Net by Net s.r.o. Praha, Brno, Ostrava

Hledáte práci nebo nejste v dosavadním pracovním poměru spokojení? Chtěli byste změnu k lepšímu? Podívejte se na nabídku pracovních pozic společnosti Net by net, s.r.o., ze které si jistě každý vybere.

Co společnost Net by net s.r.o. v Ostravě nabízí

Zaujala Vás nabídka volných pracovních pozic společnosti Net by net, s.r.o. a rádi byste se dozvěděli bližší informace? Tato společnost se specializuje na zaměstnání v oblasti IT. Pokud chcete pracovat v příjemném prostředí s mladým a vstřícným kolektivem, chcete se učit novým věcem, neustále se vzdělávat, pak se podívejte na bližší informace o volných pracovních místech, které společnost Net by net, s.ro. nabízí. Tato společnost hledá vhodné uchazeče na pozice PR asistentka, asistentka internetového obchodu, administrativní pracovnice, správce pohledávek, programátor webových aplikací a redaktor. Společnost Net by net, s.r.o. nabízí volná pracovní místa pro každého, kdo má zájem, snahu a chtíč pracovat mezi lidmi. Kariéra, jistota a profesní i osobní růst, to vše a mnohem víc je práce u** Net by net, s.r.o.** Pro více informací navštivte webové stránky: http://www.netbynet.cz/.

Jaké uchazeče o zaměstnání společnost Net by net s.r.o. hledá?

Net by net, s.r.o. uvítá každého, kdo rád komunikuje s lidmi, kdo se vyznačuje asertivním chováním, orientuje se v administrativní činnosti, nedělá mu problémy telefonovat, kdo hledá práci v příjemném a útulném pracovním prostředí, nebo kdo se specializuje na oblast IT. Jestliže hledáte práci, jste komunikativní, příjemní, rádi se učíte novým věcem, rádi se vzděláváte a budujete svou kariéru, pak jste právě Vy těmi, které společnost Net by net, s.r.o. hledá a kterým nabízí lukrativní práci s** kariérním růstem a výborným finančním ohodnocením.** Uchazeči o nabízené posty můžou být i ti, kteří jsou naprostými nováčky. I na ně je společnost připravena formou pravidelných školení.

Pozice PR asistentka  Net by net s.r.o.

Pozice PR asistentka Net by net s.r.o. je tu pro všechny, kteří hledají práci v Ostravě. Láká Vás práce v kanceláři? Jste komunikativní, vyznačujete se pozitivním přístupem k práci? Nemáte problém s prací v kolektivu? Nevadí, že nemáte odborné vzdělání na danou pozici. PR asistentkám jsou poskytována pravidelná odborná školení, díky nimž se můžete dále v oboru vzdělávat a zlepšovat své výkony. Náplní pracovní pozice PR asistentky je vyhledávání obchodních partnerů pro klienty společnosti Net by net, s.r.o. Veškerá komunikace s obchodními partnery i s klienty probíhá formou telefonátů. Rády telefonujete? Nedělá Vám problém komunikovat s lidmi? Pak jste právě Vy vhodnými kandidátkami na PR asistentky.

Správce pohledávek Net by net s.r.o.

Jestliže máte zájem o pracovní pozici správce pohledávek net by net s.r.o., zde Vám nabízíme několik informací o daném pracovním místě. Správce pohledávek je tu proto, aby se snažil spojit s dlužníkem a pokusil se vyřešit vzniklý problém. Správce pohledávek usiluje o nalezení co nejlepšího řešení, které povede ke splácení dluhu, a přitom budou zachovány běžné životní i pracovní podmínky dlužníka. Správce pohledávek komunikuje s dlužníkem telefonicky, kdy mu správce navrhne několik možností řešení problémů.

Asistentka internetového obchodu Net by net s.r.o.

Asistentka internetového obchodu Net by net s.r.o. v Ostravě nemusí mít odborné vzdělání. Určité požadavky však na ni kladeny jsou. Především by se měla orientovat v užívání výpočetní techniky a znát práci s internetem. Důležité je příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost.

Administrativní pracovnice Net by net s.r.o.

Láká Vás práce v kanceláři? Pak jste možná Vy vhodnou kandidátkou na pozici administrativní pracovnice. Úkolem administrativní pracovnice je pružně reagovat na zadané úkoly. I zde se vyžaduje** pečlivost a spolehlivost, psaní na počítači** a schopnost pracovat s tabulkovými a textovými editory. A v čem spočívá práce administrativní pracovnice? Její pracovní náplní je vyřizování korespondence, přepisování zadaných textů, sledování důležitých termínů, atd.

Pozice redaktor Net by net s.r.o.

Baví Vás psaní? Chtěli byste se psaním živit? Staňte se redaktorem společnosti Net by net, s.r.o. Redaktoři se specializují na psaní odborných PR článků, které musí být gramaticky i stylisticky správné, čtivé, a které mají podávat ucelený přehled o konkrétní tématice.

Neusněte na vavřínech a zajímejte se o práci hned teď. Mnohem více informací získáte na internetových stránkách www.netbynet.cz.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18511 (novesluzby.cz#24399)


Diskuze a zkušenosti

Marika | 19.02.2014 11:06
Re: Net by Net s.r.o. Praha, Brno, Ostrava Dobrý den, jsem pozvána na výběrové řízení společnosti, nemáte tady někdo nějaké zkušenosti? Děkuji Marika

Hanka | 04.08.2014 15:40
Re: Net by Net s.r.o. Praha, Brno, Ostrava Ahoj, byla jsem na výběrovém řízení a udělalo to na mne skvělý dojem. Doufám, že mne vyberou :-)


Přidat komentář