Rybářské potřeby Brno

Rybaření patří mezi velmi rozšířené koníčky. Dnes dokonce chytá ryby stále více žen. Aby však bylo rybaření opravdu pohodové, je zapotřebí mít správné rybářské potřeby. Víte jak je vybrat a kde nakoupit?

Rybaření jako koníček

Mezi lidmi se stále drží názor, že rybaří jen tiší blázni. Tak to však vůbec není. Rybaření je koníček, který umí zázraky. Najdete zde klid, pohodu, odreagování se, ale i obrovské vzrušení. Pokud nevěříte, vyzkoušejte. Nemusíte si hned kupovat celostátní či svazovou povolenku. Stačí vybrat některý soukromý rybářský rybník a koupit si povolenku tam. Přitom její cena je nízká a chytání zábavné. Ještě budete potřebovat rybářské náčiní. Na vyzkoušení není třeba nic drahého a poradí vám zkušení odborníci v rybářské prodejně. Ale pozor, rybaření je opravdu návykové, a tak možná po jednom dni u vody budete chtít trávit i další víkendy s rybařením a nakonec se třeba stanete vášnivými rybáři, kteří budou rybařit na sladké i mořské vodě. A nejen to. Možná k rybaření přivedete i své kamarády či přátele, určitě poznáte další zapálené rybáře a možná, že nakonec bude chytat celá rodina.

Rybaření opravdu již dávno není doménou mužů. Je stále více žen, které se chlubí kapitálními úlovky. A navíc, sportovní rybář nutně nemusí ryby jíst. Mnohdy se chytá metodou, chyť a pusť. Tato metoda říká, že když rybu chytíte, tak ji zase vrátíte do vody. Samozřejmě ve výborném stavu a živou. K tomu jsou zapotřebí speciální pomůcky, kterou zakoupíte v rybářských potřebách. Tam také získáte řadu cenných rad.

Rybářské potřeby - Brno

Firma** DAEMONS CZ s.r.o.** je tradiční český výrobce rybářských potřeb, který nabízí vysoce kvalitní rybářské potřeby, a to již od roku 2005. Za tu dobu si firma získala důvěru nejen českých rybářů, ale i zahraničních. Navíc, od roku 2012 je firma DAEMONS CZ s.r.o. výhradním zástupcem firmy JAXON pro Českou republiku. Tak se podařilo skloubit vynikající nabídku české výrobní firmy s jedním z největších výrobců a prodejců rybářských potřeb v Evropě.

Hlavním těžištěm firmy DAEMONS CZ s.r.o. je výroba stojanů na pruty – tripodů, stojanů DAEMONS DOUBLE a SIMPLE, sklopných tyčových bójek pro označení lovného místa a výroba mnoha typů rybářských vidliček. Opomenout nelze ani výrobu padacích a kyvných číhátek a vyprošťovačů nástrah. To samozřejmě není vše. V nabídce je řada dalšího zboží, které je často připraveno na individuální přání zákazníka. Firma JAXON pak nabídku rozšiřuje o kompletní potřeby pro rybáře, ať již pro sladkovodní či mořský rybolov.

Nabídku firmy DAEMONS CZ s.r.o. najdete na internetové adrese www.daemons.cz. Sídlo firmy pak na adrese Poděbradova 276/99 612 00 Brno. Rybářské zboží si můžete objednat přímo na internetových stránkách firmy, kde je možné využít i řadu výhod a také, pokud rádi závodíte, zde najdete informace o rybářských závodech. Budete-li potřebovat rady či informace, pak můžete využít e-mailovou adresu** daemons@daemons.cz**, nebo telefonní čísla +420 549 212 444, +420 603 874 084. Na internetových stránkách najdete i řadu partnerů firmy** DAEMONS CZ s.r.o.**

Rybářské potřeby e-shop

Mnoho rybářů nakupuje raději rybářské potřeby v kamenných prodejnách. Ovšem v kamenné prodejně najdete vždy jen omezené množství zboží. A to je zvláště u rybářského sortimentu problém. Rybářský sortiment je totiž velmi široký. Najdete zde vše od oblékání, přes rybářské potřeby, až po bezproblémovou přepravu Stojánek malý pevnýrybářských potřeb, chycených ryb a také ubytování se na březích vod při chytání. Tedy různé stany, přístřešky, židle, lehátka a mnoho dalšího. Navíc rybářské potřeby se liší podle chytání ve sladkovodních a mořských vodách, podle druhu ryb, podle ročního období a samozřejmě i podle věku rybáře. Zapomenout nelze ani na nepřeberné množství krmení a nástrah. Zkrátka, rybářské potřeby v e-shopu nabízejí mnohonásobně širší nabídku. A pokud by vám něco přeci jen chybělo, můžete se podívat přímo do katalogu firmy JAXON a vybrané zboží vám bude individuálně objednáno a následně zasláno na vámi vybranou adresu.

