Tipy na dárky

Marně si lámete hlavu jakými dárky obšťastnit svojí rodinu? Budeme se snažit přinést Vám několik tipů pro snažší rozhodování. Navíc těmito dárky zabezpečíte, že nikdo nedostane velké boty, malé tričko nebo hodinky, které jste mu koupil již předloni.

Poukázka jako dárek

Jestli nevíte jaký dárek koupit svým blízkým, máme pro Vás dnes další tip. Stačí vědět téma, obor nebo odvětví o jaké se Váš manžel, babička, syn nebo tchyně zajímají a zakoupit jim poukázku nebo permanentku. Potom vybrat hodnotu kolik do dárku chcete investovat a jistě skoro všude Vám budou ochotni vystavit poukázku, potvrzení nebo dobropis. Pojďme se podívat na několik variant.

Dárek pro manžela

Vaše drahá polovička nade vše miluje svůj motocykl – kromě Vás samozřejmě :-) Ať si sám vybere novou přilbu, rukavice, ledvinový pás nebo páteřový chránič. Bude rád, že jste nekoupila něco co není zrovna v kurzu a nebo oč vůbec nestál. Domluvte se s prodejcem i když nenabízí dárkové poukázky jistě Vám vyjde vstříc.Dárek pro maminku

Maminka dlouho touží zajít do kosmetického salonu na proměnu. Často o tom mluví, ale zatím se nerozhoupala. Možná stále považuje něco za důležitější než-li si sama udělat radost. Dejte jí poukázku do kosmetického salonu jako dárek. Může obsahovat kadeřnické služby, vizážistku, nehtovou modeláž, barevnou typologii i ošetření pleti. Dbejte aby byla poukázka alespoň na jeden měsíc, aby si maminka v lednu mohla naplánovat sama vhodný termín a pak se objednat.

 

Dárek pro dospělou dceru

Vaše dcera pravidelně navštěvuje fitness studio. Minimálně 2 x až 3 x týdně své tělo protahuje na různých strojích, při spinningu nebo zumbě? Když si to spočítáte, tak za rok při průměrné ceně 80 Kč za hodinu zaplatí za udržení svých ladných křivek přibližně 7 500 Kč. Věříme, že by s radostí přijala permanentku v této ceně.

Dárek pro 11 letého vnuka

Víte o svém vnukovi, že se ve vodě cítí jako ryba ve vodě a minimálně jednou týdně navštěvuje aquapark ve Vašem městě? Tedy máte o skvělý dárek postaráno. Některý bazén nabízí elektronickou vstupenku, kterou nabijete například částkou 1000 Kč a postupně ji po celý rok lze čerpat.

Dárek pro babičku

Babička má potíže s dýcháním a trápí ji astma, dopřejte jí pravidelnou návštěvu solné jeskyně. Solná jeskyně díky svému mikroklimatu příznivě působí na řadu onemocnění: Onemocnění dýchacích cest - astma, chronická bronchitis, rozedma plic, nedostatečná činnost štítné žlázy, onemocnění srdce a oběhového systému, vysoký krevní tlak, lupenka, chronické záněty kůže, alergie, deprese, stres, stavy úzkosti, únava ...10 vstupů můžete na permanentku koupit již za 1250 Kč.

Dárek pro tatínka

S tatínkem je to těžké, pokus se zeptáte, co by si přál, většinou odpoví „ nic, já nic nepotřebuji“, Vy ale víte, že je jeho velkou vášní rybolov a u vody dokáže prosedět hodiny. V rybářských potřebách se však nevyznáte a navíc ani nemáte potuchu, co by se mu hodilo a co již má. Takže poukázka do rybářských potřeb je tím pravím řešením.

Dárek pro manžela

Vaše drahá polovička nade vše miluje svůj motocykl – kromě Vás samozřejmě :-) Ať si sám vybere novou přilbu, rukavice, ledvinový pás nebo páteřový chránič. Bude rád, že jste nekoupila něco co není zrovna v kurzu a nebo oč vůbec nestál. Domluvte se s prodejcem i když nenabízí dárkové poukázky jistě Vám vyjde vstříc.

