Fotodepilace Praha

Trápíte se nadměrným ochlupením nebo je Vám nepříjemné, že jste zbavili nechtěných chloupků a ony se stále vracejí zpět? Nevíte si rady, jak se jich zbavit navždy? Máme pro Vás možnost využití takzvané fotodepilace.

Historie odstraňování chloupků

Pokud se zaměříme na historické odstraňování chloupků, potom je známo, že se používalo již v době kamenné. Ve starém Egyptě, se chloupků ženy zbavovaly za pomoci horkého vosku, který byl přikládán na kousku látky. Tato metoda je používána dodnes. V arabských zemích a biblických dobách se ženy chloupků zbavovaly pomocí epilačních hmot. Velmi hojně se začalo využívat ke zbavování chloupků holení. Nevýhoda holení je však v tom, že chloupky následně rychleji rostou a také jsou silnější. Přesto se tato metoda využívá celkem často.

Jaké jsou metody odstraňování chloupků

V dnešní době se používá velmi mnoho způsobů, pomocí kterých se můžeme nechtěných chloupků zbavit. Častým domácím odstraňováním chloupků je pomocí elektrického strojku, který mohou v určité kombinaci používat také muži. Dalšími metody jsou například metody laserové, mnoho druhů neinvazivních metod a podobně. Některé jsou bolestivé a zanechávají po aplikaci červené skvrny, nebo dokonce malé jizvičky. Velmi oblíbenou metodou je depilace elektrickou jehlou. Je poměrně účinná, ovšem její cenové ošetření je poměrně vysoké.

Depilace laserem je metodou, při které se používá laserový paprsek, který dokonale ničí melanin v pokožce, ale také chloupky v samotném zárodku. Jeho nevýhodou je bolestivost. Před depilací touto metodou nesmíte 8 týdnů chloupky vytrhávat.

Proto, pokud se nad tím zamyslíme, určitě by si mnoho z žen přálo, najít metodu, po které se budou cítit uvolněné. Ale také, aby byla bezbolestná a pokud možno trvale odstranila všechny chloupky. Klademe si otázku, zdali je to vůbec možné. Ano je. Pomocí moderní metody, tak zvané** fotodepilace,** která dokonale splňuje všechny požadavky každé moderní ženy.

Fotodepilace Praha

Je nejúčinnější metodou trvalou depilací neboli epilací. Provádí se za pomoci impulzivního světla. Pokud se tato aplikace provede správně, dojde k trvalému odstranění. V opačném případě je možnost navrácení nechtěného ochlupení. Tuto fotodepilaci vždy dělá kvalifikovaná osoba. Pomocí světelného paprsku z přístroje VPL se zbavíte trvale svého nechtěného ochlupení. Tato fotodepilace je zaměřena pouze na zničení buněk vlasových kořínků, při teplotě přibližně 70 až 75 stupňů. Při této metodě nedochází k žádnému poškození, jako tomu je u jiných procedur, například u laserových zákroků.

Jak často fotodepilaci podstupovat?

Fotodepilace Praha je zcela bezbolestná. Tímto ošetřením je úspěšnost trvalého odstranění chloupků 75 až 95%. Ovšem co se týče drobných a šedivých chloupků, ty odstranit možné není. Během tohoto ošetření jsou Vaše oči dokonale chráněny pomocí speciálních brýlí, aby nedošlo k jejich poškození. Je nutné toto ošetření pro dokonalou a trvalou depilaci chloupků, podstoupit opakovaně 4 až 6 týdnů. Pokud se jedná o tělové partie, potom je nutné tuto aplikaci podstoupit 5 až 8 krát, abyste byli s výsledkem zcela spokojeni.

Chloupky je potřeba odstraňovat nejlépe v období jejich růstu. Dokonalé výsledky jsou viditelné, pokud je kůže světlá a chloupky tmavé, což je většinou v podpaží a v oblasti třísel. Fotodepilace se dá provádět na celém těle. Pokud se pro tuto metodu rozhodnete, je vždy nutná konzultace, při které se dozvíte podrobnější informace. Velikým důkazem tohoto ošeření je až 85 % procent spokojených zákazníků. A to nejenom žen, ale i mužů.

Jak probíhá fotodepilace?

Profesionální kosmetička Vás zcela oholí, aby žádné chloupky zbytečně nevyčnívaly. Následně Vám nanese na ošetřené místo chladivý gel. Potom se zvolí hustota energie, která je závislá na tvrdosti chloupků a Vašemu typu pleti. Potom začne samotnou depilaci pomocí světelných paprsků.
A nakonec Vám na ošetřené místo nanese gel, který toto místo zcela očistí. Po 1 až 3 týdnech všechny chloupky zcela přirozeně opadají.

Celé** ošetření metodou fotodepilace** trvá podle rozměrů ošetřovaného místa. Jako například záda i nohy jsou ošetřeny do 45 minut. Jiné partie jsou mnohem méně časově náročnější.

Co je nutné neopomenout před samotnou fotodepilací

Pokud chcete podstoupit fotodepilaci, je velmi nutné dodržovat tyto zásady před samotným ošetřením.

 • Používáte-li samoopalovací krémy a rádi se opalujete, alespoň měsíc před i po ošetření toto nedělejte.
 • Odbarvování chloupků, depilace a podobné metody, které doma používáte, vynechejte. Při konzultaci zjistíte, že pokud byste toto nadále používali, potom je tato metoda ošetření zcela zbytečná. Jelikož zabráníte veškerým účinkům fotodepilace.
 • Před i po ošetření fotodepilací se doporučuje používat na pokožku zklidňující gel.

Komu se metoda fotodepilace nedoporučuje?

Pokud chcete podstoupit fotodepilaci na odstranění nežádoucích chloupků, je nutná konzultace s Vašim ošetřujícím lékařem. Fotodepilaci není možné provádět u určitých jedinců, jako například:

 • v těhotenství
 • epileptikům
 • diabetikům
 • pokud jste v daném místě ochlupení tetováni
 • jestliže používáte léky na ředění krve
 • alergici na světlo
 • pokud máte čerstvě opálenou pleť

Výhody fotodepilace

Největšími a velmi uznávanými výhodami této metody jsou:

 • rychlost samotného ošetření
 • pohodlí
 • možné ošetření jakéhokoliv spektra, jako jsou například vlasy a podobně
 • vysoká účinnost samotné fotodepilace
 • bezpečí, kde máte jistotu, že nebudou nečekané vedlejší účinky
 • účinnost je zřetelná hlavně u lidí, kterým jiné procedury s jejich problémem nepomohly

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18899 (novesluzby.cz#22651)


Přidat komentář