Internet Info webtrh s.r.o.

Pořád si říkáte, že jste nenašli internetový portál, který by byl všeobecně zaměřen? Nyní pro vás máme řešení vašich problémů. Ukažte svým přátelům, jak jste nadaní v jakémkoli odvětví, ať jsou to koníčky, práce a jiné.

Internet Info webtrh s.r.o. se zabývá správou aplikací, internetových domén a internetových magazínů. Pokud potřebujete získat nějakou informaci, ať už ze světa sportu, vaření, umění, technologií a mnoho dalších, určitě navštivte hlavní internetovou doménu Internet Info webtrh s.r.o.: www.iiw.cz. Nezáleží na tom, jestli jste odborník, nebo pouze laik, který se chce něco dozvědět. Vždy se dozvíte něco nového. Záleží na vás, jakou cestou se vydáte, vždy budete vzděláváni, překvapování a baveni.

Společnost nabízí mnoho služeb, hlavně pro informační technologie, jako jsou SEO, SEM a ORM. Dále nabízí výrobu prezentací a spravování webových aplikací. Všechny tyto činnosti a informace ocení nejenom jedinci, ale také firmy, jež chtějí vyniknout.

Informační portály

Jak už bylo řečeno, informace jsou mocná zbraň. Ve většině případů poukazují na úspěšnost jedince či firmy. Informace si lze dohledat na internetu, což v dnešní době je nejpohodlnější způsob získávání informací. Nemusíte zbytečně nic hledat v tištěné formě, rádiu nebo televizi. V těchto případech není moc velká pravděpodobnost, že narazíte na informaci, kterou potřebujete. Ovšem záleží na stráveném času okolo hledání. Někdy taková věc může trvat velice dlouho a stejně se nedozvíte vše.  Internet ale skýtá i informace, na které byste ani nepomysleli.

Informační portály se dělí podle zaměření, ať už jde o žánr informace, nebo jak je tato informace podána. Informační portály se také hlavně zaměřují na určitá města nebo regiony, díky nimž víme informace, které na nás mohou mít vliv.

Informační portály mají několik zásad. Především je namysli aktuálnost, tato podmínka je nejdůležitější. Dále to jsou přehlednost, čtivost a logické řazení informací.

PR články

PR články mají za úkol informovat a nalákat ostatní na vaší internetovou doménu. Tuto službu využívají hlavně firmy, internetové obchody, ale také jedinci, kteří vás chtějí upozornit a nalákat na jejich webovou stránku.

Pokud se rozhodnete mít pro své účely také propagaci v podobě PR článků, můžete využít služeb** Future Business a.s.** Vy pouze rozhodnete o tom, jak má článek vypadat, popřípadě vám poradí odborník, který tento článek bude psát. Článek vám bude psán na míru podle zaměření. Nemusíte se přitom bát chyb z pohledu obsahového, stylistického a pravopisného.

Internetové aplikace na zakázku

Internet Info webtrh s.r.o.. dále nabízí tvorbu internetových aplikací na zakázku. Internet se stále zdokonaluje a my musíme jít s dobou. Internetové aplikace nemusí být instalovány přímo na počítač, ale můžete je rovnou otevřít ve vašem internetovém prohlížeči. S pokrokovou dobou jsou možné vytvořit čím dál složitější a náročnější aplikace a je zaručeno, že budou fungovat bez problému. Názornými příklady aplikací jsou e-shopy, diskuzní fóra, aplikace pro správu zaměstnanců, podniků, aplikace určené pro úřady a mnoho dalších. Výběr je skutečně neskutečný.

Další služby

Internet Info webtrh s.r.o. nabízí mnoho dalších služeb, které jsou: Správa a registrace domén, inzertní servery, firemní prezentace, tvorba bannerů, webhosting, návrhy vizitek, internetová fóra a diskuze, exporty katalogů do zboží.cz, návrhy propagačních materiálů, věrnostní systémy, provizní systémy (affiliate), grafické návrhy webových stránek, rezervační systémy, SEM, návrhy firemní identity, tvorba a pronájem e-shopů a návrhy logotypů. Pokud se chcete profesně realizovat a zároveň hledáte takovou práci, která by pro vás nebyla jen povinnost ale také zábava, pak je tu pro vás práce ve Internet Info webtrh s.r.o.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18508 (novesluzby.cz#23026)


Diskuze a zkušenosti

Jan | 26.06.2012 11:21
Re: Future Business a.s. - zkušenosti ...... jako nápad se mi to líbí, nic podobného v ČR neznám, tak to snad bude klapat. Děkuji za odpověď, s pozdravem JS

PR Agent | 15.07.2012 22:42
Re: Future Business a.s. Dobře napsaný PR článek zveřejněný na tom správném serveru přinese jednak některé z jeho pravidelných čtenářů, jednak se může dobře umístit ve vyhledávači a podpořit tak směřování lidí k produktu inzerenta.