 

Dárek pro šéfa

Znáte svého šéfa a víte, že nevynechá jediný zápas jeho oblíbeného klubu FC Viktoria Plzeň? Můžete mu tedy koupit místo tradičních hodinek jako kolektiv permanentku celoroční na hlavní tribunu za 1500 Kč. Jednak bude mít celý rok po starostech se sháněním lístků a také ocení Váš smysl pro vnímání jeho osoby.

Dárek pro profesorku

Přemýšlíte čím potěšit třídní profesorku při maturitě, nevíte jak jí poděkovat za práci, kterou s Vaší třídou měla celá leta? Zapátrejte v paměti – co o své třídní víte? Chodí ráda do divadla! Výtečně a dárek je na světě kupte jí předplatné do Národního divadla - All exclusive. Je to skupina, která nabízí tituly, které jsou v běžném předprodeji nejčastěji vyprodané.

Jsou jimi nejslavnější klasický balet všech dob Labutí jezero, Mozartova komická opera o přelétavosti žen Cosi fan tutte, Verdiho romantická opera Aida o egyptském vojevůdci a etiopské princezně, asi nejpopulárnější činoherní titul ND Sluha dvou pánů s Miroslavem Donutilem v titulní roli a nakonec dvě české opery, které si získaly diváky podmanivou hudbou a poetickým jevištním ztvárněním – Hry o Marii a Rusalka.

Dárek pro manželku

Ráda se nechá Vaše paní rozmazlovat, ráda relaxuje při masáži a navíc masáže díky své sedavé práci u počítače doporučuje i její lékař? Neváhejte a darujte jí odpočinek a zdraví v jednom dárku. Například doporučujeme pražské salony Thajka, které jsou v Praze celkem 4 a navíc si Vaše manželka může tuto službu objednat také přímo k Vám domů. Nabízejí také program pro celou rodinu, tedy přenosnou kartu, kterou využijete i Vy nebo jiná osoba.

Poukazy na hodnotu - nutno objednat předem emailem nebo telefonicky. Poukaz je vystaven na vámi určenou hodnotu. Při větším odběru je možné poukazy doplnit o vaše logo nebo věnování. Nevyčerpanou částku nelze zpětně proplatit.

Gold program - přenosná karta za 9799 Kč za rok, obsahuje 8x 60 minutová thajská klasická masáž, 4x 60 minutová thajská aromatická olejová masáž, 1x 30 minutová masáž nohou, 6x volný vstup na 60 minut do Wellness Centra Top Hotelu Praha - před nebo po masáži

Silver Card - jedná se o věrnostní přenosnou VIP kartu s neomezenou platností. Karta zahrnuje 4x hodinovou klasickou thajskou masáž, 2x hodinovou aromatickou olejovou masáž a 3x hodinu využití služeb wellness (před nebo po masáži).

Masáže do domu - nemáte čas a nemůžete navštívit naše salony. Nevadí. Zavolejte nám a my k vám rádi přijedeme domů nebo do firmy. Masáže provádějí rodilé Thajky s bohatou praxí a certifikátem chrámové školy Wat Pho. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Od hodinové masáže celého těla až po dvouhodinovou olejovou masáž s aromatickými oleji, která blahodárně zapůsobí na vaše tělo i duši.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18337 (novesluzby.cz#21906)


Diskuze a zkušenosti

Marcela K. | 06.11.2010 21:29
Tip na darek Ja nakupuju vetsinu darku pres internet, clovek ma cas si vybrat a hlavne je to o dost levnejsi. Letos jsem poridila hned nekolik voucheru na www.zapakatel.cz - nabizi poukazky na ruzne zbozi a sluzby s fakt velkou slevou a to se mi vzhledem k zalostne financni situaci dost hodi:o)

Filip | 24.11.2010 08:52
Dárek Co se týče dárků, jsem celkem konzervativní, takže to bude tradičně Wobenzym pro mámu a Tullamorka pro tátu. Ať jim zdraví slouží:) Btw máma je po krátce operaci, tak už proto wobenzym:)


Přidat komentář