Vánoční dárek pro dceru a vnučku

Pokud přemýšlíte jaký dárek pořídit své dceři nebo vnučce, zkuste jí koupit panenku, která vypadá jako živá. Panenky jsou oblíbenou hračkou každé malé holčičky. V současné době jsou na trhu panenky, které jsou k nerozeznání od živého miminka.

Panenky jako živé

Jak je již výše uvedeno, v dnešní době jsou na trhu panenky, které lze stěží rozeznat od živého miminka. Takové, dokonale zpracované panenky jsou oblíbené nejen u malých holčiček, ale jsou také častým cílem dospělých sběratelů. Panenky, které vypadají jako živé, mají dokonalý realistický vzhled, výrazy v obličeji, jsou opatřeny realistickým oblečením a doplňky a vlastní dokonce i rodný list. Realistické panenky jsou v posledních letech opravdovým hitem jak ve světě, tak i v naší republice. Panenky jako živé jsou zpracovány do posledních, sebemenších detailů. V současné době se již nejedná o nedostupný luxus, ale vzhledem k množství výrobců, je možné takovou panenku pořídit již za pár set korun.

Vánoční dárek pro dceru a vnučku zde. www.panenky-jako-zive.cz

Panenky jako živé

Pro koho jsou panenky jako živé určeny

Realistická, dokonale zpracovaná panenka je určená především jako dárek pro děti, kterým bezpochyby udělá velkou radost. Tyto panenky však nacházejí své příznivce také u dospělé populace, jež propadla kouzlu, uměle vytvořeného miminka. Panenky jako živé, chtě nechtě často přitahují pozornost žen, které nemohou mít ** ** své vlastní děti, nebo těch, kterým vlastní děti odrostli a odešli již z domova. Takové panenky a jejich sbírání se tak stávají pro mnohé ženy zajímavým koníčkem. Z výše uvedeného je patrné, že panenky jako živé mají opravdu široké spektrum svých příznivců, od nejmenších až po dospělé.

Proč pořídit panenku, která vypadá jako živá

Panenky jako živé jsou jak krásné, tak i účelné. Pokud takovou panenku pořídíte své ratolesti, můžete si být jisti, že díky ní budete rozvíjet jeho fantazii a sociální dovednost. Malé děti, respektive holčičky, budou takovou realistickou panenku vozit v kočárku, měnit jí plenky, krmit ji z flaštičky, převlékat ji apod.

Levné panenky jako živé

Jaké jsou typy realistických panenek

Na trhu je k dispozici několik typů realistických panenek. Zákazník si tak může vybírat panenku podle vzhledu, stáří, barvy pleti a samozřejmě podle pohlaví. Jelikož se většinou jedná o panenky zpracované do posledních detailů, je pohlaví zřetelné na první pohled. Je možné si zakoupit panenku ve věku novorozence, nebo jako staršího kojence. U takových panenek se můžete těšit z propracovaných rysů, delších vlásků, řas a dalších detailů. Můžete si pořídit panenku bílé pleti, černouška nebo žluté pleti. Vybírat tak můžete z opravdu pestré palety různých typů panenek.

Jak se panenky jako živé vyrábí

Panenky jako živé jsou většinou vyráběny v omezeném množství a často jsou jejich výrobci opravdoví umělci. Někteří umělci navrhují a vyrábějí kit, to znamená hlavu, tělo, končetiny, a jiní zase dotváří vlasy, oči, ústa, výraz, oblečení a doplňky, apod. Lze říci, že každá taková panenka je opravdovým originálem. K výrobě a barvení těchto panenek je používána spousta rozličných technik. Původ těchto panenek je v USA, přičemž se dnes dovážejí mimo jiné také z Itálie, Číny, Španělska nebo z Austrálie. Všichni výrobci se snaží, aby každá realistická panenka byla dokonale zpracovaná a vypadala opravdu jako živá.

Panenky jako živé naleznete zde: http://www.panenky-jako-zive.cz/

 

Realistická panenka

 

**
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18445 (novesluzby.cz#23977)


Přidat komentář