Rozvoz jídla a řeznictví Ústí nad Orlicí

Od nevidím do nevidím jste v práci, a když přijdete domů, tak byste byli vděčni za volnou chvilku? Místo toho rychle poklidíte a pouštíte se do vaření večeře či přípravy jídla na další den? Co si vychutnat skvělé jídlo, aniž byste museli stát u plotny?

A ani tak nemáme na mysli, že byste snad zašli do restaurace, hospůdky apod. Ostatně, taková každodenní návštěva restaurace, by Vás nejenže přišla na „pěkné peníze“, ale také byste ze svého volného času ukrojili více, než kdybyste se pustili sami do vaření. Spíše máme na mysli rozvoz jídel, kdy si můžete nechat na Vámi určené místo dovézt chutnou snídani, oběd i večeři.

Rozvoz jídla – zpestření opakujícího se domácího jídla

Každý, kdo doma vaří denně, či obden, ať už obědy, nebo večeře, nám dá jistě za pravdu v tom, že mnohdy nejde ani tak o samotné vaření, ale spíše neustálé vymýšlení nových pokrmů. Nakonec to skončí v té fázi, že se vaří stále dokola určitý počet jídel. Jídla jsou sice chutná, za ty roky praxe, ale je to již trochu nuda, nemyslíte? Díky** rozváženému jídlu** se budete moci těšit hned z několika výhod. Nejenže ušetříte čas, ale také si od vaření odpočinete v tom směru, že Vaše myšlenky nebudou soustředěny na vymýšlení, obměňování zavedeného jídelníčku. Vyzkoušíte-li alespoň na čas chutné rozvážené jídlo, pak můžete také načerpat inspiraci a dodat Vašemu stravování jiný směr. Uvidíte, že nejen Vy, ale i ostatní strávníci v rodině, uvítají příjemnou změnu.

Rozvoj jídla, řeznictví - Ústí nad Orlicí

Rozvozem chutného jídla se v okrese Ústí nad Orlicí zabývá firma Jan Myšák. Objednat si můžete dovážku snídaně, oběda, večeře, a to na Vámi požadovanou adresu i stanovenou hodinu. Co Vás jistě potěší, je informace o rozvozu jídla zdarma, bydlíte-li v obci České Libchavy, či jste od ní vzdáleni maximálně do 30 km. Firma Jan Myšák také nabízí zajištění pracovních školení, večírků a prezentací firem. Pro tyto příležitosti má k dispozici útulné prostředí poloroubené chalupy v Orlických horách, kde je i prezentační místnost s potřebným vybavením. Ubytovací kapacita chalupy je 30 osob. V neposlední řadě si můžete u pana Myšáka zakoupit čerstvé a kvalitní maso. Zabývá se také provozováním řeznictví - prodejem masných výrobků, více viz** http://www.jidelna-mysak.cz**.

Připojujeme adresu:

České Libchavy 54, 561 14 České Libchavy

** ** tel.: +420 775 985 148

** ** e-mail: jidelnaceskelibchavy@seznam.cz.

Komplexní zajištění stravování v podniku

Máte firmu, která čítá několik zaměstnanců, či dokonce desítky pracovníků? Jaké benefity jim poskytujete? A jak to máte vyřešené v oblasti stravování? Poskytujete jim „jen“ zákonné přestávky na oddych a jídlo? Jak pak přestávku zaměstnanci tráví? Jen tak lelkují, hltají u pracovního stolu připravenou svačinu z domu, nebo vyráží do nejbližší prodejny s potravinami? Nechtěli byste zaměstnancům poskytnout příjemný benefit v podobě možnosti firemního stravování? Budou si tak moci pochutnat, dle Vašeho provozu, na snídani, svačině, teplém obědě i večeři. O kvalitní pracovníky je nouze, tak si jistě zaslouží i nějakou tu péči z Vaší strany navíc. Uvidíte, jak budou reagovat, přijdete-li s touto nabídkou.