Seo Marketer | 16.07.2012 19:35
Re: Future Business a.s. Opravdu velice silný nástroj na SEO. Ještě do nedávna byl ale dost drahý. A radil bych vám, nechat si článek napsat u odborníka, který tam správně zakomponuje co nejvíc klíčových slov. Odkazy jsouvelice kvalitní, jsou obklopeny klíčovými slovy a jsou mnohem významnější, než z nějakého katalogu.

Antoš | 20.07.2012 08:29
Re: Future Business a.s. zkušenosti s PR články Asi se všichni shodneme na tom, že každý článek o vaší firmě, vašich službách a produktech, který si někdo přečte ať už v novinách, časopise nebo na Internetu je dobrý. Publikování PR článků na Internetu nejen přispěje ke znalosti vaší firmy, ale také pomůže díky zpětným odkazům zvýšit pozici vašich webových stránek ve vyhledávačích. Ať už máte nějakou výhodnou akci pro zákazníky nebo na trh uvádíte novou službu či produkt, díky PR článkům o tom můžete levně a rychle dát vědět světu.

Master Key | 20.07.2012 11:58
Re: Future Business a.s. Musím upřímně napsat, že služby FBiz jsou opravdu kvalitní. Zvláště jejich redakce píše opravdu profesionální PR články. Konečně firma, na kterou se dá spolehnout.

Martin Suchý | 25.07.2012 22:13
Re: Future Business a.s. Děkuji za vstřícný přístup PR oddělení společnosti Future Business. Spustili jste nám marketingovou kampaň v neuvěřitelně krátkém čase. Děkujeme

Ondatra | 17.08.2012 08:04
Re: Future Business a.s. je to tak, že PR články a texty jsou v současné době velice populárním nástrojem, jak představit váš produkt či řešení. Pokud jsou správně koncipovány a neobsahují příliš superlativů a nesnaží se ani jiným způsobem produkt přespříliš idealizovat, pak splní svůj účel a minimálně vzbudí zájem čtenáře o dané řešení.

Opletal Zdeněk | 20.08.2012 19:29
Re: Future Business a.s. Podle mě existuje poptávka po kvalitní reklamě (třeba i v článcích), která přinese nové návštěvníky. Důležité je, aby článek měl hodnotu pro čtenáře - tedy aby obsahoval informace, které lidem pomohou řešit jejich problém. Rázem má ten článek hodnotu a přivede inzerentovi na web nové návštěvníky. Takže moje rada zní - nechat si psát kvalitní články s informační hodnotou pro uživatele má smysl!

Mejdlo | 11.09.2012 10:04
Re: Future Business a.s. Protože vyhledávače investují nemalé prostředky do metod dělení uživatelů na otrávené a spokojené, jediný skutečný přínos je vytvořit PR článek s přínosem pro uživatele tak jak to dělá FBiz.

Uhroboss | 07.10.2012 13:32
Re: Future Business a.s. Poté, co jsem vyzkoušel všechny formy marketingu, tak jsem zjistil, že články s přínosným a kvalitním obsahem opravdu přitáhnou klienty!

repa | 20.10.2012 22:12
Re: future business a.s. zkušenosti Vyzkoušeli jsme metodu Fbiz a překvapivě funguje, i když jsem vůbec na začátku něvěřil. Je to velmi zajímavé.

Jirous | 25.10.2012 10:32
Re: Future Business a.s. Články FUTURE BUSINESS jsou výborně indexované jak v google tak na seznam.cz. Na Bělení zubů Sokolov je článek první na seznam.cz Když to srovnám co jsem platil za sklik, tak je to mnohem levnější. Nedivím se, že konkurence do FUTURE BUSINESS tak šije, protože sám nechápu, proč mají i FBIZ tak dobrou cenu.

Eliška | 25.10.2012 22:46
Re: Future Business a.s. Díky za krásný článek o Krétě v apartmánech An Beach. Bylo nám tam skvěle a zvláště jsme oceňovali výbornou vzdálenost moře, přístupného jen po pár metrech přes krásnou zahradu. Dovolená stála skoro 90 tisíc, ale nelitujeme :) Ještě jednou dík všem do future business.

Mistr | 26.10.2012 09:04
Re: Future Business a.s. Jsem podnikatel, mám svou prodejnu, ale po letech začal prodej hodně klesat. Na tlak svého okolí (a hlavně své manželky) jsem jsem si založil eshop. Future Business mi pomohl s jeho propagací na internetu a dnes můžu říct, že eshop se stal mým hlavním příjmem. Kamenný obchod už je jen takový vedlejšák.

