Xbox 360 - herní konzole nové generace

Rodiče už nebudou moci říkat dětem "věčně sedíš u počítače, nemáš žádný pohyb...." Nová, převratná, báječná konzole Xbox 360 - přináší do dětských i obývacích pokojů pohyb v pravém slova smyslu.

Xbox 360

Odborníci poukazují na to, že vysedáváním u počítače vyvolává u dětí negativní důsledky. Jako jeden příklad z mnoha uvádějí také málo pohybové aktivity. Dnes Vám představíme herní systém, nový, zábavný – který strhne ke hře nejen Vaše děti ale také Vás samotné. A věřte budete potřebovat dobrou fyzičku, aby jste vyhrávali. Xbox 360 přináší do světa her a zábavy nový a naprosto jedinečný způsob ovládání, při němž již nepotřebujete žádný ovladač. Je odstraněna poslední bariéra se stává zcela novým zážitkem.

Jak to tedy funguje X BOX 360?

Postavíte se před televizní obrazovku, senzor proti Vám umístěný Vás nasnímá – pozná a pak již jen děláte vlastním tělem pohyby, které očekáváte od postavy, kterou představujete. Vezměme například, že jste zrovna medvídek v lese. Utíkáte lesem, před Vámi je větev – vyskočíte a medvídek vyskočí také. Druhá větev je v úrovni medvídkovy hlavy, takže se skrčíte a medvídek se skrčí také....Fotbalový brankář chytá míč – už letí proti němu. Natáhnete ruku a brankář také – míč je odražen ….Chtěli by jste sjíždět raftem řeku s kamarádem, ale on se odstěhoval s rodiči do zámoří – nevadí jednoduše se společně připojíte a můžete zažívat dobrodružství spolu. Ať je to Jirka od sousedů nebo Stewe v Americe, hrát můžete s kým chcete.

Hardware a příslušenství XBOX 360

Herní konzoly zakoupíte již nyní v prodeji přibližně v ceně kolem 4000 Kč k tomu někdo musí přikoupit kabel – pokud nemá vhodný typ TV. Bezdrátový WiFi adaptér pro herní konzoly Microsoft Xbox 360 a dodatečné chlazení pro Xbox 360, pomáhá předcházet přehřání konzole. Obsahuje 3 dodatečné větráky které udrží Váš Xbox chladný. Napájení pomocí USB portu. Obsahuje tlačítko pro vypnutí a zapnutí chlazení. Ke konzoly dostanete první hru zdarma. Postupným nákupem zajímavých her se dostanete do jiné dimenze. Je také možné hry stahovat a hrát on-line.

Xbox Live

Už i u nás v České republice existuje oficiální síť Livie. Zaplatíte registraci a předplatné a budete informováni o několika důležitých skutečnostech, se kterými je nutné se seznámit, než začnete. Například, že hra Live vyžaduje širokopásmové připojení k internetu. Hry a herní doplňky jsou prodávány samostatně. Hraní pro více hráčů vyžaduje zlaté členství Xbox Live

Xbox recenze her

Pro slečny a dámy

Zumba Fitness - jedinečné taneční fitness hry v energickém sexy rytmu latinskoamerické i mezinárodní hudby! Objevte svůj rytmus a uvolněte se s pomocí oblíbených instruktorek zumby Giny Grantové a Tanye Beardsleyové a tvůrce zumby Beta. Společně vás provedou 30 postupy, při kterých se zapotíte a zapomenete, že vlastně cvičíte. Hra Zumba Fitness pro zařízení Kinect obsahuje exkluzivní hudbu a choreografii. Umožní vám vidět se na obrazovce a přirozeně tančit bez použití ovladače v extrémně zábavné interaktivní společenské cvičební hře, která je zaměřená na radost z pohybu.

Dance Central - Choreografie hry je upravena tak, aby byla zábavná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Kinect Vám umožňuje zažít skutečný tanec s přáteli a rodinou při poslechu oblíbené hudby.

Monopoly - nyní máte jedinečnou možnost mít tuto hru na své obrazovce a a díky mnoha vylepšením si jí prožít v zcela novém rozměru. Ve hře se průběžně mění prostředí, podle toho jak jde hráčům bussines. Od malých činžovních baráčků s výnosem pár korun, až po vysoké mrakodrapy, které produkují opravdu velké příjmy. Ve hře můžete jako postavu použít přímo vašeho Avatara a hrát tak v jeho kůži. A pokud nemáte s kým si zahrát, vůbec to nevadí, pomocí Xbox live si hned najdete spoustu hráčů. Můžete také sledovat výsledky jiných hráčů a stoupat na žebříčku úspěšných businessmanů.