Jak vybrat rybářský prut?

Rybářských prutů je celá řada. Navíc se liší podle mnoha kritérií. To znamená pro koho je prut, jaké ryby budete lovit, jaký materiál, jaká délka a samozřejmě důležitá je i cena. Všeobecně se dá říci, že rybářský prut by měl být lehký, pružný, dostatečně ohebný, vyvážený a měl by mít správné označení. V praxi to znamená, že** prut pro chytání** na přívlač by měl být dlouhý pro chytání na lehko 180 až 220 centimetrů a pro chytání na těžko 220 až 280 centimetrů. Pro muškaření by měl být prut dlouhý 250 centimetrů. Prut na plavanou pak v krátké verzi 180 až 200centimetrů, v delší verzi 250 až 300 centimetrů. Prut na položenou by měl mít od 250 do 450 centimetrů. Zapomenout však nesmíte ani na prohnutí prutu. To se značí písmeny A, B, C a D. Materiál se dnes používá opravdu špičkový. Najdete pruty sklolaminátové, grafitové, bambusové. A co se týká složení pak, skládací i teleskopické. Jak vidíte vybrat správný prut je opravdová věda. Navíc k prutu je zapotřebí dalších potřeb, proto je dobré věnovat pozornost jednotlivým** popisům prutů** i dalším doporučením, které e-shop nabízí.

Bez navijáku to nejde

Moderní rybaření se neobejde bez kvalitního navijáku. Ten nemusí být nutně velmi drahý. Pro začátečníka stačí levnější, ale kvalitní. Správný naviják musí mít Multiplikátor plynulý a lehký chod a kvalitní brzdu, která netrhá vlasec. Na prutu by měl pevně sedět. I navijáky se dělí podle typu chytání. V nabídce najdete naviják na muškaření, smýkací, s přední či zadní brzdou, nebo moderní multipikátory.

Výběr vlasce je věda

Perfektní prut, skvělý naviják, ale špatný vlasec znamená, že vám ryba prostě uteče. Proto je dobré orientovat se v nabídce a vybírat vlasec a jeho doplňky podle druhu ryby, kterou budete chytat. Sílu vlasce určuje právě chytaná ryba, barva by pak měla být nenápadná, ideální je průhledný vlasec. Novinkou jsou fluorescenční vlasce, které jsou pro rybáře výborně viditelné, ale ryba je nevidí. Pokud vybíráte** vlasec na dravce**, pak nezapomeňte, že dravá ryba vlasec bez problémů překousne, musíte tedy koupit i kvalitní návazec.

Na co nezapomenout

Rybář potřebuje samozřejmě i háčky. Ty jsou nabízeny v sadách i jednotlivě. Pro různé chytání je nutné mít speciální háčky. Pozor je nutné si dát na soukromých rybnících, kde jsou háčky předepsány. K vodě je nutné mít i splávky, signalizátory, obratlíky, vidličky, váhu či metr, podběrák a vezírek. Na soukromé rybníky i podložku pro chycenou rybu, kterou po přeměření či zvážení vrátíte zpět do vody.

Výběr rybářských potřeb v klidu domovaKlaště vykrajovací

Pruty, navijáky, stojany, třpytky, sonary, vybavení pro rybáře, rybaření, kaprařinu, přívlač, plavanou, feeder, sumcový rybolov, mořský program, muškařinu, chytání pod ledem, vidličky, prostě kompletní nabídka, která je tak široká, že v kamenném obchodě rozhodně nebude dostatek času si vše v klidu prohlédnout. Za to doma, u šálku kávy, či čaje, můžete prohlížet vybírat a zjišťovat, co nového rybářský svět nabízí. Nikdo vás nebude rušit a vy se vybavíte perfektními plně funkčními rybářskými potřebami.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18447 (novesluzby.cz#24087)


Přidat komentář