Služby vizážistů

Máte před sebou významnou akci a potřebujete skvělé nalíčení? Nebo si jen nevíte rady s tím, jak se líčit v běžném životě? Navštivte vizážistu, který vás zkrášlí, poradí, jak se o sebe starat a doporučí vám vybrané produkty.

Změnit vizáž může každý

V posledních letech se staly velmi populárními pořady,** kde se mění image**. Pokud se mění oblečení, tak je dominantou právě ten oděv. Když se změní účes, tak se upraví vlasy, které orámují obličej. Ale ten, kdo rozzáří vás obličej, je vizážista. Správnými barvami, krášlícími produkty a zdůrazněním pěkných rysů s potlačením nedokonalostí se docílí atraktivního vzhledu, kdy si vás ve společnosti všimnou cizí lidé, ale i doma překvapíte a ožívite třeba svůj lehce rutinní vztah. Partner si vás všimne, vaší krásy a bude si všímat, že okolí o vás má zájem a bude si vás hýčkat. Vydejte se tedy k vizážistovi. Co vás čeká a kdy se vizážistické služby využívají?

Kdy vám vizážista pomůže?

Existuje několik příležitostí, kdy byste se měla obrátit na vizážistu. Jedině ten totiž pozná, co vám sedne. Nemusí se to ale týkat jen vás. Pokud pořádáte akci, kde potřebujete mít upravené hostesky či modelky, tak vyhledejte vizážistu rovněž. Ten nejlépe poradí, co je třeba, ale také se přizpůsobí vašim požadavkům samozřejmě.

Líčení na svatby od vizážisty

Asi nejčastější důvod, kdy ženy vyhledají službu profesionála v líčení. Proč zrovna ve svatební den? Možná, že si říkáte, že to je zbytečná otázka. Přeci proto, aby byly nevěsty ve svatební den krásné, vypadaly dobře na fotkách a aby se líbily svému nastávajícímu. Proč se ale nelíbit již na promoci, při oslavě kulatin nebo jiné významné společenské události? Svatba je totiž něco posvátného. Nevěsta má být za princeznu s dlouhými šaty a tvářičkou jako panenka. Když se připravuje svatba, tak je to jedna z velkých událostí v lidském životě. Probíhá celý den (většinou), pořizuje se památka na celý život (fotografie a videa) a nevěsta musí být krásná vždy.

Barevná typologie od vizážisty

Vizážista vám** podle barevné typologie vaší pleti, očí a vlasů určí, co vám bude slušet.** Pomocí stínování vám může zeštíhlet obličej či jej jinak vytvarovat. Projasní vám pohled a vaše rty budou plnější. Hlavně, ale pozná, jak budete na fotografiích vypadat a proto vás nalíčí tak, abyste vypadala co nejlépe. Kvalitní vizážista totiž udělá zázrak a vy, i když třeba na fotkách nejste zrovna nejfotogeničtější, tak se na svatebních snímcích nepoznáte.

Vizážistu si rezervujte na svatbu raději více jak měsíc dopředu (záleží samozřejmě na jeho vytížení, proto je lépe se i půl roku před akcí dozvědět, jak má plné termíny). Okolo svatby je dost stresů, tak si je nepřidělávejte tím, že budete shánět někoho na poslední chvíli. Vizážistu můžete navštívit v jeho studiu, ale stejně tak může on se svým náčiním přijet za vámi. Nalíčí vás v klidu domova, nebo v jiném zázemí. Pokud chcete nalíčit i třeba družičky, tak o tom dejte odborníkovi vědět, ať se připraví třeba i se svým týmem.

Na svatbu** vás profesionál nalíčí slavnostně,** ale ne zmalovaně (pokud je dobrý). Nebojte se výrazných barev. Možná, že zezačátku pro vás bude váš vzhled trošku šok, ale dejte tomu pár chvil a uvidíte, že si zvyknete a budete si připadat krásná.

Líčení na focení od vizážisty

Nemusí se to týkat jen profesionálních modelek, ale i běžní lidé si chtějí udělat hezké profilové fotografie. Proto na tuto památku si pořiďte i výjimečný vzhled. Řekněte vizážistovi, na jakou akci daná fotografie je. Pokud se jedná o profilovou fotku do práce, tak se zvolí decentnější vizáž než na třeba svůdnou fotografii pro vašeho partnera.

Až se budete nechat dávat fotit, tak buďte v blízkosti vizážisty. Pokud se jedná o focení více modelek, tak je záhodno, aby byl vizážista neustále po ruce, kdyby bylo třeba upravit make-up. Jestli máte focení jen pro soukromé účely, tak vzdálenost mezi fotografem a vizážistou také zkraťte. Když pojedete nalíčená přes celou Prahu, tak se vám make-up trochu ztratí. Navíc potem se začnete opět lesknout a líčení vyjde vniveč. Nechceme tím říci, že služby vizážistů jsou plané, to určitě ne. Budete pořád vypadat dobře, ale pro fotografii, kde jste nasvícená, je třeba vypadat perfektně, protože světlo vše odhalí. Nejlépe je i zde mít vizážistu po ruce.

Líčení na módní přehlídky od vizážistů

Houf modelek potřebuje tým profesionálů, aby se postaral o jejich make-up. Zde se může experimentovat. Může se vytvořit dramatický a svůdný vzhled, ale stejně tak se může vytvořit bláznivý make-up s bláznivými aplikacemi a´la Lady Gaga. Až si budete objednávat vizážistu, tak si můžete nechat poradit. Pokud jste ale návrhář a vytváříte lehké modely, tak možná budete chtít jen decentní make-up. Řekněte to vizážistovi předem, aby si přinesl všechny potřebné odstíny a aby mu nezabíraly místo zbytečnosti.

Líčení na večírek nebo ples profesionálně

Máte před sebou významnou firemní akci nebo maturitní ples vaší ratolesti. Zaskočte před tím k vizážistovi. Ten vám poradí, co se vám bude hodit k šatům a co večerní osvícení unese. Na večerní párty můžete experimentovat, tak se nebojte dlouhých řas s kamínky či flitrových stínů a výrazných rtů.

Poradenské líčení a změna image

Pak tu máme ještě oblast ryze soukromou. Když chcete vypadat dobře. Chcete změnit líčení, konečně poznat, jaké barvy vám budou slušet nebo prostě jen chcete změnu, jak se to děje ve výše zmíněných televizních pořadech. Tak směle za odborníkem.

Kdy navštívit vizážistu?

Když si nejste jistá, jaké barvy se k vám hodí. Nebo jste třeba po úraze či kožní nemoci a nevíte, jak efekt postižené kůže eliminovat. Vizážista vám nejen pomůže s výběrem dekorativní kosmetiky a zkrášlí vás po povrchu. Poskytne vám cenné zkušenosti ze svého oboru. Nejen, že vám doporučí správný odstín make-upu, ale poradí i ten správný typ pro vaši pleť (krycí, hydratační, lehký apod.). Pokud máte tedy alergické reakce na tyto produkty, nebo i na oční stíny, řasenky a jiná krášlidla, tak navštivte vizážistu, který zná nejen charakteristiku produktů dostupných v běžné drogerijní síti. Jeho znalosti sahají i za horizont a má přístup ke značkám, které nejsou běžně známé, ale právě ty patří často mezi kvalitnější.

Nemyslete si, že návštěva vizážisty je zbytečná. Možná, že máte pocit, že si s líčením poradíte sama, ale jak poznáte, tak dekorativní efekt lze dovést k dokonalosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18416 (novesluzby.cz#22549)


Přidat komentář