Petardy na Silvestra - online

Blíží se Silvestr! V tento den se spousta z nás setkává, aby spolu oslavili příchod Nového roku. Je to jeden z nejveselejších dnů v roce. Každý si přeje něco nového a dává si různé předsevzetí.

K tomu, abychom však oslavili tento den a vstoupili do Nového roku s plnou parádou, nesmíme zapomenout na různé petardy a ohňostroje.

Dodávají tomuto dni nesmírně nádhernou atmosféru. Dnešní trh je těmito petardami silně přesycen a bohužel ne zrovna kvalitními. Proto, abychom skutečně koupili ty správné petardy, které skutečně prošli bezpečnostními zkouškami, je musíme kupovat pokud možno v ověřených prodejnách. Nejlepším a nejkvalitnějším možným řešením je také pomocí různých online obchodů. Proč je tohle řešení tak dobré a jaké možnosti nám tento typ nákupu nabízí.

Proč nakupovat petardy prostřednictvím online eshopů

Důvodů je spousta. Každý online obchod nám dává možnost těchto výhod:

 • Čas – Nemusíte dojíždět do obchodů třeba i desítky kilometrů. Pomocí internetu nakupujete v pohodlí svého domova.
 • Peníze – Můžete si vždy vybrat podle svým finančních možností. Ale také, je v těchto online obchodech spoustu možných slev.
 • Komunikace – Kdo z nás velmi rád touží vysvětlovat stále dokola, co potřebujeme nebo si představujeme? V online obchodech se můžete mnohem více a v klidu dozvědět spoustu věcí, pomocí e-mailů nebo telefonicky.

Jaké jsou možnosti dodání - petardy na Silvestra

Jednou z neuvěřitelných výhod online obchodů a eshopů je ta, že je vám zboží doručeno přímo domů. Ale také můžete platit pomocí platebních karet a dobírkou. U některých je také možnost dopravy zdarma, pokud ovšem při objednávce dovršíte určenou částku. Doba dodání se vždy ve většině případů pochybuje do 48 hodin.

Slevy na petardy

Kdo by z nás v dnešní době nechtěl nějaké slevy? Ano také u petard, je možná sleva. Proto je vždy dobré sledovat i této možnosti. Není to zboží, které by bylo nějak poškozené. Tyto slevy se většině případů dělají v době různých svátků nebo také po nich.

Stálá nabídka nového zboží - petardy novinky

Každý takovýto obchod vám nenabízí pouze výhody typu času, peněz komunikace, ale také máte neuvěřitelnou možnost mít stálý přehled o nabídkách nového zboží. Což je velmi výhodné z mnoha  důvodů. Nemusíte stále jezdit do kamenného obchodu a můžete si díky online obchodu se vším obeznámit z pohodlí domova.

Jaké nabídky petard nám online obchod nabízí

Online obchody nám mohou nabídnout úplně stejné sortimenty, jako kamenné obchody a mnohdy mnohem víc. Jaké jsou možnosti:

 • Dětské pyrotechniky- Pokud chceme udělat radost dětem, je velmi dokonalá tato volba. Je to druh pyrotechniky, která znázorňuje různé druhy zvířátek. Jsou to například barevné fontánky, vosičky, trojúhelníky, motýlci a mnoho dalších barevných efektů.
 • Petardy v levné cenové kvalitě – Jsou to petardy v provedení od 10 do 100 kusů. Jako například petardy škrtací, řetězové, papírkové a mnoho dalších. Jsou také v různých barvách a možnostech dodávat krásný a jednoduchý efekt.
 • Rakety – Tento druh se dodává nádhernou atmosféru, ve formě různých mix efektů.
 • Fontány – Vyznačují se nádhernou atmosférou ve formě většinou od 4 a více barev a dekorací. Jako jsou například rybky atd.
 • Rotující efekty – Tyto druhy jsou zcela excelentní. Je to podloženo tím, že zobrazují různé motivy jako například slunce, slunečnice a další.
 • Kulové pumy – Jsou to efekty s mixem. Tyto typy vytvářejí nádherné siluety různých květů.
 • Airsoft Panitbal -  Je to určené zejména pro příznivce různých her typu airssoft a panitbal.
 • Petardy – dělobuchy – Je to kategorie se světelným a zvukovým efektem. Jsou to například petardový koberec, mini pirát, španělské mušky a nebo megatřesk. Samozřejmě i těchto výrobků je spousta druhů.

