Online prodej svíček

Svíčka v našem interiéru dokonale dokáže navodit romantickou atmosféru. Ale také pomocí svíčky se dokážeme nádherně uvolnit. Svíčka je krásná dekorace v našem interiéru, která nás uklidňuje, uvolňuje a dodává nám pocit domova.

Pokud si chceme vybírat opravdu krásné originální a dekorační svíčky máme možnost si je vybírat na různých internetových stránkách, pomocí on-line obchodů. Můžeme si vybrat vzhled svíček, vůni i různé stojany. V kamenných obchodech často nebývá tak originální výběr jako v on-line obchodech. Pojďme se podívat, jaké jsou možnosti svíček.

Složení svíčky

Pohledem do plamínku dodáme našemu tělu i duši dostatečnou energii. Svíčka se stala již od starověku nejoblíbenější, kdy se používala jako hlavní zdroj světla. Je složena z těla a knotu. Tělo může mít mnoho tvarů od klasického válce až po různé postavičky. Knot je základem svíčky. Je vyrobený z rostlinného textilního materiálu. Jeho hořlavosti se dociluje máčením v:

  • Parafínu
  • Včelím vosku
  • Stearinu
  • Svíčkový gel
  • Loje nebo jiných tuků

Svíčky jsou také podtrhnuty nejen jejich materiálem, ale také využitím a estetickou. Dodávají tak našemu domovu neuvěřitelně krásnou dekoraci, bez které se již ani neobejdeme. Můžeme je využít jako dokonalý design do celého interiéru. Používáme je také při různých oslavách, relaxaci a církevních svátcích. Jaké jsou druhy svíček.

Parafínové svíčky

Parafín se vyrábí z dehtu nebo ropy. Vosk je bílý, bez chuti i zápachu. Jsou nerozpustitelné ve vodní lázni a odolný vůči různým chemickým vlivům. Svíčky z parafínu se v dnešní době moc nevyrábějí, jelikož jsou ovlivněny nevhodným materiálem. Ten není vhodný pro naše zdraví. Tyto svíčky se vyrábějí většinou pouze ručně, proto takto vyrobená svíčka bývá často dokonalým originálem.

Palmové svíčky

Na jejich výrobu se používá palmový olej, který se také využívá při různé výrobě mýdel a podobně. Má velmi léčivé účinky a proto je využíván také při léčbě různých onemocnění nebo zranění. Palmový olej je načervenalý, ale po uvaření je bezbarvý. Jeho výrobou jsou svíčky dokonale lesklé, proto jsou velmi oblíbené.

 

Gelové

Gelové svíčky se vyrábějí pomocí želé a gelu. Jsou velmi oblíbené při výrobě dekoračních svíček. Jejich výhoda je právě v tom, že udrží díky své hustotě různé předměty, které se vkládají do různých kalíšků. Gel se nalije do jakékoliv skleněné nádoby a do ní se přidají věci jako mušle nebo barevné kameny. Nakonec svíčka působí úžasným dekoračním efektem.

Z včelího vosku

Tento čistě přírodní produkt se vyrábí ručně a proto je každá svíčka originál. Do svíček mohou být vyřezávané nejrůznější motivy. Některé svíčky vám mohou připomínat umělecká díla natolik, že vám bude líto tuto krásnou ozdobu zapálit.

Svíčka s diodou

Jsou vyrobeny z obyčejného vosku, ve kterém je malé tajemství. V těchto svíčkách je vložena dioda, která časem mění barvy. Tento druh se stává čím dál víc populární. Obzvláště při různých svátcích. O vánocích si můžete pořídit třeba stromečky měnící barvy či různé ozdoby. Dále může vypadat svíčka jako různé postavičky či velmi populární lampy. Pokud knot uhasíte, tak LED dioda okamžitě zhasne spolu s ním.

Dekorativní svíčky

Tyto svíčky jsou ideální jak pro děti, tak pro dospělé. Jejich výhodou je, že jsou barevné a mohou vypadat v podstatě jako cokoliv. Pro děti může svíčka vypadat jako koník, panenka či pes. Pro dospělé zase jako stromek či milostný dárek k valentýnu. Mohou  ale nabývat i obrovských velikostí a tím na sebe ještě více upozornit. Dále mohou obsahovat různé vůně, které provoní celý byt.

