ní absolvovat mini kurz líčení. Kromě toho všeho vede Jana Kojanovská vede i účesové poradenství, kdy vám dopomůže s výběrem vhodné barvy a střihu vlasů, případně kadeřnice.

Kdy navštívit kosmetičku nebo vizážistu?

Když cítíte, že je potřeba provést nějakou změnu. Když si nejste jisti tím, které barvy vám sluší. Profesionál vám může pomoci vyřešit problém s pletí trpící nějakým problémem (ekzém, alergie). Pomůže vám s maskováním některých nedostatků, jako zvětšený krk u poruch štítných žláz a podobně. Kvalitní vizážista vám poradí s výběrem** kvalitní kosmetiky** a naučí vás ji používat. Pokud jste alergičtí a máte problémy vybrat si tu správnou kosmetiku, pomoc od vizážistky, kosmetičky profesionálky je velice vhodná. Možná si myslíte, že si s líčením poradíte sami, ale po návštěvě kvalifikované vizážistky brzy poznáte skutečnost o skutečném dokonalém nalíčení, kterým dotáhnete vaši krásu na vrchol.

Líčení a svatba, objednání kosmetičky na svatbu

Nejčastěji ženy kosmetické a vizážistické profesionální služby vyhledávají v době svatebních příprav. Každá nevěsta se chce líbit a k dokonalému vzhledu potřebuje profesionály, kteří by jí pomohli s účesem i líčením, případně poradily s doplňky. Předsvatební příprava obvykle probíhá nejen v den svatby, ale jeho nezbytnou součástí je i několik zkoušek před dnem Dé. Je potřeba, aby nevěsta spolu s vizážistou došli ke vzájemné shodě a domluvě. V den svatby se jedná o několikahodinovou realizaci tak, aby na konečný výsledek byla nevěsta pyšná, když se za několik let bude dojímat při pohledu na svatební fotagrafie. Při objednávání** kosmetičky a vizážistky na svatbu**, objednávejte raději více než měsíc dopředu, protože mohou být vizážisté vytíženi, a také okolo tvorby vašeho svatebního vzhledu vás čeká spousta práce.

Hloubkové čištění pleti profesionálem

Před** líčením** je dobré absolvovat** čištění pleti**, protože čistá pleť je základem. Jestliže máte problémy s akné, můžete se vybrat z několika metod podle rozsahu akné. Nejčastěji kosmetičky používají tento postup: Nejprve dojde k vyčištění a napaření pleti s následným odstraňováním jednotlivých pupínků. Profesionál se k pupínkům dostane lépe než vy. Doma není mačkání všeobecně doporučováno, protože se tím stav pleti často zhoršuje a dochází k častému zanícení a tvorbě jizviček. Nakonec je pleť ošetřena tak, aby došlo k jejímu zklidnění. S péči o pleť před svatbou je vhodné začít mnohem dříve, protože je zcela typické, že po první návštěvě můžete mít pleť jako po útoku roje komárů. Tento stav je však přechodný, do několika dnů vymizí a pokud budete dále kosmetickou péči vyhledávat pravidelně, bude se stav postupně zlepšovat, až se akné minimalizuje anebo zcela vyléčí. Čištění pleti mohou vyzkoušet i pánové, a to nejen z důvodu předsvatebních příprav, i když se muži obvykle nelíčí, tak i v dnešní době je již žádaný pěkný vzhled. Kromě hýčkání si zde pánové mohou konečně zastavit a relaxovat po dni plném vypětí, což je dozajista také velmi přínosné.

Barevná typologie, správná kombinace barev

Možná se vám tato záležitost zdá úsměvná, avšak barvy dokáží s naším vzhledem vykonat hotové divy. Stačí** správná kombinace barev** a z šedé myšky se vyloupne charismatická princezna. Někdo pro správnou volbu barev má cit nadělený do vínku, někdo se však s tímto problémem celý život potýká. A právě pro ně je zde pomoc profesionálního vizážisty, který podle vaší pleti, očí a vlasů zjistí, co vám bude nejvíce slušet.

Víte, že pomocí správně zvolených odstínů si můžete zeštíhlit obličej, či jej jinak vytvarovat? Ano, barvami můžete projasnit svůj pohled, dodat jim jiskru a dodat plnost vašim rtům. Znát svou** barevnou typologii** je velice důležité nejen pro to, abyste se vhodné oblékali, ale i pro správné líčení. To vše dohromady vám pak utvoří celek s tou největší snahou o vytvoření nejlepšího vzhledu. Kvalitní vizážista totiž dovede hotové zázraky a i když si myslíte, že nejste zrovna fotogeničtí, tak se pak na fotkách třeba ani nepoznáte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18914 (novesluzby.cz#22804)


Přidat komentář