Není závodní stravování jako závodní stravování

Nejste zrovna příznivci klasického závodního stravování? Možná máte „zakódované“, že závodní stravování nemá co společného s chutným jídlem, hlavním smyslem je jen zaplnit žaludek. Závodní stravování Vás však může i příjemně překvapit, vyberete-li si tedy jídelnu, které jde spíše o spokojený žaludek, kdy budete mít „v bříšku, jako v pokojíčku“. Na takové domácí jídelny narazíte i u nás. Žádné opakující se jídla, kdy již dopředu víte, co bude v který den, aniž byste se podívali na jídelák. Mezi domácími jídelnami najdete i takové, které se snaží nabídnout různorodost kuchyně, kdy si bude moci pochutnat každý, ať už preferuje ryze českou kuchyni, nebo mexickou, čínskou, maďarskou. Mnohdy se můžete těšit také na tematické týdny, zaměřené například na zabijačkové speciality, zvěřinové hody aj.

Rozvoz jídla nejen do firem

Že nemáte firmu, tudíž ani nemůžete uvažovat, že byste mohli využít služby v podobě zajištění a rozvozu jídla? Rozváženého chutného, teplého jídla se však vzdát nemusíte. Rozvoz jídla je mnohdy nabízen i pro jednotlivce. Zájem o rozvážené pokrmy mezi jedinci stoupá. Rozvážené jídlo si objednávají, jak mladí, tak staří. Mladí, výdělečně činní, nemají tolik volného času, aby vařili, či neměli možnost se zatím vaření naučit. Maminky na mateřské a rodičovské dovolené jsou rády, že stíhají péči o potomky, domácnost a na vaření mnohdy nemají ani pomyšlení. Osoby podnikající doma, kde mají svoji kancelář, si nemůžou dovolit, aby ze svého drahocenného času ukrojili půlhodinu, či více nad vyvářením pokrmů. Seniorům se nevyplatí, aby si vařili jen pro sebe, či jim jejich zdravotní stav neumožňuje, aby stáli u sporáku v kuchyni. A takto bychom mohli pokračovat dál. O dovezení chutného jídla, tak může uvažovat prakticky každý, nehledě na to, zda se jedná o jedince, rodinu, nebo majitele menší, či větší firmy.

Od polévky po dezert

Vedle úspory času, se také můžete těšit na kompletní menu. Pokud sami v týdnu vaříte, tak nejspíš uděláte „jen“ jeden chod. O víkendu je přeci jen času více, tak přidáte i polévku, případně také upečete koláč, řezy, buchtu apod. Kompletní menu si však díky rozvozu jídla, můžete užívat každý den, a to včetně vynikajícího dezertu, který je tou pravou sladkou tečkou na závěr. Stačí si k němu uvařit již jen horkou, lahodnou kávu, či voňavý čaj a gurmánský zážitek může začít.

Čerstvé kvalitní maso na Váš stůl

Možná jste se sami setkali s tím, že nabídka mas v prodejnách, není vždy dostačující, nebo se Vám moc nezdá kvalita samotného masa, které je k dispozici v chladících pultech. Snad ani nebudeme otevírat kauzu „přelepování doby spotřeby“, která je poslední dobou velmi aktuální. Jenže, jak pouhým okem poznáte, že maso, které držíte v rukou, je čerstvé a nemělo se již spotřebovat? Je ve fólii a jen těžko ho z ní můžete vyndat, abyste si ho prohlédli, přičichli k němu apod. A tak se spoléháte na vizuální dojem masa, alespoň těch částí, které vidíte a již na zmíněnou etiketu, která hovoří o datu spotřeby. Spoléhat se a riskovat, že se Vám do rukou dostane nekvalitní, či zkažené maso, však nemusíte.

Kvalitní řeznictví nabízí čerstvé maso

A rozhodně již nemusíte ohrozit to nejcennější, co máte, Vaše zdraví. Vzpomeňte si na „staré dobré časy“ a zajděte do specializovaného řeznictví, kde si můžete maso, jak prohlédnout, tak k němu přivonět. V kvalitním řeznictví nic neriskujete. S řezníkem se také můžete domluvit, že Vám na určitý den připraví určitý kousek masa, budete-li například plánovat pohoštění, narozeninovou akci aj. Ne vždy totiž může být například maso na dobrý, poctivý gulášek, k mání zrovna v den, kdy budete potřebovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18419 (novesluzby.cz#22578)


Přidat komentář