Přívěšky ve znamení zvěrokruhu

Jakýkoliv přívěsek je nádherným šperkem, který dává okolí najevo, co se nám líbí. Jsou ozdobou našich dekoltů. Dekolt je místo, kam u žen ulpí každé mužské oko, ale i ženy se na mužskou hruď velmi rády dívají.

Pokud si ozdobíme dekolt řetízkem s přívěskem našeho znamení, okolí ihned vidí, jakého jste znamení. Nemusíte jim tak říkat, v jakém jste narozeni.

Často se zamýšlíme nad tím, proč se velmi mnoho lidí zajímá, v jakém znamení jsme narozeni. Je to jednoduché. Podle znamení se dá poznat, jaký jste člověk. Znamení zvěrokruhu se opravdu nemýlí i přesto, že se snažíme některé naše nedostatky zakrývat. Proto pokud jste na své znamení hrdi a rádi dáváte najevo své schopnosti, je koupě přívěsku ve znamení zvěrokruhu, tím nejlepším řešením. Mnoho lidí potom posoudí vaši povahu mnohem rychleji. Dokonce i v mnoha zaměstnání lpí na to, v jakém znamení jste narozeni. Je to vaše vizitka, proto aniž bychom museli komukoliv něco vysvětlovat, postačí pouze malý přívěsek na vašem dekoltu.

Druhy přívěsků ve znamení zvěrokruhu

Přívěsky ve znamení zvěrokruhu si můžeme vybírat podle druhů provedení, ale také podle materiálu. Vždy si vybíráme takový materiál, který nám bude zcela vyhovovat. Je to hlavně také proto, že i když se nám líbí třeba zlato, můžeme být na něj alergičtí. Ale dnes si můžeme vybrat z mnoha materiálů, kterých jsou na našem trhu veliké množství. A také různé nádherně propracované přívěsky ve znamení zvěrokruhu jakou jsou:

  • Zlaté přívěsky – jsou velmi známé a oblíbené.  Dáváte jimi najevo luxus a svou dokonalost.

Zlato -  může být žluté, ale i bílé. Je velmi odolné, elektricky i tepelně vodivé a nepodléhá korozi. Je to poměrně drahý kov.

  • Stříbrné přívěsky

*Stříbro *** – je ušlechtilý bílý kov, velmi oblíbený. Má největší tepelnou i elektrickou vodivost.** **

  • Chirurgická ocel – je velmi tvrdý a odolný materiál. Nepodléhá korozi ani oděrům a nevyvolává alergickou reakci. ** **
  • Titanové – vyjadřují stálost a trvalé pouto. Jsou velmi tvrdé a proto tvarově stálé.
  • Přívěsky vykládané křišťály – další velmi oblíbené přívěsky, které jsou cenově dostupné pro každého. Swarovski křišťály a jejich přívěsky jsou neodolatelně krásné a velmi oblíbené, díky jejich dokonalosti.
  • Přívěsky vykládané diamanty – tyto přívěsky jsou sice velmi skvostné, ale cenově dostupné jenom určité skupině lidí. Napovídají o nepřekonatelném luxusu.
  • Přívěsky ve znamení zvěrokruhů podle kamenů – tyto přívěsky dokážou léčit vaše tělo i duši. Může si je pořídit kdokoliv z nás.

Co o nás vypovídají naše znamení

Dokonalý přívěsek ve znamení zvěrokruhu je také vhodné vkládání z různých léčivých kamenů, které jim pomáhají dodávat energii. Tyto přívěsky s léčivými kameny si můžete nechat udělat také na zakázku. Pokud toužíte tyto kameny mít zabudované třeba ve zlatých nebo stříbrných přívěscích. Které kameny vám vyhovují v přívěscích ve znamení zvěrokruhu.

Beran – je ohnivé znamení. Lehce ho rozhněvá, ale zase velmi rychle se uklidní. Jejich nevýhodou je, že jsou velmi upřímní, což se mnoha lidem nelíbí. Rádi se baví, mají cit pro hudbu a jsou oblíbení. Co se týče podnikání, jsou dobrými v oblastech nemovitostí a finanční sféře. Harmonii nacházejí u Střelce a Lva. Velmi se k nim hodí přívěsek z Karneolu.

Býk – jejich dominancí je síla a energie a proto jsou tvrdí a neústupní. Jsou velmi úspěšní v inženýrství, účetnictví, stavitelství ve všech mechanických oborech. Nejlepším spojením je se Štírem, Pannou, Beranem a Kozorohem. Vhodným přívěskem z kamene je Achát.

