Vacushape, Lymfodrenáž a Rolletic - Strakonice

Kosmetické procedury nejsou jen výsadou metropolí. Za pěstícími službami a regeneračními kúrami nemusíte cestovat daleko. Poradíme vám, kam se vydat, pokud bydlíte v Berouně nebo v jeho okolí.

Než Vám v úvodu představíme základní přístroje, které můžete využívat, přiblížíme Vám studio Modelace Ženy, které se nachází v Praze.

Shoďte přebytečná kila pomocí VacuShape

Není žádným tajemstvím, že pohybem se spalují kalorie a shazují se nadbytečná kila. Systém VacuShape však tento fakt ještě více zdokonalil. Jistě znáte z posiloven běžecký pás, na kterém simulujete chůzi. VacuShape využívá stejného přístroje, ale navíc jste od pasu dolů uzavřeni v baňatém stroji, který využívá zákonů podtlaku. Tím se znásobuje likvidace tuků v problematických partiích jako je bříško, boky, stehna a zadeček. Při pohybu se metabolické produkty odvádějí přes lymfatický systém, prokrvuje se pokožka, dochází zde k rychlejší frekvenci kyslíku a vitamínů, tudíž se odbourává i celulitida. Výhodou VacuShape je princip, kdy se urychlují a znásobují účinky vaší aktivity. Tudíž se chůze pomocí VacuShape stává až třikrát účinnější než klasický pochod. Proto vám stačí 30 minut 3x týdně.

Lymfodrenáž

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. unavených nohou. Vhodný při rehabilitaci pro sportovce a lidí s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny.

Lymfatickou masáž se provádí přistrojemi pneuven. Přístroj je dobré kombinovat s VacuShapem.

Účinky:

 • Zpevňování svalů a vypnutí kůže
 • Odbourávání tukových polštářů
 • Odbourávání celulitidy
 • Podporuje prokrvování
 • Uvolňuje napětí svalů
 • Povzbuzuje látkovou výměnu
 • Tvaruje postavu (bodyforming)

Rolletic

Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže jako jeden z mála produktů na trhu dobře tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem masírovaných partií.

Jeho účinnost se zvyšuje dodržováním několika zásad:

 • Zmenšení objemu masírované partie (úbytek v cm)
 • Zpevňování svalů a vypnutí kůže
 • Odbourávání tukových polštářů

Rolletic napomáhá ke:

 • Zmenšení objemu masírované partie
 • Zpevňování svalů a vypnutí kůže
 • Odbourávání tukových polštářů
 • Odbourávání celulitidy
 • Podporuje prokrvování
 • Uvolňuje napětí svalů
 • Povzbuzuje látkovou výměnu
 • Tvaruje postavu (bodyforming)

## Péče o krásné nehty v Praze

Nejen skvostné konce našich končetin si můžete nechat vyrobit. Základem manikúry a pedikúry je i regenerační péče. Dopřejte proto svým rukám kvalitní pěstění. Ne nadarmo se říká, že žena může mít skvělý účes bez šedin, perfektní plastiku, ale jakmile zanedbává ruce, tak ty věk odhalí. Dopřejte si proto zábaly, které pomohou otevřít póry a připravit je na vstřebávání éterických olejíčků, které vaše ruce zjemní. Dokonalé upravení nehtů a praktičnost, kdy vám nepřekáží v běžné činnosti je pak samozřejmostí. Stejnou péči věnujte i nohám, protože ty nejvíce zatěžujeme, když na nich nosíme celou váhu našeho těla nebo je někdy trápíme v nevhodné obuvi. Spousta lidí proto trpí ztvrdlou kůží, která pálí, dělají se kuří oka nebo se deformují nehty. S těmito problémy si hravě poradí pedikérka, která dokonale odstraní problém a zároveň pokožku neporaní, což se některým při domácí péči stává. Doporučí prevenci a kvalitní kosmetiku, která je základem zdravých nohou. Dopřát si můžete i speciální kúru, která zapůsobí jako vzpruha pro vaše nohy a udrží je na dlouho ve skvělé kondici. A pokud máte problémy s estetikou nehtů na nohách, tak vězte, že i na tuto oblast existují umělé varianty jako na ruce. Výsledný dezén vypadá velmi přirozeně a upraveně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18391 (novesluzby.cz#22328)


Přidat komentář