Masérské školy v Ostravě

Bez práce nejsou koláče. Nemůžete sehnat práci a tak jste se rozhodli začít v nějakém novém oboru - v oboru, který je dnes atraktivní, zákazníky vyhledávaný a přináší nejen uspokojení z práce a výdělek, ale lidem také zdraví? Udělejte si masérský kurz.

Masérské školy v Ostravě

Toužíte se stát profesionálem v oboru masáží, navštivte Workshop – seminář s tématem masáže, lávové kameny nebo Reiki a pak se rozhodněte zda je pro Vás tato cesta vhodná. Nechte se obohatit novými zkušenostmi, dalším pohledem lidí, kteří v tomto oboru něco dokázali nebo se nechte motivovat k růstu Vaší osobnosti a naučte se být skvělým masérem.

Kariéra maséra je vlastně celoživotní proces profesního, odborného a osobního růstu - jak po stránce znalostní, dovednostní a podnikatelské, tak i po stránce morální, vizionářské a zodpovědnostní. Všechny tyto stránky je nezbytné udržovat vědomě a disciplinovaně neustále v harmonii, aby nedocházelo k nerovnoměrnému vývoji na straně jedné a stagnaci nebo dokonce zakrňování na straně druhé.

 

Kurz laických masáží

Kurz laických masáží je z důvodu rozsáhlosti obsahu rozdělen do 3 samostatných lekcí věnovaných každá jiným partiím těla a jiným postupům. Procvičíte si masérské techniky a ve skupině 6 až 8 osob se Vám bude lektor dokonale věnovat a má čas věnovat se každému zvlášť a dohlížet, aby se nenaučil něco hned od začátku špatně a nezvykl si na chyby v postupu. Každá lekce trvá asi 8 – 10 hodin a stojí 1 000 Kč. Certifikát obdržíte absolvováním všech 3 lekcí.

  1. lekce = masáž zad vsedě - vč. rozbaňkování bloků 1 silikonovou baňkou
  1. lekce = masáž zad vleže na masérském stole vč. základních prvků Cover masáže a práce s horkými ručníky
  1. lekce = masáž nohou z obou stran vleže na břiše na masérském stole vč. práce s horkými ručníky

Kurz Cover masáží

Cover masáže jsou hluboce zážitkové bezolejové masáže. Provádějí se zásadně vleže na břiše, standardně na celé zadní ploše těla vč. rukou a hlavy, přes deku nebo jiné krytí, bez přímého kontaktu s holou kůží. Mohou se provádět přes oblečení. Naučíte se zde unikátnímu druhu bezolejové tlakové masáže podle zásad a know-how masérské školy. Tyto masáže můžete poskytovat jak doma, tak v masérském salonu, na dovolené …Kurs je jednodenní, trvá 8 – 10 hodin a stojí 1 200 Kč. Certifikát obdržíte absolvováním kurzu.

 • lekce obsahuje máte seznámení s masáží podrobně ze všech stran - teoreticky i prakticky s nácviky, logické pochopení celého postupu a širších souvislostí je zásadní pro to, abyste pokud možno hned od prvního pokusu mimo učebnu vůbec nepotřebovali skripta a byli úspěšní.

Kurz baňkování

Naučte se účinné postupy práce se silikonovými a plastovými vakuovými baňkami, tj. rozbaňkování, dynamické baňkové masáži, diagnostice pomocí baněk a statickému baňkování. Tento kurs je také jednodenní, trvá asi 8 – 10 hodin, je v ceně 1200 Kč a certifikát obdržíte po absolvováním kurzu.

 • výuka zahrnuje vhodné polohování, příprava klienta a pracovních ploch pro baňkování
 • způsoby zahřívání a olejování, postupy rozbaňkování a dynamické baňkové masáže pomocí 1 a 2 silikonových baněk
 • postupy statického baňkování, průběžná kontrola stavu kůže, čtení výsledného diagnostického obrazu z nabaňkovaných plošek a jejich ošetřování
 • součástí výuky je seznámení s metodou baňkování jako plnohodnotné terapie vč. uceleného terapeutického cyklu.