Plovoucí svíčky

Velmi populární dekorativní typ svíček. Většinou mají tvar různých květů, srdce či jednoduchého barevného oválu. Hodí se pro různé dekorace jezírek nebo při romantických koupelích. Používají se k vytvoření dokonalé atmosféry v jakékoliv situaci.

10 svíček na 1 knotu

Specialitou tohoto nápadu je 10 voskových kuliček, které jsou jako náhrdelník protažené jedním knotem. Díky tomu hoří svíčky postupně.  Zakoupením stojanů, dostávají tyto speciální svíčky velice moderní efekt. Výhodou tohoto nápadu je různě barevný a vonný vosk, který může výrobce na knot umístit.

Valentýnské svíčky

V tento krásný svátek se o romantickou atmosféru nepostará nikdo lépe nežli svíčky. Většinou jsou rudé barvy, neboť je to barva vášně a lásky. Tvary mohou být různé, ale výrobci se drží stále stejných stylů.  To jsou tvary růží, srdcí nebo mohou být i propracovanější a vypadat jako Cupid. Na druhou stranu mohou mít i tvar naprosto obyčejný, jako je kostka nebo válec. Zde pak může být do vrstev vosku vyřezáno srdce nebo mohou být ponechány tak, jak jsou. V tomto případě se používají stojany, které tyto dekorační nedostatky doplňují.

Zdobené svíčky

Jsou vhodné naprosto do jakékoliv místnosti. Ať už si je dáte do obývací místnosti či ložnice všude budou vypadat skvěle. Tyto svíčky jsou většinou zdobeny obrazci. Například pestrobarevnými motýli. Nebo mohou být v barvách oceánu a obrázkem mořských koníků. Dále může být svíčka černá s elegantní kravatou. Záleží pouze na vás a tématu jaký si zvolíte, aby dekorovaly váš interiér.

Svatební svíčky

Kdo z nás si dokáže představit svatbu bez svíček, ať už jsou kdekoliv? Tyto svíčky jsou většinou bílé barvy se svatebním motivem. Mohou to být obrazy dvou prstenů nebo novomanželů. Nehoří černým plamenem, ale svítí příjemným plamenem.

Vonné svíčky

Používají se většinou pro relaxační účinky. Vůně mohou mít v podstatě jakékoliv. Některé aromatické svíčky se také používají pro léčebné účinky. Tyto účinky byly objeveny už před dávnou dobou v orientu. Od té doby se používají téměř všude. Pokud nejsou vůně jen léčivé, mohou mít například kávovou, vanilkovou nebo citrónovou vůni.  A opravdu populární a hodně prodávanou vonnou svíčkou je antitabáková, která zakryje pach kouře z cigaret.

Líté svíčky

Tyto svíčky byly vyráběny už dávno, než se přešlo k moderním metodám. Ovšem stále se tento typ používá. Jejich výroba spočívá v nalévání horkého vosku do formy, kde je umístěn knot. Po ztuhnutí vosku se forma odejme a svíčka je hotová. Formy se vyrábějí různých tvarů. Od lidí až po jednoduché trojúhelníky či válce. Nevýhoda ovšem je, že vosk shoří rychleji, než u modernějších metod. U těch se na knot postupně navrstvuje vosk, který je většinou různobarevný.

Bez nich by se snad žádná svíčka neobešla. Stojany bývají velmi kreativní. Jsou vyráběny také z různých materiálů. Například skleněné stojany. Ty mohou vypadat jako váza nebo sklenička. Záleží na druhu svíčky. Do těchto skleněných nádob se dají umístit i gelové svíčky. Mohou také být v základních tvarech jako čtverec či obdélník pro úplně základní svíčky. Jiný a velmi častý typ stojanů je železný. U těchto stojanů jsou tvůrci kreativnější a jejich styl může připomínat buď středověk, nebo moderní z 21 století.

On-line obchody vám dávají možnost skvělého výběru z pohodlí vašeho domova. Nikdo se vás na nic neptá a vy tak máte mnohem více klidu při výběru. Pomocí on-line obchodů si můžete z  domova, vybírat svíčky podle vašich představ a přání. Na různých on-line chatech v on-line obchodech, vám také rádi pomohou, pokud budete mít jakékoliv otázky nebo přání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id18377 (novesluzby.cz#22235)


Přidat komentář