Faster EFT a alternativní léčba - Hradec Králové

Dnešní uspěchaný život provází spousta stresu, který se zvyšuje nahromaděnými zkušenostmi. Stres, kterého je stále více je nutné odbourávat. Jak si však pomoci, když je ho přemíra?

Jak pomáhá alternativní medicína?

Alternativní medicína pomáhá všude tam, kde je zapotřebí podpořit medicínu klasickou nebo, kde je alternativní medicína účinnější. Velmi často jde o pomoc na bázi duchovní nebo na základě znalostí z přírody. V alternativní medicíně se skloubí veškeré znalosti, které získali léčitelé a předávali si je dál po mnoho generací. Některé alternativní metody jsou zcela nové, některé mají základ v minulosti, jiné v nezměněné podobě pomáhají již řadu let. Alternativní medicína je velmi účinná zejména u civilizačních nemocí. Zde dokáže účinně napomáhat snížení získaného stresu a odstraňování nemocí ze stresu vzniklých.

Alternativní medicína versus klasická či moderní medicína

Jaký je rozdíl mezi oběma medicínami? Určitě ve způsobu pojetí léčby a pak samozřejmě v platbách. Léčbu pomocí alternativní medicíny zdravotní pojišťovny neproplácejí. To však nic nemění na její účinnosti. Léčba pomocí moderní medicíny mívá velmi často vedlejší účinky. Ty se pomoci medicíny alternativní mohou zmírnit. A pak je tu i cesta pouze s alternativní medicínou. Tu však můžete zvolit jen v případě, že nejde o progresivní nemoc, která nezbytně potřebuje klasickou medicínu. Alternativní medicína se vyvíjela zároveň s člověkem, stejně jako klasické lékařství. Avšak alternativní medicína má velmi blízko k přírodě a k člověku samému. Dokáže odbourat řadu civilizačních nemocí, které vznikají na základě stresu, nevhodných životních podmínek, neúspěchu, frustrace nebo může pomoci až s takovým problémem jako je syndrom vyhoření. Je to tedy velký pomocník na cestě za zdravím. Klasická medicína léčí neduhy, nemoci a vše, co souvisí s poraněními těla i duše. Alternativní medicína hledá důvod nemoci a snaží se odstranit jeho podstatu a naučit člověka žít jinak a lépe.

Co je Faster EFT?

Jde o metodologii vyvinutou Robertem G. Smithem. Robert G. Smith, osobní kouč úspěchu, praktik Neurolingvistického programování, a specialista na zbavování se stresu pracoval s technikou EFT mnoho let. Zkoumal ji a získal tak zkušenost, že tato metoda dokáže odstranit spoustu obtíží jak psychických, tak fyzických. Jeho studium problematiky přineslo poznání, že negativní emoce není porucha, ale prostředek toho, jak komunikuje naše podvědomí s tělem. Jedná se tedy o ochranu, kdy naše podvědomí se nás snaží chránit před nepříznivými okolnostmi života.

Faster EFT používá techniky, které pracují přímo s negativními vzpomínkami a ruší jejich dopad na naše podvědomí - přestanou řídit a ovládat naše cítění a chování, zároveň nám ponechají zdravý respekt k dané věci, situaci a díky celkovému zklidnění nám umožní vytvořit si nové, funčkní postoje a strategie. Dalo by se jednoduše říct, že tím , že změníme kvalitu emocionálního náboje vzpomínky, změníme i svoje systémy přesvědčení a vytvoříme si prostor pro nové postoje, chování, kladné emoce ve svém životě, budeme se cítit lépe, sebejistěji a klidněji. Tím že nebudeme ztrácet množství tolik potřebné životní energie na živení vlastních strachů, pocitů méněcennosti, bolesti a dalších traumat, zůstane nám jí o tolik víc na podporu přirozené schopnosti našeho těla k procesu uzdravování při léčbě onemocnění a v našem životě záskáme dost síly a motivace pro stanovení nových a pro nás příznivějších postojů, budeme se cítitl lépe nejen na těle ale i ve vztahu k sobě samým a k potažmo s tím i k druhým.

Možnosti Faster EFT - pomoc při migrénách, bolestech, depresích

Faster EFT nám může pomoci úspěšně zvládat všechny každodenní problémové situace, které v nás vyvolávají nepříjemné pocity, dále pomáhá velice rychle a účinně při léčbě psychosomatických onemocnění - jako např. migrény, problémy s bolestí zad, problémy s imunitou, trávením, bolesti v těle z neznámých příčin apod., pomáhá odstraňovat úzkostné a depresivní stavy, blokace vlastní kreativity, traumata způsobená ztrátou někoho blízkého, nenávist sebe sama, pomáhá řešit problémy ve vztazích - jak k sobě samému tak s ostatními lidmi, odstraňuje fóbie, závislosti i posedlosti .

