Bezbolestná a trvalá epilace Rožnov

Každá žena touží být krásná, mít dokonalé tělo nepoznamenané celulitidou, hladkou kůži bez chloupků, jejíž odstín bude krásně zlatavý. V dnešní době není nemožné toho dosáhnout. Novodobé přístroje dokáží s těmito problémy pomoci každé ženě.

Jak mít krásné tělo?

Každá žena se snaží mít dokonalé tělo. Příroda však jen málo žen obdařila naprostou dokonalostí. A tak, kde nám příroda nedala dokonalé křivky, tam nám mohou pomoci dnešní kosmetické přípravky, důmyslně postavené programy pro formování těla, různé masáže a zábaly a také novodobé přístroje.

Jak mít hladkou pleť bez chloupků?

Sametově hladká pleť bez jediného chloupku je dnes již naprostou samozřejmostí. Existuje celá řada způsobů jak se nežádoucích chloupků zbavit. Každý způsob má svá specifika a také různou účinnost. To znamená, že hladká pokožka vydrží po různě dlouhou dobu. Existují však i způsoby, jak se zbavit chloupků natrvalo.

Nejčastěji ženy trápí chloupky na nohách, tříslech a v podpaždí. Odstraňují je různými metodami. Ne každá metoda se hodí na každé místo na těle. To co je vhodné pro partie nohou, již těžko použijeme právě v oblasti třísel či podpaží.

Také mezi základními metodami odstraňování chloupků je velký rozdíl. Často se tyto dva názvy zaměňují nebo se jim přisuzují jiné účinky. Jde o epilaci a depilaci.

Epilací se odstraní pouze část chloupku, která je nad povrchem kůže. Kořínek chloupku zůstává nepoškozený a tak chloupky po epilaci rychle dorůstají.

Depilací je chloupek zničený kompletně celý i s kořínkem, ze kterého vyrůstá. Tato metoda je již složitější na provedení a také trvá mnohem delší dobu. Odměnou je však hladká pokožka, ze které již nemusíme tak často v pravidelných intervalech odstraňovat chloupky.

Novinka v odstraňování chloupků - fotoepilace (IPL) Rožnov** **

Tato metoda je označována jako** nejmodernější, nejefektivnější a nejúčinnější metoda současnosti.** Její pomocí se lze zbavit chloupků na celém těle. Aplikátor vyšle na kůži světelný záblesk, pigment v kořínku světlo pohltí, pulzní světlo se přemění na teplo a poruší růstovou cibulku chloupku. Je-li růstová cibulka porušena úplně, chloupek vypadne a již nenaroste.

Pro tuto metodu je důležité, aby byl chloupek tmavší než kůže. Metoda je naprosto** bezbolestná**, vhodná pro ženy i muže. Je však nutné ošetření aplikovat vícekrát. Chloupky totiž rostou v cyklech a tak není možné odstranit je všechny naráz. Průměrně je zapotřebí 4 – 7 ošetření s pauzou mezi ošetřeními 6 – 12 týdnů. Při dodržení celého postupu je odstranění chloupků trvalé. Cena této metody se odvíjí od ošetřovaného místa. Za ošetření horního rtu zaplatíme asi 500 korun při jednom sezení.


Jak lze odstraňovat chloupky na těle?** **

Teď Vám ukážeme, jaké další metody na odstraňování chloupků existují**:
**

Holení chloupků žiletkou

Tato metoda je asi nejčastěji užívaná. Je rychlá, ale chloupky také rychle dorostou. Vybrat si lze z různých druhů strojků, ale nejdůležitější je nikdy nepoužívat tupou žiletku. Ta mi mohla přivodit záněty a nehezké pupínky.

Depilační krémy, jednoduché odstranění chloupků

Na trhu je jich nepřeberné množství. Opatrní by měli být při výběru všichni, kdo jsou na něco** alergičtí.** Přípravky se nanášejí na pokožku a po určité době se uvolněné chloupky z kůže jednoduše setřou. Tato metoda patří mezi velmi jednoduché a její efekt je krátkodobý.

Epilační vosky, odstraňování chloupků na nohách

Tento způsob odstraňování chloupků se hodí zejména pro nohy. Lze odstraňovat studenými i teplými vosky, doma i v kosmetickém salonu. Pohodlnější a také jednoduší je nechat tento druh epilace na zkušené kosmetičce.

Epilační nebo také cukrová pasta Rožnov

Touto metodou sice nelze odstranit chloupky trvale, ale je to metoda velmi příjemná. Do pokožky se vmasíruje proti růstu chloupků příjemně teplá cukrová pasta. V opačném směru se potom pasta odlepuje i s chloupky. Tato metoda se používá v kosmetických salonech a zaplatíme za ni kolem 500 korun.

Brazilská depilace Rožnov

Jde o orientální depilaci. Postup je stejný jako u epilace cukrovou pastou. Vzhledem k tomu, že se při této metodě odstraňují chloupky i na intimních partiích je nutné dodržovat přísné hygienické postupy. Tuto metodu nabízejí kosmetické salony, vydrží asi měsíc a cena bývá do 600 korun.

Epilační strojky, vytrhávání chloupků

Vytrhávají chloupky i s kořínky, pokožka tedy zůstane i několik týdnů hladká. Dnešní strojky mívají několik výměnných nástavců. Díky nim lze odstranit chloupky na různých partiích těla, vždy co nejméně bolestivě a také co nejefektivněji. U některých typů strojku bývá možnost chlazení pokožky při odstraňování chloupků. Pokožka je tak mnohem méně citlivá. Vybírat můžeme i strojky, které lze užít i během koupele.

Laserová epilace Rožnov

Touto epilací lze odstranit chloupky kdekoli na těle. Jde o speciální ošetření, kdy laserový paprsek zasáhne tmavé barvivo chloupku, tak tepelně poškodí nebo i zcela zničí růstové cibulky chloupku. Chloupek musí být tmavší než kůže, proto se nedoporučuje podstupovat tuto metodu v době opalování. Laserová metoda je bezbolestná. Je nutné ji opakovat, většinou se doporučuje** 3 až 8 ošetření** než je výsledek naprosto uspokojivý. Odstranění chloupků laserem nevyhledávají pouze ženy, ale i muži. Cena této metody závisí na množství ochlupení a ošetřovaném místě, průměrně vyjde jedno ošetření od 2500 korun.

Ultrazvuková epilace Rožnov

Jde o jedinou metodu, kdy nezáleží na barvě chloupků a kůže. Znamená to, že ultrazvuková epilace odstraní naprosto bezbolestně všechny typy a barvy chloupků, včetně velmi světlých a šedivých, kdekoli na těle. Tato metoda funguje na principu ultrazvukových vln, které proniknou ke kořínkům chloupků, tam se přemění na teplo a kořínky poškodí.** Metodu je nutné opakovat**. Opakováním chloupky slábnou, přestávají růst, až nakonec přestanou růst úplně. Cena tohoto ošetření se odvíjí od velikosti ošetřované části a začíná u ošetření rtů na 500 korun za jedno ošetření.

Elektrická jehla (elektrolýza) Rožnov

Jde o zdlouhavou metodu. Jehla se zavádí podél každého chloupku až ke kořínku, pak se pustí proud, který kořínek zasáhne a zničí. Chloupek se pak odstraní pinzetou. Síla elektrického proudu se nastavuje podle citlivosti klienta. Přesto jde o poměrně bolestivou metodu, která se hodí spíše k odstranění chloupků z menších ploch. Cena se počítá za každých započatých 5 minut a jde průměrně o 100 korun.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18905 (novesluzby.cz#22726)


Přidat komentář