Vánoce 2012 - dárky pro muže

Že ženy vlastně neví, co chtějí? Ale zkuste se zeptat v okolí některého Vašeho kamaráda či kolegy, jaký dárek by mu udělal radost. Buď Vám sdělí, že nic prakticky nepotřebuje, nebo začne spřádat složitou teorii.

 

V případě výběru dárků pro muže se z Vás prakticky musí stát pátrači a detektivové. Všímejte si, čím se obklopují, co čtou, o co se zajímají. A smutku není třeba. Určitě to není jen samá technika, která může jít mimo Vás. Muži jsou sice pány tvorstva, ale i oni jsou lidskými tvory, kteří jsou pro každé vytržení se ze stereotypu.

Dárky pro muže – novinky v prvé řadě

A toho byste se mohli držet. Muže „dostanete“ něčím novým, neotřelým, co budou moci zkoumat a bádat. Muži jsou v podstatě malými dětmi, a to neberte nijak zle. Malými dětmi v tom směru, že vše neotřelé, co ještě nespatřili, je pro ně více, než zajímavé. Zkuste tedy skloubit dva parametry, tj. oblibu a nevšednost. Pokud se Vám to podaří, uhodíte tzv. hřebíček na hlavičku.

Zážitkové dárky

Jedním z typů by mohl být zážitkový dárek. A zde můžete vybírat z vskutku bohaté nabídky. To by bylo, aby se muži pod vánočním stromkem nerozzářili oči překvapením a nadšením zároveň. Zážitkovým dárkem by mohl být například tandemový seskok, let balónem, akrobatický let větroněm, akční střelba, ale třeba také masáž provedena skutečnými odborníky. A nemusí se jednat jen o klasickou, či relaxační masáž. Velmi oblíbené jsou i masáže erotické.

Dárek pro milovníky pěnivého moku

Asi jen málokterý muž si nedá lahodný mok v podobě dobře vychlazeného kvalitního piva, ať už příležitostně, nebo po dobrém jídle, pro osvěžení, při různých akcích. Zakoupením vybrané, oblíbené značky piva by se radost bezpochyby dostavila. O výjimečné překvapení a něco pro větší bádání, však nemůže být moc řeč. Originální však budete, pokud dopřejete muži pravé pivní lázně. To je již něco jiného. V pivních lázních si užije piva dosyta, a to nejen vnitřně, ale hlavně z vnějšku. Darujte muži tzv. pivní království, kdy se bude moci cítit skutečným králem.

Humor léčí a zároveň je nakažlivý

A snad se nenajde muž, který by nebyl pro „každou špatnost“. Muži se od žen liší v mnoha ohledech. Tím jedním je, že si ze sebe rádi dělají legraci a současně jsou i oni sami rádi vyvedeni z míry. Tohoto potěšení jim můžete dopřát. Stačí si jen vybrat z mnoha humorných dárků a dárečků, které je možné zakoupit v kamenných prodejnách, ale také ve specializovaných e-shopech. Uvidíte, že rozbalování dárků pak nebudou doprovázet protáhnuté, zklamané obličeje, ale spíše smích, až pláč, který Vaše dárky způsobí.

Ryze praktické dárky

A do třetice všeho dobrého. To by nebyli muži, aby se nesoustředili na praktičnost věcí. Ženy nakupují převážně očima, volí produkt také podle líbivosti, atraktivity, kdežto pro muže je mnohem zajímavější zjištění, že daná věc umí to, či ono. Takovým praktickým dárkem může být multifunkční šroubovák, či nůž, samorozkládací lampička na knížku, LED svítidlo, kvalitní plnicí pero, houbařský nůž, zateplené holiny na rybaření, ale třeba také hledač věcí aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18449 (novesluzby.cz#24184)


Přidat komentář