Revoluce ve fitness

Hráč zažije jaké to je, být přímo ve hře a vidět vlastní hýbající se postavu na obrazovce. Na začátku každé sekce kamera nesnímá vaši postavu a analyzuje každou část, automaticky vám poté připraví cvičení na míru. Hráč pocítí, že hra je skutečně vytvořena pouze pro něj a zároveň nemůže podvádět během cvičení. Na každý pohyb dostanete zpětnou vazbu a systém automaticky vyhodnocuje úspěšnost cvičení. Hráč je neustále motivován a odměňován za svůj výkon, hra odpovídá zábavnou a překvapivou formou vizuálních

Xbox recenze her pro mladíky a muže

Kinect Adventures - Cestujte do vesmíru. Zažijte děs řvoucích peřejí. Vystoupejte na nejobtížnější horské vrcholky. A potopte se do hlubin a prozkoumejte netěsnící podvodní laboratoř – vše z pohodlí svého obývacího pokoje. S Kinect Adventures se Vy sami stáváte ovladačem a cestu exotickými zeměmi si v napínavém dobrodružství musíte vybojovat sami.

Kinect Joy Ride - 3, 2, 1 … start! „Kinect Joy Ride“ je závodní simulace, k níž není třeba žádný ovladač ani řidičský průkaz. Kinect Joy Ride mění řízení a způsob závodění na motokárách, k nimž přidává obrovské skoky a akrobacii a umožňuje hráči zažít životní jízdu. Díky mnoha skvělým vlastnostem a herním módům v sobě objeví nového Michaela Schumachera. Rodina nebo přátelé pak mohou být součástí týmu jako technici připravující vůz při výjezdu z depa.

Beijing 2008 - je autentickou simulací více než 35 disciplín z olympijských her v Pekingu 2008. Ve hře můžete na vlastní kůži zažít napětí z mnoha sportů, které se budou odehrávat jak na slavném Národním stadionu v Beijingu, tak i v Národním centru vodních sportů. Královskou disciplínou olympijských her je bezpochyby běh na 100 metrů, který vždy sledují milióny lidí z celého světa. Do její počítačové podoby přibyla nová mechanika startovního bloku, kde využijete i spouště ovladače...Čeká na vás sprint, hod oštěpem, skok do dálky vrch koulí, střílení ze zbraně na terč, plavání, ale i atletika všeho druhu.

Xbox recenze her pro holčičky a kluky

Kinectimals - Okaté mládě bengálského tygra otáčí svou hlavu na stranu a hravě se na vás dívá. Okamžitě se vám vybaví vzpomínky na první návštěvu zoo. „Kinectimals“ zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií, aby se spřátelili s těmi nejzvláštnějšími zvířaty. V „Kinectimals“ jsou jako skutečná, přiběhnou, když na ně zavoláte, reagují na povely jako „skákej“ nebo „válej sudy“ a vrní radostí, když je drbete za ušima.

Cars - Auta - Humorná a příběhově orientovaná závodní adventure postavena na klíčových scénách ze stejnojmenného filmu od známého Pixaru, která nabízí možnost ve zvoleném vozítku s vlastní osobností pomáhal postavě jménem Lightening McQueen získat pohár pro vítěze Pistonského šampionátu. Hra obsahuje více než 10 hratelných postav/vozidel s autentickým filmovým dabingem, s nimiž si zazávodíte na více než 50ti tratích v otevřeném herním prostředí.

Mini Ninja - připravte se na ninja dobrodružství jaké jste ještě neviděli. Připojte se k nejmenšímu hrdinovy na cestě za jeho největším dobrodružstvím nastolit harmonii ve světě, který je na pokraji chaosu. Použijte své dovednosti a um při boji s magickou armádou samurajů zla. Využijte síly vaší Kuji magie stejně tak jako sílu a schopnost svých mini ninja přátel, kteří vás budou doprovázet po nebezpečné cestě až do pevnosti Doom za krutým samurajským diktátorem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18353 (novesluzby.cz#22032)


Přidat komentář