Tato metoda může podstatně napomoci i jako podpora při léčbě vážných onemocnění. Faster EFT lze také úspěšně využít při problémech s nadváhou a s nespavostí. Postupy při této metodě si každý klient lehce osvojí a může je pak používat sám v případě potřeby pro zvládnutí běžných stresových situací v životě, pro odstranění a nebo zmírnění fyzické i psychické bolesti, pro urychlení procesu léčby a uzdravování  a nebo pro změnu kvality vzpomínek, které negativně ovlivňují jeho život a vztahy.

Co je Shamballa 1024?

Jde o velmi mladý léčebný systém, který se začal používat od roku 2003. Trochu připomíná léčbu pomocí Reiki. Jde však o práci s energií na vyšší frekvenční úrovni. Energie Shamballa 1024 je určená především k léčbě osobnosti a k duchovnímu rozvoji každé osoby. Má osvobozovat od emociálních vazeb, zažilých a nesprávných vzorců myšlení a jednání, má uvolňovat karmickou zátěž a také rozpouštět karmu. Energie Shamballa je kombinací více léčivých energií a tak podporuje léčení planety Země a všeho živého přes léčení sebe sama. Práce i léčení pomocí této energie je velmi individuální a není pro každého. Je zapotřebí mít předchozí zkušenosti s prací s energiemi. Například s energií Reiki. Energie Shambala 1024 může léčit cokoli. Jde o to, že čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji také projde léčebným procesem a tím rychleji dojde k celkové regeneraci těla i ducha. Shamballa 1024 se jmenuje podle 1024 symbolů, které obsahuje. Ty jsou postupně předávány.

Terapie Reiki Hradec Králové

Pochází z Japonska a doslovný překlad znamená rei-ki tedy léčivá energie. Tato energie je stará jako lidstvo samo. Někdo předkládá souvislost s náboženstvími. To však není zdaleka pravda. Mnoho léčitelů, kteří reiki praktikovali a i praktikují, jsou ateisté a na účincích reiki to nic nemění. Jak reiki pomáhá? Pomocí přikládání rukou a předávání energie zbavuje tělo škodlivin, uvolňuje blokády, harmonizuje energetické proudy v těle, odbourává napětí a zbavuje stresu. Každý člověk má své energetické pole, které ztrácí schopnost ochraňovat tělo v důsledku nemocí. Reiki dokáže opravit a posílit toto energetické pole a tím dosáhnout rychlejší léčby.

Kineziologie Hradec Králové - systém One Brain

Jde o léčebnou metodu, která měla původně léčit dyslexii, dysgrafii a podobné poruchy. V době, kdy se již běžně praktikovala, se objevily pozitivní účinky na problémy s alergiemi, bolestmi, stále se opakujícími onemocněními horních cest dýchacích, nadváhou, psychickými a psychosomatickými nemocemi a celou řadou dalších problémů. Celá léčba spočívá opět v odbourání negativního prožitku. Zásluhou tohoto prožitku vznikne vnitřní nerovnováha, stresová reakce, později onemocnění a následně i problémové jednání. Negativní prožitek tedy jakoby zablokuje určitou část mozku a tím začnou vznikat určité problémy, které se k negativnímu prožitku váží. Odblokováním dochází k uvolnění a k tomu, že zablokovaná část mozku začne opět pracovat. Vše probíhá pomocí jednoduchých korekčních cviků. Tím se mozek stane jednotným a obě hemisféry a všechny části mozku začnou dokonale spolupracovat.

Vznik nemoci kvůli stresu

Je dokázáno, že spousta nemocí vzniká právě nevhodným životním stylem a stresem. Stres dokáže vyvolat řadu nemocí. Dokáže z klidného člověka udělat nervózního a neklidného. Stres je zkrátka nepřítel a zaslouží si, aby se proti němu bojovalo. Boj však vždy neznamená meče a zbraně nejtěžšího kalibru. Boj se stresem by měl být na jiné úrovni. Měl by zahrnovat relaxační techniky, pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu, cvičení, sport, koníčky, pohodu, vůně, prostě jen samé krásné a příjemné věci. A pokud dojde k nerovnováze, pak je dobré využít pomoc alternativní medicíny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18920 (novesluzby.cz#23160)


Přidat komentář