Permanentní make-up - Ostrava

Pokud vás nebaví se denně líčit, tak řešíte problém, jak vypadat pořád upraveně a pěstěně. Zkuste metodu permanentního make-upu, kdy nemusíte vždy jen vypadat nalíčeně, můžete jen zvýraznit určité partie či opravit drobné nedostatky.

Permanentní make-up Ostrava

Jste-li z okolí Ostravy, máte zájem o permanentní make-up, peeling,radiofrekvenci,nebo kosmetiku, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně? Nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na paní Kateřinu Rosandićovou . Paní Kateřina Rosandićová nabízí vystínování obočí,vybarvování, nebo vystínování rtů až po optické zahuštění řas.Nabídka jejich služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně s dlouholetou praxí a přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete paní Kateřinu Rosandićovou kontaktovat na telefonním čísle** 777008203** a osobně lze paní Kateřinu Rosandićovou navštívit na adrese 28.října 209, Ostrava - Mariánské Hory,70900
Více na http://www.rosandicova.sluzby.cz

permanentní make-up očních linek

O metodě permanentního make-upu

Permanentní make-up není klasické tetování, které běžně známe. Protože se pracuje na obličejí, kde je pokožka jemnější a citlivější, tak se tomu přizpůsobila i metoda. Barvivo je zcela na přírodní bázi, tudíž nijak nedráždí vaši pokožku a to ani v případě, že běžně máte alergické reakce na dekorativní kosmetiku. Z tohoto důvodu proto některé ženy volí permanentní make-up, protože jim běžné líčení nevyhovuje a rozmazává se.

Make-up se aplikuje do svrchních vrstev pokožky, tudíž zásah tolik nebolí. Další výhodou tohoto procesu je i fakt, že tetování postupně mizí, jak se kůže obnovuje, tudíž se nemusíte bát, že vás barva omrzí a budete ji mít navěky. Tetování začne slábout po jednom roce, po pěti letech vymizí úplně.

Aplikace probíhá tenkou jehličkou, kterou to rovněž tolik nebolí. Do místa vpichu se dávají jen malé dávky pigmentu, tudíž se nemusíte bát, že budete mít zbytečně silný nános make-upu. Navíc se tím odstraňuje riziko, že budete mít nerovné tetování, protože se vám do kůže nedostává tak velké množství barviva.

Kdy permanentní make-up využít?

Metodu mohou podstoupit nejen ženy, ale i muži. Jsou pánové, kteří si třeba dopřejí i líčení, které nazýváme dekorativní, ale permanentním make-upem se dají odstranit i určité vady.

Pokud vám již nedorůstá obočí, tak si jej můžete nechat domalovat. Existuje několik metod. Buď klasická linka, se kterou budete šik jako hvězda prvorepublikového filmu. Nebo se použije dobarvení pomocí speciálního vystínování, kdy je make-up nepatrný. Můžete ale zvolit cestu „dodělání" obočí, protože lze vymalovat speciální tenké linky, které působí jako malé chloupky, tudíž je výsledek nerozeznatelný od přírodního obočí.

Ne úplně klasické líčení se ale týká i zvýraznění rysů. Můžete si nechat vytónovat víčka nebo si jemnými linkami nechat obkroužit oko. Váš pohled pak bude svůdnější a nebude to působit tak tvrdě jako klasické linky. Když si necháte doplnit pigment do rtů nebo zvolíte rovněž konturu, tak vaše ústa budou plnější a smyslnější a vy nebudete působit tak přísně. Stejně tak si můžete nechat doplnit barvivo do tváří, abyste nemuseli používat tvářenku.

Aplikací make-upu se dá vyřešit ale i řada problémů. Nejčastějším důvodem je alergická reakce. Jak již bylo zmíněno, ne každý snáší dekorativní kosmetiku, ani tu dražší, a někdy se i hypoalergenní kosmetika může rozmazat. Stejný efekt může nastat i v případě, že máte mastnější pleť a líčení nedrží na místě, což ocení i starší ženy, protože s jim kosmetika rozpíjí po vráskách. Výhodu zde naleznou i slabozraké ženy. Líčit se, když nosíte brýle, je značně obtížné.