Online obchod vám může také nabídnout různé sestavy - petardy

Ohňostrojové sestavy -  Tyto sestavy jsou sice o něco dražší, ale mnohem efektivnější a jak se říká, máte vše v jednom. Sestava je většinou propojena a nalepena na pevnou podložku, aby fungovala na jedno zapálení. Tyto sestavy většinou obsahují skoro všechny možnosti efektů.

Sety -  Zakoupením setů rozzáříte oblohu různými druhy. Tyto se většinou skládají třeba z řetězových petard, mega petard, skřítků, jednoduchých petard a malého šogunu. Tento typ se nazývá bezhlavý rytíř. Je ovšem mnohem více možností výběrů.

Komponenty – Komponenty jsou z jedněch nejkvalitnějších a z velmi, mnoha extra možnostmi. Jako jsou například stříbrná kometa přecházející v mnohobarevné kytice, zlatá vrba, miny s třpytivým chvostem, práskavé miny a zlatá vrba s práskavými hvězdami a mnoho dalších skvělých efektů. Jaké jsou většinou názvy? Tak třeba:

 • Žabák-  obsahuje barvy mořskou modrou praskavou s červenou, žlutou a růžovou barvou.
 • Bílý tygr – obsahuje barevnou fontánu + 9 ran+ barevné hvězdy s krekem.
 • Mafián -  skládá se z červené komety do červené stroboskopické vrby, zelená kometa do zelené stroboskopické vrby, stříbrná kometa do stříbrné stroboskopické vrby + krekové vrby.

Tyto komponenty mají spoustu druhů. Určitě si všichni rádi vyberete to, co se vám bude líbit.

Co si budeme povídat. Těchto možností je prostě neuvěřitelná škála. Třeba takové turbo šlehy, ohnivý čmelák, kolekce dýmových granátů s explozí nebo třeba raketový motor.

Jaké se dělí petardy podle bezpečnosti

 • Třída 1 – Jsou to produkty většinou pro děti. Jako například prskavky, kapsle do pistolí, malé tyčinky s barevnými plamínky a spousta dalších.
 • Třída 2 – Možný prodej je pouze pro osoby od 18 let. Jsou to kulové pumy, petardy, fontány atd.
 • Třída 3 – Je určená pouze pro osoby proškolené vlastnící průkaz pro odpalovače.
 • Třída 4 – Je určená pouze osobám s třídou 3 a na základě povolení Českého báňského úřadu.
 • Třída TO a T1 – Pro technické účely.

Je spousta tříd, které jsou však už pouze určené pro profesionály. Tyto další typy nejsou volně prodejné pro lidi, bez kvalifikace a proto je nebudeme dále rozebírat.

Doplňky k odpalování - petardy

Je spousta druhů pomocných doplňků, které vám pomohou udělat ten dokonalý efekt. Bez těchto doplňků spousta pyrotechniky ani nemůže fungovat.

Co vám ještě může online obchod s pyrotechnikou nabídnout

Jednou z velmi kvalitních nabídek je, že jsou zároveň k určitým produktům ukázky videí. Je to veliká výhoda v tom, že můžete vidět efekty různých petard a ohňostrojů, než se rozhodnete cokoliv koupit. To se vám v kamenném obchodě stát nemůže. Je to totiž nereálné. Díky tomuto „ přepychu“ si můžete každý vybrat to, co se vám líbí.

Šampaňské, setkání s přáteli, veselí a ohňostroje jsou nejkrásnějším dnem v roce hlavně pro nás dospělé. Loučíme se, ze starým rokem a těšíme se rok nastávající. Dáváme to najevo vždy nádherným osvětlením noční oblohy ve formě různých pestrobarevných efektů. Proto bychom měli dávat veliký pozor, kde pyrotechniku kupujeme. Chceme přeci do Nového roku vstoupit hlavně zdraví a šťastní. Proto nikdy nezapomínejte nakupovat petardy, ohňostroje pouze v ověřených online prodejnách nebo v kamenných. Šťastný Nový rok vám všem!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18349 (novesluzby.cz#22020)


Přidat komentář