Prodlužování a zahuštění vlasů, rasta copánky Prostějov

Ráda byste se pyšnila dlouhými, hustými, lesklými vlasy, ale příroda Vám takové nenadělila? Není potřeba zoufat. Naopak, Váš sen si můžete prakticky kdykoli splnit a těšit se z proměněné vizáže a obdivných pohledů.

Nechte si vlasy prodloužit, nebo udělat zajímavý** rasta účes**, se kterým budete naprosto odlišná :)

Prodlouzene vlasy, umele vlasy, krasne vlasy, dlouhe vlasy

Kde je možné si nechat vlasy prodloužit

Prodlužování vlasů získává více a více na oblibě, a to díky velkému množství spokojených zákaznic, kvalitě vlasů, a také tím, že prodloužení vlasy rozhodně neničí.

Jak si vybrat salon, kde se svěříte do rukou kadeřnice, aby Vám vytvořila nádhernou dlouhou hřívu? Pokud si zadáte na internetu slovní spojení** prodloužení vlasů** nebo** prodlužování vlasů**, vyjede Vám nespočetné množství odkazů. Zdá se tedy, že je nemožné zvolit si takový kadeřnický salon, který by byl lepší než ten druhý.

Poradíme Vám však, jak jednoduše si vybrat.

Jste z** okolí Prostějova**, chcete prodloužit vlasy, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně? Nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na paní** Barboru Greplovou**. Paní Greplová nabízí prodlužování vlasů metodami EUROLOCKS (speciální měděné ringy) a páskovou metodou PERFECTRESS. Dále si můžete vlastní vlasy nechat zregenerovat a narovnat Brazilským keratinem BEOX, který je novinkou v České republice, nebo vlásky zregenerovat bez narovnání relaxační procedurou** EKS REKONSTRUKT** – mořský keratin a kolagen. Kromě kadeřnických služeb si v salonu můžete nechat upravit či nabarvit obočí, nabarvit řasy, provést trvalou na řasy, nebo opečovat obličej a dekolt galvanickou žehličkou, či** relaxační masáží** atd. Nabídka jejích služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete paní** Greplovou** kontaktovat na telefonním čísle 775 586 685. Osobně lze paní Greplovou navštívit na adrese** Kadeřnictví Daněčková, Dolní 79 Prostějov**. Více na http://www.prodluzovani-prostejov.cz/

Tipy, jak si vybrat salon zabývající se prodlužováním vlasů

  • V prvé řadě si zjistěte, zda ve městě, kde bydlíte, jsou salony, jež se zabývají prodlužováním vlasů. Obecně je lepší volit salony z větších měst, kde je logicky širší konkurence a tudíž se jednotlivé salony musí opravdu snažit, aby získaly zákaznice, které budou s jejich péčí a službami spokojené. Případně si vyberte salon, kde se daná kadeřnice školila v profi studiu, větším městě apod.
  • Zajímejte se, jaké metody prodlužování daný salon používá. V případě, že nabízí hned několik metod a sleduje nové vlasové trendy, poznáte tímto způsobem velmi rychle.Prodlouzene vlasy, umele vlasy, krasne vlasy, dlouhe vlasy
  • Má daný kadeřnický salon internetové stránky? Má je aktualizované? Popisuje jednotlivé metody prodlužování? Má galerii fotek zákaznic před a po prodloužení? Jsou na jejich internetových stránkách také recenze zákaznic? Toto vše Vám také hodně napoví o příslušném salonu.
  • Nabízí salon osobní konzultace? Jak moc se Vám kadeřnice věnuje, je ochotná, vysvětluje postup prodloužení?

Metody prodlužování vlasů

Chtěla byste mít své** vlasy husté a dlouhé**, aniž by kdokoliv poznal, že máte vlasy prodloužené, a aby metoda aplikace neničila vaše vlastní vlasy a nebránila jim v jejich růstu? Ideálními metodami jsou metoda EUROLOCKS – což jsou malé měděné spoje, které vlasy nijak neničí, vlasy netrhají, vlastní vlasový pramínek, na který je nový pramen připevněn není příliš tenký, aby nedošlo k jeho vytrhnutí, jak se velmi často stává u keratinových metod. Sundání těchto ringů speciálními kleštěmi nikterak nenaruší vaše vlasy, vlasy naopak pěkně zdravě rostou. Další velmi šetrnou metodou jsou** vlasy na pásky PERFECTRESS**, které jsou výborné zejména pro částečné doplnění účesu, nebo i při plném zhuštění a prodloužení pro velmi jemné a slabé vlasy, vlasové pásky se lepí speciálním lepidlem či lepicí páskou. Tyto vlasy jsou ideální například i pokud chcete vlasy prodloužit pouze v rámci nějaké speciální příležitosti jako je svatba či ples. Ale jsou vhodné samozřejmě i pro** dlouhodobé nošení**.

Výběr vlasů a jejich odstínu

Velmi důležitá je konzultace před aplikací v salonu, která je samozřejmě zdarma. Pracujeme zejména s vlasy pocházejícími ze střední Evropy, které jsou velmi kvalitní, vydrží dlouho krásné a jsou nejpřirozenější pro nás Evropanky. Je nutné přihlédnout na strukturu strukturu vlasů, můžete mít vlásky vlnité, jemně vlnité, rovné, ale také vybíráme vlasy podle jemnosti vašich vlastních vlasů, i světlejších typů je většinou potřeba jemnějších vlasů u tmavších to bývají pevné tvrdší vlasy. Vlasy na metodu eurolocks jsou připravovány výhradně z panenských – tzn. nikdy nebarvených zdravých vlasů a dále pak upraveny na váš odstín. Šetrné melírování a odbarvení na blond odstíny není žádný problém, musíte ale přihlédnout k tomu, že odbarvené vlasy, díky vyplaveným pigmentům, které jsou stavební látkou vlasu, potřebují větší péči, aby byly dlouho krásné. Další možností jsou vlasy kazašské, latino, nebo brazilské – zde jsou možnosti krásných vln i 3D vln spirál atd. Všechny vlasy nabízené v salonu jsou kvalitní, pečlivě vybrané a vydrží vám i několik let krásné a zdravé.

Rasta copánky, open rasta, pseudo dredy

Chcete se odlišit od ostatních? Je spousta možností materiálů a stylů, klasické copánky různých barev a materiálů, otevřené copánky, či umělé dredy a budete mít originální účes.

prodlouzeni ras, vlasu

Cenová relace prodlužování vlasů

Přesná cena se odvíjí podle počtů pramenů, délky a také zda je nutné vlasy tónovat či melírovat a také jakou kvalitu vlasů si vyberete. Orientační ceník naleznete na stránkách salonu, ceny se snažíme udržovat velmi nízké a zpřístupnit tak službu všem ženám.

Brazilský keratin BEOX

Brazilský keratin BEOX je novinkou v regeneraci a narovnání vlasů. Jedná se o velmi** kvalitní vlasovou kúru** bez formaldehydu, která zanechá Vaše vlasy krásně jemné, lesklé, rovné a zdravé až po dobu 4 měsíců. Vlasy si navíc na rozdíl od ostatních brazilských keratinů můžete již tentýž den umýt, natočit, či sponkovat, lakovat, prostě vše co vás napadne a nemusíte čekat 3-4 dny, jako je to u většiny ostatních keratinových kúr. Služba je opět za velmi příznivé ceny, které jinde neuvidíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18370 (novesluzby.cz#22167)


Přidat komentář