Brazilský keratin - Plzeň

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů.Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech.Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu.Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled.

Co je to Brazilský keratin?

Je to čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu.

Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, který nejen narovná vlnité vlasy, ale současně je uzdravuje a to až na několik měsíců.
Brazilský keratin vlasy regeneruje a ochraňuje je proti slunci, vodě, mrazu a větru.
Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled.

Doba aplikace trvá 2 až 4 hodiny – oficiální čas výrobce v závislosti na délce a hustotě vlasů.

Brazilský keratin Plzeň

Chcete-li Vašim vlasům dopřát ošetřující léčebnou kůru v podobě brazilského keratinu, doporučujeme Vám oslovit kadeřnický salon.

Pro jaké vlasy je Brazilský keratin vhodný?

Brazilian keratin je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů, protože to není žádná tvrdá chemikálie ani kysličník. Brazilian Keratin je univerzální produkt, bezpečný pro použití u jakéhokoli typů vlasů – suchých, kudrnatých, poničených nadměrným ošetřováním, barvených, ale dokonce i vlasů nedotčených, které nebyly nikdy ničím ošetřeny. Účinek je u všech stejný – zdravé, lesklé vlasy, které se nekroutí a jdou snadno upravit.

Poškozené vlasy Brazilian Keratin regeneruje a opravuje jejich vnitřní poškození. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy před škodlivým vlivem okolního prostředí, například sluncem, UV paprsky, slanou mořskou vodou, smogem a jinými znečišťujícími látkami.

Mohou se vlasy Brazilským keratinem poškodit?

S Brazilian keratin není žádné riziko poškození vlasů a lámání. Brazilian Keratin ošetření má dlouhodobý, nikoliv však trvalý účinek a postupem času se z vlasů vymývá bez toho, aniž by zanechal nějaké stopy či poškození, jako jiné přípravky běžně používané v kadeřnictví, to je důvod, proč je vhodný i pro děti. Vyžaduje obnovu po cca 3-4 měsících.

Pro koho je a pro koho není Brazilský keratin vhodný?

Brazilský keratin je určen pro všechny, kteří chtějí mít:

 • rovné vlasy nebo naopak vlnité vlasy (tvarované vlasy)
 • zdravé vlasy
 • lesklé vlasy
 • přirozeně dlouhé vlasy

Je tedy určen převážně pro:

 • kudrnaté vlasy, střapaté vlasy, krapaté vlasy
 • chemicky ošetřené vlasy – vlasy poškozené trvalou, melíry či barvou
 • suché vlasy, mdlé vlasy, vlasy bez lesku
 • lze použít i na prodloužené vlasy

Co potřebujete k aplikaci Brazilského keratinu?

 • čistící šampon
 • Global Keratin
 • profesionální žehličku na vlasy (nejlépe na 230˚C)
 • fén
 • rukavice
 • rozprašovač s vodou
 • misku
 • štětec
 • hřeben
 • velký kartáč

Aplikace Brazilského keratinu Plzeň

Aplikace je nenáročná a ušetří spoustu času s každodenní úpravou vlasů po několik následujících měsíců. Musí však být aplikována správně, v opačném případě může dojít k poškození vlasů.

Kdy se doporučuje provést aplikaci brazilského keratinu?

- ideálně současně s barvením vlasů, v opačném případě minimálně 3 týdny před barvením vlasů - až po prodloužení vlasů (doporučujeme odbornou aplikaci v kadeřnickém salonu, aby se nepoškodily keratinové spoje)

Jak jej aplikovat?

 1. Vlasy umyjeme čistícím šamponem, který necháme chvíli působit.
 2. Vlasy necháme proschnout nebo lehce prosušíme fénem.
 3. Připravíme si Global Keratin a rozprašovač s vodou a za neustálého zvlhčování začneme Global keratin nanášet na prameny vlasů. Tj. zvlhčit, nanést štětcem vrstvu Global keratinu a pramen pečlivě pročesat. Pozor: Nenanášet Global keratin přímo u hlavy.
 4. Vlasy důkladně vyfoukáme přes velký kartáč.
 5. Po pramíncích precizně vlasy vyžehlíme do požadovaného tvaru. Doporučuje se přežehlit až 10x.