Rychecký | 27.10.2012 13:37
Future Business a.s. udává směr magazínů Seznam i google používá roboty pro vyhledávání, kteří stále procházejí www stránky, které jsou provázané hypertextovými linky nebo-li odkazy. Jako první se robot vyhledavače zaměřuje na samotné www adresy. WWW adresy jsou potom zařazeny do tkz. seznamu určeného na procházení obsahu webu. Tato záležitost je tkz. indexace. Pro koncového čtenáře to znamená v praxi, že do vyhledavače zadá slova, která předpokládá jako důležité a vyhledávací robot prohlíží svůj indexovaný seznam a vyhazuje výsledky podle relevantnosti obsahu. Samotné pořadí a relevance, je ovlivněna řadou faktorů. Future business používá obtížnou, ale pro vyhledavače i čtenáře nejoblíbenější metodu. Články Future business jsou dobře členěny a evidentně dávají směr, kterým v budoucnu pravděpodobně půjde i řada konkurenčních firem.

Snoopy | 27.10.2012 19:14
Pro Future Business Mám problém s konkurenční firmou, která mě pomlouvá na internetu. Vím o koho se jedná. Můžete mi prosím ve future business helpnout? Hodně nám to kazí zakázky a bohužel lidi jsou blbý a věří tomu. Dá se něco dělat?

Xore35 | 29.10.2012 08:28
Re: Future Business a.s. Musím přiznat, že jsem PR článkům zprvu moc nefandil. Teď jsem ale rád, že jsem se odhodlal a šel do toho. Na výasledcích mého podnikání se to projevilo víc než kladně!

Jozef T. | 30.10.2012 09:37
Re: Future Business a.s. Kedy bude Future Business tiež na Slovenskú

Chytrý Honza | 31.10.2012 16:08
Re: Future Business a.s. Jako padesátník jsem měl dlouho problém najít práci, protože o \"dědky\" není zájem (jak mi bylo všude taktně naznačeno), takže jsem se jednosuše naštval a spustil svůj vlastní projekt na internetu. Marketing jsem svěřil do rukou Future Business a vše se perfektně rozjelo. Tím taky skončilo mé kolečko po pracovních pohovorech a já zase klidně spím.

Kovář Zdena | 06.11.2012 15:03
Re: Future Business a.s. K Future Business můžu říct jen: spolehlivost, kvalitní služby, solidní jednání. Stručné jasné

Majkl | 07.11.2012 14:35
Re: Future Business a.s. Future Business a.s. si celkem rychle získali moji důvěru (a to já jen tak někomu nevěřím)

Eda H. | 08.11.2012 11:46
Re: Future Business a.s. ORM Já se na Future business a.s. obrátil s poptávkou ORM, protože konkuenční společnost se rozhodla, že o mě bude na netu šírit pomluvy tak dlouho dokud snad nezkrachuju a mí klienti nepřeběhnou k nim. Naštěstí jsem fbiz oslovil včas a pomluvy jsou pryč.

R2D2 | 09.11.2012 14:50
Re: Future Business a.s. To nevypadá vůbec špatně!

Miloš | 11.11.2012 22:04
Re: Future Business a.s. To, že tě někdo pomlouvá na internetu je dnes běžné. Konečně je tady firma jako future business, která se pustila do boje s tímto nešvarem moderní doby. Určitě si i future business užije dost útoků právě od pomlouvačů. Je to jako když se snažíte vyprášit kožich plný blech.

Mixer | 13.11.2012 10:34
Re: Future Business a.s. o službě ORM slyším poprvé a celkem mě to zajímá. Nevěděl jsem že něco takové jako je chránění dobrého jména na internetu existuje. O tuhle nabízenou službu od společnosti Future Business bych měl zájem

Forest Gump | 14.11.2012 09:43
Re: Future Business a.s. Fbiz optimalizovala moje stránky tak že se objeví hned na první pozici ve vyhledávači seznam. Je to fajn pocit vědět že konkurence je až pode mnou

Janko | 16.11.2012 07:52
Re: Future Business a.s. Chcel by som PR článok v slovenčine, je to možné?

XXXX | 20.11.2012 12:41
Re: Future Business a.s. Future Business bombastik! :)

Aleš Rychtář | 21.11.2012 22:32
Re: Future Business a.s. Četl jsem dnes vaší reklamu na seznamu a je skvělá. Mám zájem o spolupráci, takže jsem se chtěl zeptat jestli jste schopni dodávat průběžně cca 5 PR článků týdně pro naši kampaň?


Přidat komentář