Kurz Baby masáže

Nejkrásnější, nejpříjemnější a nejjemnější je bezesporu masáž miminek. Aby jste měli dokonalé znalosti jak ji provádět, aby jste svému nebo jinému miminku neublížili, můžete se zapsat do tohoto kurzu. Je určen por děti od 0 do 5 let. Kurs trvá 4 dny ( vždy ve čtvrtek), je hodinový a jeho cena je 1050 Kč naučíte se

 • nácvik správné techniky doteků a hmatů
 • základy aromaterapie - používání masážních olejů
 • něco málo navíc - správná manipulace s novorozencem, reflexologie ...

Dětem přináší užitek po stránce fyziologické a emocionální. Tato doteková terapie je mnohostranně prospěšná - od většího váhového přírůstku u předčasně narozených dětí až po zlepšení vnímavosti a mentálního rozvoje. Celkově zvyšuje odolnost organismu dítěte a pomáhá mírnit běžné potíže - od koliky a prořezávání zoubků až po bolesti ucha a katar dýchacích cest.

Zlepšuje spánkový rytmus, odstraňuje porodní traumata, uvolňuje svalové křeče, pozitivně ovlivňuje stavy alergiků. Po emoční stránce posiluje a stimuluje smyslovou vnímavost, sklidňuje, navozuje pocit pohody a bezpečí, posiluje zdravé pouto mezi rodičem a dítětem, zlepšuje komunikaci a harmonii v rodině.

Kurz reflexní terapie obličeje a hlavy

To je přírodní léčebná metoda, která vznikla spojením vědomostí z oblastí čínské, vietnamské, kubánské a japonské medicíny s vědomostmi indiánů Jižní Ameriky. Spočívá v tom, že se během jedné terapie provádí několik speciálních technik stimulace. Manuální stimulace specifických oblastí vyvolává průtok nervových impulsů v centrální nervové soustavě.

Tyto impulsy jsou pak přenášeny do jednotlivých častí těla. Metoda je účinná u lidí s problémy- - žaludek, ledviny, plíce, neplodnost, poruchy učení, nesoustředěnost, migrény, neuralgie, deprese... Kurs je rozdělen do 4 modulů, za 1. a 2. díl zaplatíte 13 000 Kč a za 2. a 3. díl také 13 000 Kč celkem za 8 dní výuky se naučíte jak na

 • masáž specifických oblastí obličeje s cílem nalézt tzv. ložiska, která se nacházejí v podkoží, ve svalech nebo na povrchu kostí
 • léčebná masáž oblastí, které jsou spojené s určitými orgány - žaludek, ledviny, soustavou např. hormonální nebo častí těla - klouby
 • stimulace akupunkturních bodů, které mají spojení s meridiany - síti energetických kanálů procházejících našim tělem
 • stimulace neurologických bodů, které jsou bezprostředně propojeny s mozkem

Kurz lymfatické drenáže - masáže

Technika je vyhledávaná především u žen a to nejen z kosmetických důvodů, ale i pro svůj zásadní dopad na imunitu, otoky, detoxikaci, únavový syndrom, bolesti hlavy a migrény, stres. Tento kurs je vhodný pro poskytovatele masáží, pracovníky regeneračních center, studií krásy nebo fyzioterapeuty. Trvá přibližně 40 hodin a jeho cena je 4 500 Kč

 • naučíte se provádět velmi jemné hmaty a tahy rukou a těmi aktivizovat drenáž – neboli odtok nahromaděné mízy z různých částí těla.
 • ručně prováděná lymfatická drenáž je mnohem účinnější než přístrojová, protože je při ní terapeut v kontaktu přímo s pokožkou a hmatem může rozpoznat místa, na které je třeba se zaměřit – to ani nejlepší přístroj nedokáže.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18502 (novesluzby.cz#22042)


Přidat komentář