Jak často se doporučuje Brazilský keratin aplikovat?

3 - 4x ročně, ale je možno aplikovat i častěji, např. 1x měsíčně. Opakovaná aplikace zvyšuje kvalitu vlasů, vlasy se přestanou lámat a budou lépe růst.

Jaká je péče o vlasy po aplikaci Brazilského keratinu?

První umytí vlasů se doporučuje provést nejdříve za 3 dny od aplikace. První 3 dny vlasy nenamáčejte ani jiným způsobem (např. v bazénu či v moři). Pokud Vám vlasy během 3 dnů po aplikaci brazilského keratinu zmoknou, co nejdříve je vysušte fénem.

Doporučujeme používat šampon a kondicionér značky Global Keratin, které neobsahují chlorid sodný a jsou určeny přímo pro péči o vlasy ošetřené brazilským keratinem.

Styling přípravky (laky na vlasy, gely na vlasy, gumičky, sponky apod.) doporučujeme používat až po prvním umytí vlasů, tj. nejdříve za 3 dny. Do té doby nechejte vlasy přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.

Cena Brazilského keratinu Plzeň

U krátkých vlasů s jejich celkovou úpravou, jako je mytí šampónem, aplikace keratinu, foukání, rovnání a vyhlazování, následná úprava a střih je to cena okolo 1.500,-Kč.

U dlouhých vlasů je to okolo 5.000,-Kč. Celková cena je závislá od množství použitého Brazilského keratinu. Je vhodné konzultovat cenu přímo v salónu a to ještě před jeho aplikací.

Spotřebu roztoku brazilského keratinu ovlivňuje zejména:

 • síla vlasů
 • hustota vlasů
 • délka vlasů
 • míra poškození vlasů

Kadeřníci Plzeň a dobré reference

Každý kadeřník by měl mít ve svém salónu vystaveno, jakou školu absolvoval a také, že může toto povolání vykonávat. Ti lepší mají vystaveno, jaké kurzy či soutěže má absolvovány navíc.

Jedna z prvních věcí, na které se u ostatních lidí koukáte jsou vlasy. Každý člověk má jiný názor na to, jakou délku by měly vlasy mít, jakou barvu a jaké prostředky by se měly používat na jejich úpravu a údržbu. Kadeřníci se předhánějí v nejbláznivějších účesech a mají dokonce v této disciplíně své soutěže. Proto se také kadeřníci, které jejich práce opravdu baví neustále zdokonalují a učí stále nové a nové technologie, které jsou k Vašim vlasům šetrné.

Dobrý kadeřník by Vám měl umět poradit, nejen s typem účesu, ale také by měl vědět přesně, jakou vlasovou kosmetiku byste měli použít vuhledem k jejich celkové kvalitě. Kadeřník je vlastně takový doktor přes vlasy. Dávejte si proto při výběru svého kadeřníka velký pozor. A pokud najdete toho pravého, tak se jej držte.

Je mnoho případů, že kadeřník spálil vlasy, ať už při barvení, či kulmování atd. Dobrý kadeřník je totéž jako dobrý doktor a proto si jich musíme vážit a "jej rozmazlovat".** Nejlepší devízou pro kadeřníka jsou samozřejmě dobré reference.** A také u hledání toho pravého kadeřníka neplatí, že ten nejdražší je nejlepší.

Svému kadeřníkovi musíme bezmezně důvěřovat v tom, že pro nás na našich hlavách vykouzlí ten nejúžasnější účes, kterým oslníme své okolí.

Keratin na vlasy Plzeň

Mít krásné vlasy je potřeba a pro ženy nutnost. Všichni bez vyjímky jsme ochotni na jejich údržbu vynaložit spoustu úsilí a také peněz. Každý z nás má svůj charakteristický a sobě oblíbený typ účesu. Na škodu však není občas zaexperimentovat a nechat střih či barvu na svém kadeřníkovi. A zrovna takovým experimentem, který nám dokonce naše vlasy uzdraví a oživí je použití Brazilského keratinu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18873 (novesluzby.cz#22175)


Přidat komentář