Make-up je vhodný i pro ty, kteří se snadno zpotí, což se děje při sportu. Pokud se obáváte jít do bazénu, protože se bojíte, že vaše nenalíčená tvář působí mdle a váš partner se vás lekne, tak si nechte tvář zvýraznit napořád. To platí i v případech, že některé ženy nechtějí doma chodit nenalíčené proto, aby byly pro svůj protějšek svůdné.

A nastává tu i ryze ekonomické myšlení. Pokud si vezmete, že permanentní make-up vám v celé intenzitě vydrží jeden rok, až pak začne slábnout, tak ušetříte za nákup dekorativní kosmetiky.

Na co se připravit u permanentního make-upu?

permanentní make-up rtů

Předně, až přijdete do salonu, tak si ujasněte, jak chcete permanentně nalíčit. Své představy zkonzultujte s odborníkem, který vám poradí, zda je to pro vás vhodné. Jinak samozřejmě bude respektovat vaše přání, ale může vám vhodně poradit. Sdělte mu, jestli máte nějaké alergické reakce nebo hyperpigmentaci. To jsou totiž případy, kdy může být s permanentním make-upem problém.

Co vás při proceduře permanentního make-upu čeká?

Předně se nemusíte obávat, že zákrok bolí jako klasické tetování. Metoda se provádí tenkou jehličkou a barva se aplikuje do svrchních vrstev pokožky, tudíž nedochází k takovému zásahu. Navíc se před celým procesem aplikuje znecitlivující anestetikum, které může zcela vyloučit bolest.

Před zákrokem samotným si kosmetička předkreslí požadovaný motiv. Vy tak uvidíte, jak budete po aplikaci vypadat. Samotné tetování probíhá tak, že se v krátkých intervalech vpichuje malé množství přírodního barviva do pokožky. Jestli něco budete cítit, tak to bude spíše jemný tlak jehličky, který vás může lechtat.

Až bude po zákroku, tak se připravte, že se mohou objevit otoky a tetování nemusí mít požadovanou barvu. Je to jen otázka času, než si váš make-up sedne, většinou se opuchnutí dávají dva dny, konečnému vzhledu barvy pak měsíc.

Až půjdete ze salonu, tak se vyhněte silnému vlivu sluníčka.

Následná péče po permanentním make-upu

Pokožka musí být neustále promazáváná, proto nepodceňujete krémování. Po aplikaci také zklidňujte pokožku různými mastmi jako je Calcium. Zároveň ale zase nedovolte, aby pokožka byla mastná příliš.

permanentní make-up obočí

Po zákroku se vám mohou objevovat strupy. Je to jen náznak toho, že vše se dobře hojí. Dané místo neškrábejte, mohli byste poškodit tetování. Pokud máte takové nutkání, tak místo raději chlaďte a vyhýbejte se teplu (oplachování teplou vodou nebo saunování), které podporuje svědění. Během měsíce bude vše v pořádku, tak to vydržíte. Ze začátku nepoužívejte dekorativní kosmetiku ani vysušující pleťové vody, které by mohly ovlivnit vzhled permanentního make-upu.

Rady a tipy pro permanentní make-up

  • Mnozí se často obávají permanentního make-upu z toho důvodu, že nakreslený motiv se nepovede a dotyčný s tím nebude moci nic udělat. Předně, až si budete vybírat daný salon, tak se podívejte na jejich předešlou práci. Pokud se vám bude líbit, jak líčí, tak si můžete být jisti, že stejnou péči budete mít i vy.
  • Dobře si rozmyslete, co vlastně chcete a zvažte i rady profesionála. Ten totiž díky svým zkušenostem lépe odhadne, co vám bude slušet.
  • Jestli váháte, že vás zákrok bude bolet, tak vězte, že anestetikum je dost účinné, a pokud vám i tak bude zákrok místy nepříjemný, můžete kosmetičku poprosit, ať dělá menší přestávky.
  • Pokud máte obavy, že požadovaná barva bude na vás příliš tvrdá, nechte si nejprve aplikovat jemný odstín, který můžete nechat zintenzivnit při další návštěvě (ta se doporučuje nejdříve za dva týdny).
  • Nepodceňujte následnou péči. Právě ta zajistí co nejlepší zafixování make-upu, který v neměnné podobě vydrží až jeden rok.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18398 (novesluzby.cz#22360)


Přidat komentář