Blíženci – mají kladnou i zápornou tvář. Velmi často vzplanou pro lásku, ale zase tak rychle ochladnou. A to jim dělá v životě veliké problémy. V podnikání se ubírají v mnoha směrech. Jsou dobrými spekulanty, organizátoři a obchodníci. Hodí se k nim znamení Váha, Vodnář, Střelec. Kámen ve tvaru přívěsku je Tygří oko.

Rak – milují teplo rodinného krbu, ale na druhou stránku jsou velmi oblíbenými ve společnosti na různých cestách. Mají obrovské nadšení pro věc, proto jsou velmi úspěšní ve všech směrech. Bývají schopnými vědci, učiteli, právníky i politiky. Mají rádi kvalitu a poctivost. Hodí se k nim Kozoroh, Ryba, Štír a Váhy. Přívěsek z kamene Ametyst.

Lev – Je to velmi výrazná osobnost, sebejistý a sebevědomý. Mají silné ambice, velkomyslnost a idealismus. Ovšem je také velmi panovačný, pyšný a pohodlný. Nenechávají si mluvit do života. Jsou dobrými právníky, podnikatelé nebo vedoucí pracovníci. Mají rádi pozornost na svou osobu. Hodí se k nim Beran, Rak, Panna, Lev.  Přívěsek s kamene Chryzolit nebo Kočičí oko.

Panna – jsou velmi kritičtí, ale i v určitých směrech tolerantní. Ovšem v manželství často neuspějí díky jejich věčné nespokojenosti. Bývají z nich velmi dobří právníci, návrháři i redaktoři. Hodí se k nim Panny, Ryby, Býci a Kozorozi. Vhodný je přívěsek s kamenem Safír, Achát, Jaspis.

**Váhy***-* jsou spravedliví a harmoničtí. Velmi dobře zjistí jakékoliv podvody a neupřímnost. Nedají se zmást a jsou velmi přátelští. Jsou velmi dobrými vyjednavači, v charitativních oblastech, vědci a diplomaty. Ideálním spojením je Beran. Ale také Lev, Vodnář a Střelec. ***Doporučuje se přívěsek z kamene Magnezit.***

Štír – Mají mnoho spojeného, jako znamení Rak, ovšem v některých věcech jsou agresivnější a nekompromisní. Jsou velmi úspěšní, protože dokážou jít tvrdě za svým cílem. Bývají velmi úspěšní jako ředitelé, vyšetřovatelé, právníci. Hodí se k nim Ryby a Raci. Kámen ve tvaru přívěsku je ideální Hematit.

**Střelec***–* jsou velmi pracovití, zbrklí a náladoví, ale pořádkumilovní. Jsou velmi úspěšní v cestovních sférách a finančních, ale také v mechanických a vědeckých oborech. Velmi se k nim hodí Beran, Střelec, Váhy a Blíženec. ***Nejvhodnějším kamenem v přívěsku je Ametyst, Tyrkys nebo Safír.***

Kozoroh – jsou buď optimisté, nebo pesimisté. Jsou velmi dobrými účetními, právníky, ekonomy nebo manažery. Je to tím, že Kozoroh je velmi vnímavý obzvlášť, co se týče peněz. Hodí se k nim znamení Beran, Býk nebo Panna. Kámen ve tvaru přívěsku je velmi ideální Rubín, Jaspis, granát.

Vodnář – je sebejistý a extrémista. Pokud ovšem na sobě nebudou hodně pracovat a propadnou lenosti, je s nimi těžké pořízení. Velice dobře se hodí na právnické věci, také konstruktéři nebo vynálezci. Hodí se ke znamení Lev, Váhy nebo Blíženci. Kámen v přívěsku je ideální Jaspis.

Ryby – jsou nesobečtí, citliví, spolehliví a upřímní. Hodí se do všech druhů státní správy, nebo jako přírodovědci a chemici. Nejvíce se k nim hodí Ryby, ale také Štír, Panna nebo Rak. Přívěšek s kamenem Ametyst.

Přívěsky ve znamení zvěrokruhu se dají vybírat také podle tvaru provedení. Nejčastěji to jsou destičky, ale můžeme si vybrat také ovál, list nebo jako přímého tvaru daného znamení. Nejkrásnější jsou také v podobě čínského písma, které jsou dnes ve velké oblibě. Přívěsek je nádherný šperk, ovlivněný námi samotnými. Jaký druh si vybereme, záleží pouze na nás. Ovšem neměli bychom zapomínat, žetím však také dáváme okolí najevo, náš vkus i styl. Přívěsek by měl podtrhovat nejen vaše znamení, ale hlavně vaši dominantnost, nebo úplný opak.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18374 (novesluzby.cz#22211)


Přidat komentář